Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Sveikos,senai buvau uzsukus su savo gelytem.Tik paskubom perzvelgdavau jusu visu grozius,pasigeredavau wub.gif wub.gif Buvau ziauriai uzsiemus,tai va dabar atradus laiko noriu pasigirti blush2.gif Jau savaite,kaip zydi mano vanduke,ir keletas nauju pirkinuku.Tiesa jau daug pas kurias matytu.Nebezinau jau net ka su kuo sveikinti,kiek jus cia groziu prirodete,ir pripirkote doh.gif Visu orchytes labai,labai grazios wub.gif wub.gif thumbup.gif user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
visu labai grazios orchytes.sanlong,antroje nuotraukoje lygiai kaip ir mano ax.gif
Papildyta:
rodostoma,nu nieko sau siurprizas!kol rasiau savo zinute,kokiu groziu cia atsirado.gelytes tikrai ispudingos.visos tokios neiprastos blink.gif labai grazios good.gif
Atsakyti
rodostoma, super! Apie vandą nekalbėsiu, bet man tas phalaenopsis morkiniu viduriu koks įdomus... wub.gif
Atsakyti
Aciu mergicos,uz grazius pagyrimus mano orchytem aciuks.gif
Atsakyti
rodostoma ohoho thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man ta geltona ruzavais taskais, ji irgi is elegant serijos? kur pirkai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astersita @ 2010 06 30, 14:38)
O mane savo subtiliu grožiu džiugina ne tik kambarinės, bet ir laukinės orchidėjos gegūnės (Dactylorhiza) thumbup.gif tik užgožė jas vilkdalgiai šiemet, tai išstypo kaip gervės blush2.gif vakar persodinau į kitą vietą ax.gif
user posted image

aš būčiau vilkdagius persodinus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 30, 22:28)
rodostoma ohoho thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  man ta geltona ruzavais taskais, ji irgi is elegant serijos? kur pirkai? bigsmile.gif


Aš tokią vakar nusipirkau Vilniaus Žirmūnų Hyper Rimi Tik gėlėse, tik nufotografuot nebuvo kada. Čia Karin Aloha iš Elegant orchids. Vakar buvo dar kokios 8 likę (45 Lt) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 30, 23:28)
rodostoma ohoho thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  man ta geltona ruzavais taskais, ji irgi is elegant serijos? kur pirkai? bigsmile.gif

man irgi,ta superine thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egis11: 30 birželio 2010 - 22:15
QUOTE(Uogienė @ 2010 06 30, 09:41)
J*G* tik dabar supratau, kur dingo jolla42  blush2.gif  doh.gif



dingo? g.gif biggrin.gif
maniškė tik lapus auginasi,o šaknys sakyčiau lėtokai auga,vis pailsėt sustoja doh.gif ,jau norėjau atsisveikint,bet dabar kai žiedus pamačiau tai susilaikysiu dar kuriam laikui mirksiukas.gif

QUOTE(rodostoma @ 2010 06 30, 22:43)
Sveikos,senai buvau uzsukus su savo gelytem.


ojojoi bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 06 30, 22:56)
aš būčiau vilkdagius persodinus  blush2.gif


Būtų buvę protingiau, bet kad jų tokie priaugę kelmai blink.gif pagalvojau, kad bus labai sunku įveikti doh.gif
Rodostoma aš tiesiog apšalus nuo vandutės ir kitų orchyčių grožio wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Astersita, šaunuolė, kad laukines orches lauke augini, tuo labiau, kad jos nykstančios. Pasisteng išsaugoti mirksiukas.gif wub.gif
Rodostoma, aš be žodžių, na kaip visada, tavo gėles pamačius biggrin.gif wub.gif
Turi, mergaite, skonį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Astersita @ 2010 06 30, 16:21)
Labai gerbiu jūsų nuomonę, bet pas mane jos auga gerai be jokių išskirtinių sąlygų, todėl ir sakau, kad nereiklios  ax.gif O kad jos įrašytos į raudonąją knygą tikrai žinau  doh.gif bet nemanau, kad auginti tai kas nyksta yra nuodėmė, man rodosi atvirkščiai  schmoll.gif Kažkada aš jas pirkau (pora augaliukų), o pati tikrai jomis neprekiauju   biggrin.gif


O gaila, kad neprekiauji. Net silpna darosi kaip norėčiau lauke orchidėjų. Pabandysiu Kauno botanikos sode paklausti. Gal parduotų. ax.gif

Rodstroma, jau koookia vandutė. swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 01 liepos 2010 - 07:41