Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(Šilingė @ 2010 06 30, 16:03)
Na noriu pasiginčyti su Astersita  rolleyes.gif

Laukinės gegūnės nėra jau tokios nereiklios aplinkai, tai pirma. Reikalingas tam tikras dirvožemis su specifiniais jame gyvenančiais grybais, apšvietimas, drėgmė...  Kurį laiką gali dar išgyventi ir perkeltos į kitas sąlygas (tas kuris laikas gali trukti ir keletą metelių), bet paprastai su laiku iš gamtos atsineštos lietuviškos orchidėjos visgi nunyksta (kaip pavyzdį galima pateikti Kauno botanikos sodą - gegužraibinių  plotelis ten, deja, mažėja kasmet).

Antra, tai saugotini augalai, įrašyti į Lietuvos Raudonąją knygą - už jų rinkimą, naikinimą ar realizavimą Baudžiamajame kodekse yra numatyta atsakomybė.


Labai gerbiu jūsų nuomonę, bet pas mane jos auga gerai be jokių išskirtinių sąlygų, todėl ir sakau, kad nereiklios ax.gif O kad jos įrašytos į raudonąją knygą tikrai žinau doh.gif bet nemanau, kad auginti tai kas nyksta yra nuodėmė, man rodosi atvirkščiai schmoll.gif Kažkada aš jas pirkau (pora augaliukų), o pati tikrai jomis neprekiauju biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena visoms 4u.gif
Pirmiausia noriu pasakyti, kad visų gėlytės nuostabios thumbup.gif
Pasigirsiu ir aš blush2.gif Diplomo gavimo proga gavau šias gražuoles
user posted image
user posted image
[url=http://images51.fotki.com/v1547/photos/4/1647674/8855731/iteikimai432-
user posted image
user posted image

Visi lyg susitarę sunešė panačios spalvos lotuliukas.gif bet vistiek labai mielos jos man 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanlong: 30 birželio 2010 - 15:30
QUOTE
Laba diena visoms 
Pirmiausia noriu pasakyti, kad visų gėlytės nuostabios 
Pasigirsiu ir aš  Diplomo gavimo proga gavau šias gražuoles

thumbup.gif
man tai paskutines, spalva patiko smile.gif
Atsakyti
Sanlong, pasaka, supratingi sveikintojai pas Tave 4u.gif Kai man magistro diplomą įteikė tik vieną orchytę gavau.
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 06 30, 17:49)
Sanlong, pasaka, supratingi sveikintojai pas Tave 4u.gif  Kai man  magistro diplomą įteikė tik vieną orchytę gavau.

o kiek norejai,gauti?? lotuliukas.gif kai daktoranta apgynsi, tikrai daugiau gausi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 06 30, 16:54)
o kiek norejai,gauti??  lotuliukas.gif kai daktoranta apgynsi, tikrai daugiau gausi mirksiukas.gif


per visą laiką dovanų esu gavusi vieną orchidėją (neskaičiuojant to, kai dovanoja, o aš pati renkuosi ) lotuliukas.gif

visi bijo neįtikti... lotuliukas.gif
Atsakyti
Egi, as buvau karmelitoj, priesais mokescius ir max bazeje.

Sanlong, sveikinimai 4u.gif mano sveikintoja tik viena irgi kaip ir sokejukes supratinga buvo biggrin.gif skintu gavau lb ispudingu kuriu verte turbut kaip 7 orchidejos, gaila ismest buvo kai nuvyto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 30, 14:21)
Va koks monstras

oho blink.gif thumbup.gif
QUOTE(Astersita @ 2010 06 30, 15:38)
O mane savo subtiliu grožiu džiugina ne tik kambarinės, bet ir laukinės orchidėjos gegūnės (Dactylorhiza)

grožis wub.gif
QUOTE(egis11 @ 2010 06 30, 16:01)
idomu kas gero aleksote,uz mesos kombinato,gal buvai??

aš šiandien buvau, nieko gero visai schmoll.gif
QUOTE(sanlong @ 2010 06 30, 16:27)
Diplomo gavimo proga gavau šias gražuoles

bigsmile.gif kad man kas tiek padovanotų bigsmile.gif smagu wub.gif
Atsakyti
quote=lark,2010 06 30, 07:42]oi, tikrai nekosėjau, bet pamačiau ir įsimylėjau  wub.gif
Iš tikro ji tamsiai violetinė, tikroji spalva Uogienės nuotraukose.
Merginos, dėkui už pagyras  4u.gif , jūsų visų gėliukai gražiausi  wub.gif
Šio ryto radybos  bigsmile.gif
[/quote]
grazi, man ji tokia spalva wub.gif as tokia irgi ermitaze nusipirkau nukainuota - tai lauksiu ziedu biggrin.gif

QUOTE(Erika20 @ 2010 06 30, 14:21)
Va koks monstras
user posted image
zydi taip ir lenda du nauji ziedstiebiai  thumbup.gif
user posted image


Tikras monstras, o saknu blink.gif
QUOTE(Astersita @ 2010 06 30, 15:38)
O mane savo subtiliu grožiu džiugina ne tik kambarinės, bet ir laukinės orchidėjos gegūnės (Dactylorhiza) thumbup.gif tik užgožė jas vilkdalgiai šiemet, tai išstypo kaip gervės blush2.gif vakar persodinau į kitą vietą ax.gif
user posted image

labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Evaja @ 2010 06 30, 17:06)
per visą laiką dovanų esu gavusi vieną orchidėją (neskaičiuojant to, kai dovanoja, o aš pati renkuosi )  lotuliukas.gif

visi bijo neįtikti...  lotuliukas.gif

Pas mane tas pats drinks_cheers.gif oi, ne ne vienos nesu gavus, tik issirinkus ir tada padovanoja biggrin.gif staigmenos nera,bet nors patinka.
Sanlong grazios dovaneles 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimonduxe: 30 birželio 2010 - 16:42
QUOTE
Dar ir pasigirsiu buvau pigute pirkus Kamria Belleara neziniuke, tai rodausi  My Webpage

kazkodel man ne atidaro nuorodos schmoll.gif
Atsakyti
Rodausi as su savo pigute - neziniuke ( spalvos) - Kambria belleara
user posted image
Papildyta:
QUOTE(egis11 @ 2010 06 30, 17:44)
kazkodel man ne atidaro nuorodos schmoll.gif

Blogai buvau idejusi blush2.gif
Atsakyti
Sanlong, Laimonduxe nuostabios jūsų gražuolės bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti