Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Darida1 @ 2010 06 29, 13:40)
Sveikutės.
Prieš savaitę įsigijau duonkepę Bomann CB593. Kepiau duoneles su mielėmis, viskas čiki-piki. Tačiau  šiandien iškilo techninis klausimėlis: nutariau išsikepti ruginės duonelės. Pasigaminau ruginio raugo. Nutariau, kad pirma reikia suminkyti tešlą, todėl nustačiau programą tešlos ruošimui ( pas mane Nr.4). Suminkė, tešla gražiai iškilo. O kas toliau? g.gif  Mano duonkepė viek kepimo funkcijos lyg ir neturi. O gal aš jos nežinau. Nejaugi teks orkaitėj kepti ?
Heeeeeeelp  unsure.gif

Turi būt, programos trukmė 1val. 12 programa

Va čia instrukcija rusų kalba Clatronic BBA 2864 atitinka Bomann CB593 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 29 birželio 2010 - 13:44
QUOTE(Darida1 @ 2010 06 29, 13:40)
Sveikutės.
Prieš savaitę įsigijau duonkepę Bomann CB593. Kepiau duoneles su mielėmis, viskas čiki-piki. Tačiau  šiandien iškilo techninis klausimėlis: nutariau išsikepti ruginės duonelės. Pasigaminau ruginio raugo. Nutariau, kad pirma reikia suminkyti tešlą, todėl nustačiau programą tešlos ruošimui ( pas mane Nr.4). Suminkė, tešla gražiai iškilo. O kas toliau? g.gif  Mano duonkepė viek kepimo funkcijos lyg ir neturi. O gal aš jos nežinau. Nejaugi teks orkaitėj kepti ?
Heeeeeeelp  unsure.gif

As irgi tokia turiu mirksiukas.gif
Kepimo rezimas Backen 12 numeriukas 1 valanda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Darida1 @ 2010 06 29, 13:40)
Sveikutės.
Prieš savaitę įsigijau duonkepę Bomann CB593. Kepiau duoneles su mielėmis, viskas čiki-piki. Tačiau  šiandien iškilo techninis klausimėlis: nutariau išsikepti ruginės duonelės. Pasigaminau ruginio raugo. Nutariau, kad pirma reikia suminkyti tešlą, todėl nustačiau programą tešlos ruošimui ( pas mane Nr.4). Suminkė, tešla gražiai iškilo. O kas toliau? g.gif  Mano duonkepė viek kepimo funkcijos lyg ir neturi. O gal aš jos nežinau. Nejaugi teks orkaitėj kepti ?
Heeeeeeelp  unsure.gif

Pas mane lyg ir tokia pati duonkepė, tai tešlos programa yra 8 nr. (Teig) g.gif Kepimo programa 12 (Backen).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinaGustė: 29 birželio 2010 - 13:35
Ačiū labai 4u.gif
tešlai ruošti ir pas mane 8 programa ( ne tą Nr. pirmoje žinutėje parašiau doh.gif ), o Nr. 12 ( Backen)
parašyta " (Skrudinimas) apskrudinti duoną arba pyragą". Tai niekaip nesupratau, kam tą pyragą skrudinti g.gif . Yra gi Farbe apskrudinimui. O čia pasirodo kepimo programa bigsmile.gif
Ačiū dar kartelį notworthy.gif

p.s. nežinodama ką daryti, iškildintą duoną kepiau su greita programa ( Schnell). Vargšę duonytę dar kartą išminkė,o tada iškepė. Ne pats geriausias variantas gavosi, bet su šviežiu medum jau baigia chebra sulapnoti lotuliukas.gif Dabar bandysiu dar kartą kepti. Gudri gi dabar didis.gif
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės 4u.gif Sumaniau ir aš namie duoną kept, raugo pasidaryt. Jei aš čia biški ne į temą nepykit - nelabai turiu laiko visas temas skaityt- 3 uraganai ant sprando lipa smile.gif Tai va, pasidariau aš tą ruginį raugą - kaip 1 psl parašyta. Ir va jau atėjo laikas jį man pamaitint, bet ... Atidengiau stiklainį - o ant mano raugo tokia plėvė užsidėjus doh.gif Tai klausimas - čia jau pelėsis matyt??? Na į pelėsį man nebuvo panašu, bet įtariu, kad jokios plėvės ant raugo neturi būt? Jau buvau apsidžiaugus, kag rūgsta - burbuliukai matės... O db jau nebežinau ką daryt - padėkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SauleleRu @ 2010 06 29, 19:29)
Sveikos kepėjėlės  4u.gif  Sumaniau ir aš namie duoną kept,  raugo pasidaryt. Jei aš čia biški ne į temą nepykit - nelabai turiu laiko visas temas skaityt- 3 uraganai ant sprando lipa smile.gif Tai va, pasidariau aš tą ruginį raugą - kaip 1 psl parašyta. Ir va jau atėjo laikas jį man pamaitint, bet ... Atidengiau stiklainį - o ant mano raugo tokia plėvė užsidėjus  doh.gif  Tai klausimas - čia jau pelėsis matyt??? Na į pelėsį man nebuvo panašu, bet įtariu, kad jokios plėvės ant raugo neturi būt? Jau buvau apsidžiaugus, kag rūgsta - burbuliukai matės... O db jau nebežinau ką daryt - padėkit  4u.gif

gal vanduo atsiskyrė
išmaišykit ir pamaitinkit raugą kaip reikia ir viskas turi būt gerai
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 06 29, 20:02)
gal vanduo atsiskyrė
išmaišykit ir pamaitinkit raugą kaip reikia ir viskas turi būt gerai


Į vandenį ten nelabai panašu buvo, ten tokia ištisinė , neskaidri plėvė buvo... Na, nemoku paaiškint, bet 4u.gif AČIŪ, taip ir padariau ax.gif Sumaišiau, viskas atrodo normaliai smile.gif db lauksiu... Gal kas nors bus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SauleleRu: 29 birželio 2010 - 20:01
Sveikos, man irgi nieko gero su raugo gamyba nesigavo verysad.gif Jau trecia diena o jis nepaaugo visiskai. Lyg ir burbuliuku yra, ir kvapas rukstus, bet... nekyla jis visai. verysad.gif O vyras erzina dar, sako: su visu trilitriniu mesi? blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 06 29, 21:21)
Sveikos, man irgi nieko gero su raugo gamyba nesigavo  verysad.gif Jau trecia diena o jis nepaaugo visiskai. Lyg ir burbuliuku yra, ir kvapas rukstus, bet... nekyla jis visai. verysad.gif O vyras erzina dar, sako: su visu trilitriniu mesi?  blink.gif lotuliukas.gif

na ir kas kad nepaaugo, svarbu rūgsta, be to ir burbuliuoja kaip nekaip mirksiukas.gif
kita karta kai maitinsit, gali į vandenį a.š. medaus įdėt, tik gerai išmaišyk, pamaitinsi ir pamatysi kaip užbujos
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 06 29, 21:21)
Sveikos, man irgi nieko gero su raugo gamyba nesigavo  verysad.gif Jau trecia diena o jis nepaaugo visiskai. Lyg ir burbuliuku yra, ir kvapas rukstus, bet... nekyla jis visai. verysad.gif O vyras erzina dar, sako: su visu trilitriniu mesi?  blink.gif lotuliukas.gif

Maniškis raugas irgi beveik neaugo. Tik pirmą parą mačiau, kaip per viršų išlipo, o paskui viskas - vietoj stovėjo. Ir burbuliukų nebuvo baisiai daug, nu bet viskas gavosi, kepu duoną jau kelis mnesius su juo mirksiukas.gif Ir dabar, kai starterį pamaitinu, tai jis man per parą nepaauga ir burbuliukų nedaug būna, bet mielių nereikia, iškyla duona puikiai.
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 06 29, 21:54)
Maniškis raugas irgi beveik neaugo. Tik pirmą parą mačiau, kaip per viršų išlipo, o paskui viskas - vietoj stovėjo. Ir burbuliukų nebuvo baisiai daug, nu bet viskas gavosi, kepu duoną jau kelis mnesius su juo  mirksiukas.gif  Ir dabar, kai starterį pamaitinu, tai jis man per parą nepaauga ir burbuliukų nedaug būna, bet mielių nereikia, iškyla duona puikiai.


o man tai paaugdavo.
O kai nustojo augt, tai ir duona nebekilo. Porą kart pabandžiau ir teko išmest.

Dabar nesėkmingai vėl gaminu raugą. Bandžiau pagal malsenos receptą, kur palieki trim dienomir viskas, bet nieko ir nesigavo. Dabar vėl bandysiu pagal Terros.
Atsakyti
Bandysiu ryt kepti duoną be minkymo... MB parpumpavo iš interneto visą knygą su rec.... duonos vadinas Artisan Bread in Five minutes a day.čia rodo kaip daro

Tai ryt papasakosiu ar gavos kas... smile.gif
Atsakyti