Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(RamuteS @ 2010 06 19, 18:29)
Pabirze, zavu  wub.gif , o ypac karvute.
As siandien pirma miniuka nusipirkau  wub.gif

tai ir giriamės, gal Vokietijoje visai kitokius parduoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 06 19, 17:33)
tai ir giriamės, gal Vokietijoje visai kitokius parduoda smile.gif


Butinai pasirodysiu, bet kazkotai fotikas su kompu susipyko, nuotrauku negaliu perkelt doh.gif .
Atsakyti
Oho, nesitiki, kad antra vieta pagal plepuma uzimu blush2.gif
Pabirze, nuostabus ziedai 4u.gif vienas uz kita grazesni ir malonus zmogus, visad graziai ir maloniai bendrauji 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimonduxe: 19 birželio 2010 - 21:05
QUOTE(Laimonduxe @ 2010 06 19, 22:03)
Oho, nesitiki, kad antra vieta pagal plepuma uzimu blush2.gif
Pabirze, nuostabus ziedai 4u.gif vienas uz kita grazesni  ir malonus zmogus, visad graziai ir maloniai bendrauji 4u.gif

blush2.gif group.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2010 06 19, 22:03)
Pabirze, nuostabus ziedai 4u.gif vienas uz kita grazesni  ir malonus zmogus, visad graziai ir maloniai bendrauji 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na va ir mano vakarykstis miniukas smile.gif

user posted image
Atsakyti
ojei koks grazus miniukas wub.gif wub.gif wub.gif ten tikrai idomesnius pardavineja, varau pirkt bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuteS @ 2010 06 20, 11:39)
Na va ir mano vakarykstis miniukas  smile.gif

user posted image

Labai grazus miniukas 4u.gif
Atsakyti
[quote=lark,2010 06 19, 13:42]
ot nemoki, gražiai pasikalbėk, saldainiais pavaišink, pravesk instruktažą ir nelys mirksiukas.gif
Aš dažnai ją vaišinu, tai ji be mano žinios net lango nevalo, o prie palangių ir stalų su dokumentais aplamai nesiliečia.
Dėl vandų, tu teisi, eina ir eina kolegės pasižiūrėti ir savo akimis netiki biggrin.gif
Per atostogas vandų nepalieku, perdaug jas myliu, tai išsinešu, o prie phalenopsių ir dendrobių palieku A4 formato lapą su užrašu "NELIETI".
[/quote]

A4 formato lapą jau pakabinau:) O taip tai pas mus jų ne viena ir ne dvi, firma valo, tai krūva jų, nesupaisysi, kada kuri būna, ir ateina vėlai nebent iki 22h vakaro sėdžiu darbe tai susitinku. Tai užtat ir neišeina susitart. doh.gif


[quote=pabirze,2010 06 19, 16:49]
registruojuos su savo gėliukais ir dėkui už temukę 4u.gif

Nerealu, pabirže 4u.gif


[quote=RamuteS,2010 06 20, 11:39]
Na va ir mano vakarykstis miniukas smile.gif

user posted image
[/quote]

AAA koks gražutis 4u.gif thumbup.gif wub.gif Tikrai noriu ir aš į Vokietiją tokio:)

Papildyta:
Pokahonta, labai ačiū už naują temelę 4u.gif
Atsakyti
[quote=RamuteS,2010 06 20, 11:39]
Na va ir mano vakarykstis miniukas smile.gif

Na jau kokio ryškumo ir grožio thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif dar neteko tokios matyti, pasaka thumbup.gif
Atsakyti
Ramute s,labai jau elegantiskas jusu miniukas.super 4u.gif
mano ukis po vakar dienos irgi pasipilde dviem orchidejom.veliau nufotkinsiu ir parodysiu.nes dabar dar po gimtadienio toks tingulys apemes,miego tik norisi lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikinu visas su naujais namuciais 4u.gif

user posted image


Na ir groziu prirodet, nuostabus miniukas wub.gif

Atsakyti