Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(lialkaa @ 2010 06 24, 16:39)
jei kam idomu galite pasizvalgyti

pasižvalgiau, ypač sužavėjo Paphiopedilum thailandense skyrelis wub.gif , dar lb patiko, kad su datomis, galima matyti augimo stadijas.
O jau gimtadieninio grožis wub.gif
O jee, kada manieji gražuoliai paphio apsireikš unsure.gif , kol kas tik naujų auginių augimo periode..
Erika20, na nieko sau bigsmile.gif
Atsakyti
Labas vakaras merginos, tokiu grazuoliu pridejot bigsmile.gif wub.gif
Na, bet lialkaa albumas tai nuostabus tiesiog, jau ziedu grazumas ir matosi, kad gera ranka turit, mokat atgaivint geleles, kuriom reikia pagalbos. Labai grazi jusu kolekcija wub.gif
Atsakyti
man irgi labai patiko lialkos albumas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2010 06 24, 17:39)
sveikos  4u.gif
gimtadienio dovana


bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(Laura81r @ 2010 06 24, 17:46)
 
o cia mano ta paskutinioji,kur gavau gimtadienio proga  blush2.gif   


labai gražios thumbup.gif

QUOTE(Erika20 @ 2010 06 24, 17:50)

O as netycia ka aptikau, net akys isvirto phalaenopsis gigantea



oi kol akys apsipranta su tokiais grožiais.... nors nieko jos ten neapsipranta schmoll.gif lotuliukas.gif tokių yra,kad .......

QUOTE(Erika20 @ 2010 06 24, 20:13)
man irgi labai patiko lialkos albumas  4u.gif

drinks_cheers.gif

kuri atidarinėsit naują temukę papildykit pirmą puslapį nuorodom-seniai to niekas nedaro,o augintojų būrys jau gerokai išaugo thumbup.gif
Atsakyti
aciu merginos mirksiukas.gif 4u.gif cia per jus sia liga pasigavau doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
dabar dar miltonopsio du vaikiukai maisiuke guli, bet nzn ar pavyks atgaivint unsure.gif
Atsakyti
lialkaa grazios geles wub.gif man ypac katlejos wub.gif wub.gif wub.gif matau kad vilniui gyventa, tai neklausiu kur pirkot lotuliukas.gif
dar akva labai fainas, gyvaciukai nekuicia grunto?
Atsakyti
Labutės,

toookių grožių prisižiūrėjau, kad net seilės tįsta biggrin.gif
Pas mane namie dar tik 8 gėlytės, tačiau komanda greitu laiku vėl paaugs, mat pas mus miestuke visai nėra labai kur įdomesnių gražesnių nusipirkti, o kai atsiranda liga išsigydyti ne taip lengva ax.gif
pasirodysiu savo žydinčius grožius, kitų dar laukiu pražystančių wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo latinute: 25 birželio 2010 - 10:19
sendien issiskleide dar vienas ziedelis,si jau antra karta,pradejo zydeti siais metais
user posted image
o sia pirkom,dovanu Jonui smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egis11: 25 birželio 2010 - 10:30
QUOTE(egis11 @ 2010 06 25, 11:29)
o sia pirkom,dovanu Jonui  smile.gif

na ir pasisekė tam Jūsų Jonui bigsmile.gif wub.gif
Kadangi niekuom pasigirt negaliu, rodau savo dvigubą grožį iš serijos "O gėlės man tinka"
Atsakyti
QUOTE
na ir pasisekė tam Jūsų Jonui   

nenorejau isvezt as jos is namu,bet nesinorejo ir karo,mat Jonas zmonos tetis,teko nusileist, seip man jau uzdrausta i geliu parduotuves vaziuoti biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 06 25, 13:05)
nenorejau isvezt as jos is  namu,bet nesinorejo ir karo,mat Jonas zmonos tetis,teko nusileist, seip man jau uzdrausta i geliu parduotuves vaziuoti biggrin.gif

lotuliukas.gif
nieko asmeniško,bet pirmą kartą skaitau,kad vyrui uždrausta į gėlių parduotuves važiuoti bigsmile.gif ,aš saviškio neįvilioju doh.gif iki durų palydi ir mauna savo keliais lotuliukas.gif
labai gražią dovanot teko... nežinau ar man būtų lengva tokią atiduot-todėl neperku orchidėjų dovanojimui,nes visų būna gaila doh.gif blush2.gif
Atsakyti