Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Prisižiūrėjau tokių grožių, kad net kvapą užgniaužė. O aš sugebu per žioplumą savo gėlėm dar ir naujus žiedstiebius nulaužyti ir nupjaustyti. Kaip gaila. Gražios visų orchidėjos!!! Pavydžiu biggrin.gif
Atsakyti
Nesigrauzk mirksiukas.gif juk tikrai aisku,kad ne specialiai mirksiukas.gif uzaugs nauji ir lauksim pasirodant smile.gif
Atsakyti
Tiek dienu peraleidau ir visu ziedai nuostabus, grazus, nepakartojami 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2010 06 27, 11:44)
ir laukiam jusu gelyciu zydejimo 

ir pačiai labai smalsu bigsmile.gif
ir dar viena leidžia žiedstiebį, taip pat kelis metus nežydėjusi thumbup.gif
QUOTE(miklee @ 2010 06 27, 11:56)
jungiusi prie jusu, jei priimsit, ir rodausi savo dvi siuo metu zydincias

pirmoji kokia gražutė wub.gif
QUOTE(Camea @ 2010 06 27, 16:46)
Dar tokio gausaus naminio zydejimo nebuvo pas mane! priskaiciavau 74 ziedus 

oho kokia žiedų gausa bigsmile.gif
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 06 27, 19:54)
Na va giriuosi ir aš gėlyte, kuri Pokahontos dėka pas mane atkeliavo 4u.gif  Ačiū

tikrai nėra už ką 4u.gif
QUOTE(Aga @ 2010 06 27, 20:16)
Nu ką, galiu pasigirt pagaliau ir aš.

bigsmile.gif va čia taip grožis wub.gif pirmos dvi wub.gif
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 27, 21:23)
o cia prazydo mano neziniuke is seniu

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 06 27, 19:54)
Na va giriuosi ir aš gėlyte, kuri Pokahontos dėka pas mane atkeliavo 4u.gif  Ačiū 4u.gif
user posted image


Ir aš labai Deboros noriu.. Jeigu užmatytumėt kur (aišku geriausia Vilniuje), šūktelėkit prašau 4u.gif
Atsakyti
Pas mane iŠ Kauno pro uteną deborytė atkeliavo lotuliukas.gif
Atsakyti
meilei ribu nera lotuliukas.gif
Atsakyti
Tiesa, praeitą savaitę buvau Švedijoje, tai kyštelėjus nosį į kelias gėlių parduotuves, mačiau tikrai gražių phalaenopsių (deborų irgi, su dviem žiedstiebiais) už minimalią akcijinę 100 Lt kainą biggrin.gif Aišku, ten viskas žymiai brangiau, bet net ir pagal jų kainų lygį tai tikrai gana brangu...
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2010 06 24, 16:39)
sveikos  4u.gif
gimtadienio dovana
user posted image
girdejau, kad labai greitai prazistanti  rolleyes.gif  ir is tikruju, siandien pastebejau, kad dar trys sakeles pradeda listi  thumbup.gif  gal jau issiaiskinot pilna vardeli? nes pas mane irgi tik su puse vardo : Thimoty Cri...  g.gif


Ar tik čia nebus "Timothy Christopher" g.gif
nuoroda
Nuostabi, aš tokios irgi labai norėjau wub.gif , mačiau pas Pelę snaudalę ir dar pas kažkurią merginą, bet nebegavau ermitaže. Jei pamatytumėte Vilniuje, gal galite informuoti, būčiau dėkinga.



4u.gif
P.S. Sveiki visi "ligoniukai", priimkite ir mane į savo būrį. Ar taip, ar taip, vyras jau pradėjo taip mane vadinti, bet manau nepelnytai, nes tik 5 turiu. Bet priklausomybę orchidėjoms tai jaučiu didžiulę. Ir apskritai, ši tėma tokia, kad "liga" tik aktyvėja, galvojau nebesilankysiu čia ir nebepirksiu, bet, kad negaliu . . . doh.gif Visų gėlytės nuostabios, vienos už kitas gražesnės, tai kur čia paskui nebegalvosi apie jas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 28 birželio 2010 - 10:17
as gundausi vasara kokia olandija aplankyti, ten geles realiai pigiausios turetu buti. g.gif bet i kuria puse eit ju ieskot? aisku, ne del ju vaziuociau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika20: 28 birželio 2010 - 10:00
turiu tik 5 orchidejas, bet arteja gimtadienis biggrin.gif

tai vat 3 zydi, viena rozine leidzia ziedstiebi thumbup.gif o kita miega jau puse metu g.gif

Atsakyti
Adera, si tikrai panasu, kad Timothy Christopher. bet daug yra ir panasiu, kuria ir as turiu tai skiriasi ziedlapiu issidestymas ir liezuvelis net kitoks, nzn ar matysis skirtumas

user posted image
user posted image
Atsakyti