Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 06 25, 12:18)
wub.gif  biggrin.gif pati nespėju, maniškiai kaip namie tai po du kepalus dabar darau

sudejau sian visa rauga doh.gif tik ant sieneliu "starterio" liko, pamaitinau biggrin.gif
tokiais tempais valgant raugo trukumas lotuliukas.gif
si kart maise duonkepe, isemiau tesla, maisytvus isemiau, suformavau kepaliuka ir padejau kilt, kepsiu irgi duonkepej biggrin.gif
Atsakyti
kepejėles,pagal kurį receptą kept batoną,nes kiek kapu tai tokia ale forminė duona gaunas.man skanu ,o MB sakė ne.jam tokie parduotuviniai pūrūs patinka-ar įmanoma tokį iškept g.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 06 25, 13:51)
kepejėles,pagal kurį receptą kept batoną,nes kiek kapu tai tokia ale forminė duona gaunas.man skanu ,o MB sakė ne.jam tokie parduotuviniai pūrūs patinka-ar įmanoma tokį iškept g.gif


aš pvz tokį kepiau, tik nežinau ar skanu, nes batonų nemėgstu, bet vyrui tai labai patiko (čia iš moulinex'o knygutės Vienos batonas)

110 ml šilto vandens
65 g medaus
35 g aliejaus
1 kiaušinio trynys
3/4 a.š. druskos
250 g kvietinių miltų (aukšč. rūšies)
1 a.š. sausų mielių

Kildinau apie valandą kepiau apie 20 min.
Tik man tai labai kiaušinis jautėsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 25 birželio 2010 - 13:41
QUOTE(nataliuncik @ 2010 06 24, 20:13)

Kokioj formoj kepi duoną??? Bandysiu aš ją dabar kept... Ale stiklinio didžiausio indo dangtis sudužęs... o mažesniam gali per kraštus lipt....Neturiu ir folijos..... ir kada reik dangtį nuimt? sumažinus temperatūrą???
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 06 25, 16:37)
Kokioj formoj kepi duoną??? Bandysiu aš ją dabar kept... Ale stiklinio didžiausio indo dangtis sudužęs... o mažesniam gali per kraštus lipt....Neturiu ir folijos..... ir kada reik dangtį nuimt? sumažinus temperatūrą???

stiklinei formoj su dangčiu arba dar dvi turiu, vienodas, tik be dangčio, tai viena apverčiu ant kitos, gaunasi dangtis biggrin.gif
be dangčio gali apdžiūt ir taip gražiai neiškils
dangti reikia nuimt lygiai po 15min nuo indo pastatymo į orkaitę ir sumažint temperatūra
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 06 25, 14:42)
stiklinei formoj su dangčiu arba dar dvi turiu, vienodas, tik be dangčio, tai viena apverčiu ant kitos, gaunasi dangtis  biggrin.gif
be dangčio gali apdžiūt ir taip gražiai neiškils
dangti reikia nuimt lygiai po 15min nuo indo pastatymo į orkaitę ir sumažint temperatūra

O jei as kokia bleka ant virsaus uzdesiu?
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 06 25, 16:44)
O jei as kokia bleka ant virsaus uzdesiu?

tai gerai, koks skirtumas kuo uždengsi, tik imk arba indą gilesni arba bleka išgaubta
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 06 25, 14:57)
tai gerai, koks skirtumas kuo uždengsi, tik imk arba indą gilesni arba bleka išgaubta

vo... ale tada nebus sandariai uždengta man.... ar nebereik taip??? Nes dabar nuo tortinės dugną uždėjau......
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 06 25, 16:42)
stiklinei formoj su dangčiu arba dar dvi turiu, vienodas, tik be dangčio, tai viena apverčiu ant kitos, gaunasi dangtis  biggrin.gif
be dangčio gali apdžiūt ir taip gražiai neiškils
dangti reikia nuimt lygiai po 15min nuo indo pastatymo į orkaitę ir sumažint temperatūra


taip gaunas, kad dangtį reik nuimt, kai sisiškai įkaista orkaitė?
Jūs į šaltą juk statot, kiek pamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 06 25, 16:45)
taip gaunas, kad dangtį reik nuimt, kai sisiškai įkaista orkaitė?
Jūs į šaltą juk statot, kiek pamenu  g.gif

dangti nuimt po 15min kepimo įkaitusioje orkaitėje.... Aš taip supratau.... daba tik ką įkišau kept duonelę....
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 06 25, 13:51)
kepejėles,pagal kurį receptą kept batoną,nes kiek kapu tai tokia ale forminė duona gaunas.man skanu ,o MB sakė ne.jam tokie parduotuviniai pūrūs patinka-ar įmanoma tokį iškept g.gif

Adriu 4u.gif - pasižiūrek ,sioje temoje yra receptukas Nataliuncik 4u.gif 4u.gif 4u.gif
yra geras receptukas batono ,pagal šį receptuką aš ,išmokau kepti batonus
Priminsiu,tegul nesupyksta autorė
295ml,vandens,
1a.s. druskos,
30 g. alyv aliejaus,
500g. milt.
1,5 v.š cukraus
1,5a. š mielių
Aš,ne sykį jau kepiau pagal jos receptuką,dar kartą nataliuncik ačiiiiiiiiiū 4u.gif
Man labai patiko
Atsakyti
Pyyyyp kaip nuskilo kepalas....... Tokia kaip kepurė atsiskyrė........
Atsakyti