Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

J*G*, o kas čia keisto, vienų vyrų negali atitraukt nuo alaus lentynų, kitų.. nuo orchidėjų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 25, 13:38)
J*G*, o kas čia keisto, vienų vyrų negali atitraukt nuo alaus lentynų, kitų.. nuo orchidėjų  wub.gif

na prie orchidėjų vyrų nedaug matau schmoll.gif ir pokalbis girdimas būna maždaug toks-ko čia stovi? imk jei imi ir einam doh.gif -ko alaus ar žvejybos reikmenų skyriuose nesigirdi biggrin.gif
va prisiminiau,viena iš čia jau nepasirodančių orchidėjų augintojų irgi ''guodėsi'',kad vyras ''juodai įklimpo'' į gėles biggrin.gif kai pasakiau,kad džiaugčiausi tokiu vyru ji pasakė,kad jos vienos užteko,o tai dabar gėlių nebegauna (skintas turėjo galvoje) biggrin.gif
o aš džiaugiuosi,kad mano jau nesikiša -prarado bet kokią viltį doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
na prie orchidėjų vyrų nedaug matau  ir pokalbis girdimas būna maždaug toks-ko čia stovi? imk jei imi ir einam  -ko alaus ar žvejybos reikmenų skyriuose nesigirdi 

biggrin.gif o mes megstam pasitart,ka imt smile.gif as turiu daug hobiu,bet dziaugiuosi,tuo ,kad nors viena turim bendra smile.gif
Atsakyti
egi11, saunu thumbup.gif dovana tai tikrai super smile.gif

Lark 2 in 1 labai grazus spalvu kontrastas smile.gif wub.gif

Latinute, laukiam daugiau foto 4u.gif

Naujute, katleja ziauriai simpatiska wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 25, 11:45)
Kadangi niekuom pasigirt negaliu, rodau savo dvigubą grožį iš serijos "O gėlės man tinka"

labai dailus jūsų grožis wub.gif jau kitoje temoje esu mačiusi blush2.gif

sveikutės smile.gif

kiek grožių pridėjot, net seilės varva bežiūrint tongue.gif
lialkos gėlytės labai patiko wub.gif
Atsakyti
keleta idomiu phalaenopsiu maciau kauno akropolyje, bet nebuvo tokio, kuris nebutu panasus i turima. Buvo simpatiskas ryskiai geltonas su ryskioms oranzinemis gyslomis, beje ir nuolaida dabar tai 16,99
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 06 25, 15:08)
biggrin.gif o mes megstam pasitart,ka imt smile.gif as turiu daug hobiu,bet dziaugiuosi,tuo ,kad nors viena turim bendra smile.gif

biggrin.gif na ir šaunu thumbup.gif
Atsakyti
tiesa, ar niekas nebande siustis is ebay kokios orch?
Atsakyti
nesusilaikiau... vakar dienos naujoke ax.gif
user posted image
Atsakyti
koks idomus ziedas, noreciau pamatyti is arciau g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 25, 18:05)
koks idomus ziedas, noreciau pamatyti is arciau  g.gif  4u.gif

user posted image
va, prasau, gal tik ji nera tobulas, su defektu kokiu... bet man labai grazus ir sveikas augalelis pasirode blush2.gif
Atsakyti
aha tikrai. idomu, kokie kiti ziedai bus. as irgi viena turiu su defektuotais ziedais, bet parduotuviniai geri buvo, idealus g.gif
Atsakyti