Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 06 26, 23:19)
Įdomu, o jei duona neiškepusi, kaip toliau elgtis  g.gif  Ar galima vėl šaut į orkaitę blink.gif

žinoma atgal į orkaitę

QUOTE(laurechka @ 2010 06 27, 11:40)
Nataliuncik, duonelė gavos nerealaus skonio. Neatsistebiu aš tavo išradingumu... Ačiū, kad dalinies receptukais 4u.gif

wub.gif Į sveikatytę
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 06 26, 23:28)
o realiai, ar kas nors kildinat 2 kartus  g.gif
Kažkaip aš, kai pakyla, tai ir kepu, nebeperminkau iš naujo.

Keistuole 4u.gif -aš,mėgstu ekspermentuoti ir kildinti antrą kartą man buvo paprasčiausiai ydomu,mėgstu palyginti.
O,čia kiekvienos laisvas pasirinkimas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 06 27, 20:58)
Keistuole 4u.gif -aš,mėgstu ekspermentuoti ir kildinti antrą kartą man buvo paprasčiausiai ydomu,mėgstu palyginti.
O,čia kiekvienos laisvas pasirinkimas. 4u.gif


man tai vis kantrybės neužtenka blush2.gif noriu kuo greičiau kept.

o kame esmė tų dviejų kildinimų g.gif
Atsakyti
As rugine duona kildinu 2-3 kartus: pirma karta su ne visais miltais, toki skysta imaisala, kitas kartas, kai viskas jau sudeta, trecias - kepimo skardoje.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 06 27, 21:25)
o kame esmė tų dviejų kildinimų  g.gif

puresne duona gaunasi

QUOTE(susidomejus @ 2010 06 27, 21:33)
As rugine duona kildinu 2-3 kartus: pirma karta su ne visais miltais, toki skysta imaisala, kitas kartas, kai viskas jau sudeta, trecias - kepimo skardoje.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 06 27, 21:33)
As rugine duona kildinu 2-3 kartus: pirma karta su ne visais miltais, toki skysta imaisala, kitas kartas, kai viskas jau sudeta, trecias - kepimo skardoje.


bet tai kiek jums laiko reikia sėdėt namie, kol iškepa blink.gif
Atsakyti
aš,čia atėjau dėl duonelės.

Virtuvės temperatūra turi įtakos duonos kilimo laikui.

Šiltą vasaros dieną duonos tešlą galite palikti uždengta ant stalo kilti dubenyje.

Žiemą raskite jei šiltesnę vietą,gerai vėdinamą spintelę.
Venkite tiesioginės šilumos ,kurią skleidžia radijatoriai.

Tešla iškils ir vėsesnėje vietoje ,tačiau užrtruks ilgiau.
Kad vakarykščios bandelės vėl būtų traškios ,gausiai jas suvilgykite vandeniu ir kepkite orkaitėje ,maždaug dešimt min.
Knygoje yra parašyta,kad norint gauti gerą produktą{duoną bandeles}reikia įdėti meilės ir kantrybės.
Kepkime duoną su meile,tuomet ji bus skani ,kaip medus 4u.gif
Sekmės kepėjos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 06 27, 21:54)
bet tai kiek jums laiko reikia sėdėt namie, kol iškepa  blink.gif

jei namie, tai galima ir pakildint, o jei ne, tai užteks ir vieno karto

QUOTE(regna @ 2010 06 27, 21:59)

Kepkime duoną su meile,tuomet ji bus skani ,kaip medus 4u.gif
Sekmės kepėjos 4u.gif

Auksiniai žodžiai thumbup.gif
Atsakyti
na, uzmaisau vakare skysta imaisala, paskui ryte sudedu viska, ko dar reikia, paskui mazdaug iki pietu pakyla ir kepu, arba dar suformuoju kazka, pakildinu ir kepu.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 06 27, 22:23)
na, uzmaisau vakare skysta imaisala, paskui ryte sudedu viska, ko dar reikia, paskui mazdaug iki pietu pakyla ir kepu, arba dar suformuoju kazka, pakildinu ir kepu.


o katruo momentu atsidedat raugo kitam kartui?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 06 27, 22:34)
o katruo momentu atsidedat raugo kitam kartui?

po pirmo karto, jeigu per skysta idedu miltu truputi, dedu i dubeneli, uzdarau ir dedu i saldytuva rauga.
Atsakyti
Sveikutės.
Prieš savaitę įsigijau duonkepę Bomann CB593. Kepiau duoneles su mielėmis, viskas čiki-piki. Tačiau šiandien iškilo techninis klausimėlis: nutariau išsikepti ruginės duonelės. Pasigaminau ruginio raugo. Nutariau, kad pirma reikia suminkyti tešlą, todėl nustačiau programą tešlos ruošimui ( pas mane Nr.4). Suminkė, tešla gražiai iškilo. O kas toliau? g.gif Mano duonkepė viek kepimo funkcijos lyg ir neturi. O gal aš jos nežinau. Nejaugi teks orkaitėj kepti ?
Heeeeeeelp unsure.gif
Atsakyti