Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

user posted image

pries 10 minuciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 25, 19:10)
aha tikrai. idomu, kokie kiti ziedai bus. as irgi viena turiu su defektuotais ziedais, bet parduotuviniai geri buvo, idealus  g.gif

pardaveja sake, kad tai jau antrasis gelytes zydejimas. Jau parduotuveje isaugino naujas sakeles ir sukrove ziedus. Tai galima sakyti, kad cia kaip ir "naminis" zydejimas, tik ivykes geliu parduotuveje rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Evaja @ 2010 06 25, 19:16)

pries 10 minuciu smile.gif

oho, kiek ivairiausiu ziedu! thumbup.gif grazu
Atsakyti
va kiek evaja groziu uzsitaupius thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
pries 10 minuciu

vau kaip grazu,o ypac apatine gelsva, labai idomi,grazus portretas gautusi thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
ohohohohoooo,kokiu grozybiu prideta!!ir dar tokiu idomiu! 4u.gif
Atsakyti
kur visos dinge su savo groziais mirksiukas.gif jau kai grisit, tai tik spek ziuret jauciu bus bigsmile.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif

kokia tyla smile.gif
mano dvi senutės žydėti ruošiasi, viena po 4.5 metų pertraukos blink.gif net nepamenu kokie žiedai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 06 27, 10:29)
labas rytas smile.gif

kokia tyla smile.gif
mano dvi senutės žydėti ruošiasi, viena po 4.5 metų pertraukos blink.gif net nepamenu kokie žiedai blush2.gif

tyla prie audra mirksiukas.gif ir laukiam jusu gelyciu zydejimo ax.gif
Atsakyti
user posted image jungiusi prie jusu, jei priimsit, ir rodausi savo dvi siuo metu zydincias 4u.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
ta pirmoji labai idomi.pas mus irgi maciau tokiu yra,tai jau taiiiip gundziausi....labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Uogienė,2010 06 23, 14:38]
Sveikos 4u.gif
mane, kaip ir turbūt dauguma, žavi orchidėjos su tokiais gausiais žiedynais bigsmile.gif

aš ateinu šį kartą pasigirti pirmą kartą pražydinta vanda bigsmile.gif ji šaunuolė sukrovė 7 žiedus wub.gif

Oi oi oi Uogiene pasaka 4u.gif [B] 4u.gif wub.gif

[quote=Laura81r,2010 06 24, 16:46]
oi,kokia fainuole ta baltoji 4u.gif
o cia mano ta paskutinioji,kur gavau gimtadienio proga blush2.gif

Laabai graži ta raudoji orchytė[/B] wub.gif 4u.gif

Mergaitės visų nuostabios orchytės tiek dienų nebuvau vardint nebespėju doh.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu paciu uz pagyras tongue.gif
Atsakyti