Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Dar tokio gausaus naminio zydejimo nebuvo pas mane! priskaiciavau 74 ziedus wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Camea: 27 birželio 2010 - 15:47
camea, koks gausus zydejimas 4u.gif bigsmile.gif

Mikle, sveika prisijungus, grazios gelytes smile.gif
Atsakyti
Na va giriuosi ir aš gėlyte, kuri Pokahontos dėka pas mane atkeliavo 4u.gif Ačiū 4u.gif
user posted image
Atsakyti
sokejuke, pagaliau tu ja gavai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Taaaip 4u.gif wub.gif Ir dar gryžusi iš kaimų puoliau laistyti savo orchyčių ir kai ką pas kelias užtikau tik dar girtis bijau, jei viltys pasiteisins kada nors pasirodysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 27 birželio 2010 - 18:57
pasigirk , geriau augs 4u.gif as irgi lauke palikta ,,cambria,, kilnojau, ziuriu ziedstiebis lenda bigsmile.gif
Atsakyti
Nu ką, galiu pasigirt pagaliau ir aš. Prieš porą mėn jau buvau nusprendus visas salotas mest velniop, nes nežydi niekad, nervus gadina, nors kiek popinu. O bet tačiau, iškeikus pradėjo leist žiedkočius.
Vieną miniuką nusipirkau parodoj prieš kokius 5 metus jau nužydėjusį, tai tiek metų ir nežydėjo, nežinau nė spalvos, dabar laukiu kol išsiskleis. Turiu dar dendrobį, jau kokie 7 metai nežydi g.gif
O čia ne visi dar prasiskleidę, tas rožinis falenopsis dar n šakų leidžia naujų bis.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aga, nezydejo nezydejo, bet kai suzydejo tai nieko sau mirksiukas.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Nu jo, liko tik kažkokiu būdu dendrobį nežydintį paveikt, o tai salota šitiek metų, vaikus krūvom leidžia, vieni miršta, kitus leidžia doh.gif
Dabar labai laukiu miniuko spalvos, taip įdomu kas ten bus ax.gif
Atsakyti
tai gal pakeitet koki prieziuros elementa, kad taip staiga visi kartu phalaenopsiai suzydejo? g.gif
Atsakyti
Nu ant palangės sudėjau šiemet, nors anksčiau nukepdavo man jos ant palangės g.gif daugiau viskas tas pats, tik gal vandens daugiau pilu ir palieku mirkt jame, trąšos tos pačios.
Atsakyti
tai matomai nuo palanges naktim gavo mazesnes temperaturos, tada gavosi skirtumas tarp dienos nakties, ko jiems ir reikia zydejimui smile.gif

o cia prazydo mano neziniuke is seniu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika20: 27 birželio 2010 - 20:36