Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

viskas čia į temą mirksiukas.gif , aš rašiau apie kelionę lėktuvu.
Nesinorėtų tikėti, kad man melavo, na bet kas čia žino rolleyes.gif
Atsakyti
ne,lektuvu viskas kitaip. smile.gif ten tikrina taip ar taip.ir del saugumo sumetimu.o su savo masina viskas kitaip.nera tokios grieztos kontroles kaip su lektuvais bigsmile.gif
Atsakyti
man atrodo irgi, kad i tema thumbup.gif apie orch pirkima thumbup.gif
Atsakyti
Į temą, ir man buvo labai įdomu išgirsti.

lakr, zuzla, kažin ar galėsim pasigirti "krovinį" gavę - niekas nežydės, salotas gausim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 06 29, 09:38)
lakr, zuzla, kažin ar galėsim pasigirti "krovinį" gavę - niekas nežydės, salotas gausim  lotuliukas.gif


ką te salotas rodyt irnesakyk.gif
Atsakyti
kad tik gyvos tos mūsų "salotos" iš vokiečių atvažiuotų blink.gif
Atsakyti
vistiek turesit rodyt, kitaip neauks schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Erika, baik, nevaražyk biggrin.gif
Atsakyti
joks cia varazyjimas thumbup.gif vistiek teks rodyt, nepasislepsit unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 06 28, 21:07)
Tiesiog tie popieriukai kitaip kainuoja, bet net iš Tailando vandas lagaminuose (nedokumentuotas) vežasi žmonės  4u.gif

aš rankiniam bagaže specialiai supakuotus vandų augalėlius parsivežiau iš Thailando... pirkau aerouoste ir nieks nieko nesakė, net ir Vokiečiai tikrindami neprisikabino schmoll.gif tik galima ribotą kiekį jų vežti, tiksliai nepamenu, bet lyg ir ne daugiau 4 augalėlių indeliai turi būti... unsure.gif taip, kad ir lėktuvu galima parsivežti mirksiukas.gif 4u.gif

tik kad aš tų vandų žydėjimo dar ne vienus metus lauksiu hihihi.gif labai maži tie augalėliai pas mane, guli sau ant kiminų ir augina šakneles ir lapukus... blush2.gif jau vaikas zyzia, kada tu juos greičiau sodinsi hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliuks: 29 birželio 2010 - 09:45
QUOTE(Burbuliuks @ 2010 06 29, 10:44)
kada tu juos greičiau sodinsi hihihi.gif

geras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 28, 21:13)
Bet ar ne Sengene kartais LT ir Nyderlandai ?  g.gif tada isvis mazas sansas, kad kas i masina lystu, nors... gal ir lystu, bet del kitokiu augalu  blink.gif  lotuliukas.gif

blink.gif ką tuom nori pasakyti? kad olandai ne šengene? tai kiba paso reikalauja pas juos ant sienos?
vežiausi kvietkas iš vokietijos mašinoj ir niekam nekliudė mirksiukas.gif
Atsakyti