Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

uogiene, as phalaenopsio buvau neradus, po savaites krepsius kilnojau ir iskrito bigsmile.gif bet nieko neatsitiko mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=naujute,2010 06 23, 09:55]
parodau koks grozis zydi MB mamos namuose, 32 ziedai wub.gif
is vienos puses


na,nieko sau ziedu gausa!!!o jau issidestymas kokis tvarkingas.trim aukstais thumbup.gif atrodo,kad cia taip tycia padaryta thumbup.gif
Papildyta:
uogene,ta bordo,tai super!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 23, 19:27)
uogiene, as phalaenopsio buvau neradus, po savaites krepsius kilnojau ir iskrito  bigsmile.gif bet nieko neatsitiko  mirksiukas.gif


lotuliukas.gif matai, patiko krepsyje matyt gyventi biggrin.gif ar isduoti, kokie mamos ziedukai buvo? ar palikti paslaptyje? biggrin.gif
Atsakyti
speju, kad tamsiai ruzavi smile.gif teisingai?
Atsakyti
Neatsispyrem su dukra miniuku zavesiui ir dar viena nusipirkom blush2.gif

user posted image

user posted image

Bet kaip per tris dienas jie nunyko parduotuveje, baisu. Visu pumpureliai nudziuve, net liudna ziuret buvo verysad.gif . O musu pirmasis pirktas toliau puikiai skleidzia naujus pumpureliu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RamuteS: 24 birželio 2010 - 09:37
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 24, 08:25)
speju, kad tamsiai ruzavi  smile.gif teisingai?


va mamos žiedai:
user posted image
Atsakyti
Ramute s,na kur cia atsispirsi tokiam elegantiskui groziui smile.gif
ta ruzava siek tiek panasi i mano.grozis thumbup.gif
Atsakyti
ramutes, dailus kaip visada smile.gif

Uogiene, grazi mama thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=pabirze,2010 06 19, 16:49]
registruojuos su savo gėliukais ir dėkui už temukę 4u.gif

Wow, na ir grožis bigsmile.gif.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gimtadienio dovana
user posted image
girdejau, kad labai greitai prazistanti rolleyes.gif ir is tikruju, siandien pastebejau, kad dar trys sakeles pradeda listi thumbup.gif gal jau issiaiskinot pilna vardeli? nes pas mane irgi tik su puse vardo : Thimoty Cri... g.gif

O cia pirmasis naminis raibuoles pumpuras wub.gif man labai primenantis gulbe... wub.gif

user posted image

Sati taip atrodo palange + komoda lotuliukas.gif dar kelios orchidejos vasaroja balkone

user posted image

jei kam idomu galite pasizvalgyti blush2.gif http://public.fotki....meskeviciene/1/
Atsakyti
oi,kokia fainuole ta baltoji 4u.gif
o cia mano ta paskutinioji,kur gavau gimtadienio proga blush2.gif user posted image

Uploaded with ImageShack.us
tiesa,kas idomiausia,naujausias besiskleidziantis ziedelis taip svelniai kvepia.kol vyko foto sesija,visai netycia pajutau ax.gif
Papildyta:
o sita jau esu dejusi i sia temuke,bet kad taip ziauriai zydi,naujus ziedus krauna,tai idesiu dar karta.nu labai jau man jinai graziai zydi.o cia pagyru tema,tai gal labai nepeiksit,kad vel idedu.ai,zodziu,nekreipkit demesio i ligoni rolleyes.gif user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura81r: 24 birželio 2010 - 15:43
lialka, grazus gelynas 4u.gif o raibuoles pumpuras grazuolis wub.gif

Laura, jau dovanos grooooozis imciau tokia radus tikrai wub.gif

O as netycia ka aptikau, net akys isvirto phalaenopsis gigantea
user posted image

ir ziedai kokie dieviski tokiu gigantu bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika20: 24 birželio 2010 - 15:54