Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(lark @ 2010 06 29, 18:10)
Ką tik parkeliavo Uogienės vandutė delight big blue į mano namučius.

va kas iš po nosies nukosėjo cool.gif tikrai labai, labai gražutė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 06 29, 16:22)
Va tokia pries kelias dienas parsinesiau. Buvo prie nukainuotu geliu skirtu ismetimui sudeta (ne Lietuvoj). Jei nieks nenuperka per kelias dienas, jas ismeta.
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Grazi spalva 4u.gif

QUOTE(lark @ 2010 06 29, 18:10)
Ką tik parkeliavo Uogienės vandutė delight big blue į mano namučius.
Nu, bet tokio grožio tikrai nesitikėjau, dėkui Tau mieloji ir neliūdėk, įsivaizduoju kaip širdelę skaudėjo ją išleidžiant  4u.gif
Gaila, nemoku nustatyti fotoaparato ir tikros spalvos nepagauna, prašom pasigėrėkite dar kartelį, juk grožio perdaug nebūna  wub.gif
Vėsinames po kelionės (akvos plotis 60cm)  wub.gif

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
svajone....
Atsakyti
Na kol as laukiau savuju ziedu, jus tikrai visos matau nesnaudete thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif visu gelytes labai grazios, o as keliu ir rodau savo ziedukus, pagaliau prazydo jau net 3 4u.gif bet padariau grieka doh.gif is to globejiskumo perdeto ir noro kazko "daugiau" nusipirkau traso ir patresiau as ja pries prazystant, ir tikrai nudeginau virsutines saknis, galvojau viskas blink.gif bet vienas po kito ziedukai skleidziasi bigsmile.gif stebiuosi ir dziaugiuosi rolleyes.gif
ziedukai
Atsakyti
lasvegiete,ir as tokia priglausciau thumbup.gif thumbup.gif labai grazi.ir ne eiline thumbup.gif as ir megeja gelytes gelbeti.daug tokiu turiu,o jos paskui atsilygina graziais ziedais. mirksiukas.gif o ta fioletine,tai blink.gif
Atsakyti
Oi kokia Vandute pasakiska wub.gif wub.gif wub.gif , jauciu kai grysiu po atostogu uzsisakinesiu vanda internetu, is to puslapio kur merginos uzsakyma dare smile.gif

Ledinukas90 grazus ziedai8, ir dar kiek daug sakeliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuteS @ 2010 06 29, 21:45)

Ledinukas90 grazus ziedai8, ir dar kiek daug sakeliu  thumbup.gif


Aciu 4u.gif isviso suskaiciavau sukrauta dar 15 pumpuru,tikiuosi visi prasiskleis
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ledinukas90 @ 2010 06 29, 21:36)

gražu wub.gif

išgelbėta gėlytė, įdomios spalvytės wub.gif
o mano ilgai nežydėjusi "senė" balta doh.gif neįdomu blush2.gif ale svarbu žydi, po tokios pertraukos bigsmile.gif
Atsakyti
lasvegiete, pas mus tai tokiu niekada neismete ir neismes, saunus laimes kudikis thumbup.gif

Lark, tikrai pasakiska vanda wub.gif thumbup.gif

Ledinukas90, grazu lb mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 29, 19:10)
Ką tik parkeliavo Uogienės vandutė delight big blue

persiprašau,kad sakinį pagrobiau blush2.gif

Uogiene turiu klausimą-šita vanda iš tų kur abiem vyrai mindaugo maksėj pirko?? jei taip tai laaaabai džiugu,tik va mano net nesiruošia žydėt schmoll.gif stovi tokia pat kaip pirkta doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal pas ka yra orchideja uzauginus keika?As pirkciau mirksiukas.gif

rasykite geriau i AZ

Siulykit ivairius variantus mirksiukas.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare28: 29 birželio 2010 - 21:52
QUOTE(lark @ 2010 06 29, 18:10)
Ką tik parkeliavo Uogienės vandutė delight big blue į mano namučius.
Nu, bet tokio grožio tikrai nesitikėjau,


Fantastiška vandutė wub.gif Tokiais žiedais dar nebuvau mačius. ax.gif
Ir phalenopsiukas labai gražus. wub.gif

Atsakyti