Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(kacumota @ 2010 09 04, 08:37)
Sveikos,kepejos.Drauge antra karta bando duonele isikept ir vis nepavyksta.Ar gali buti priezastis ta,kad nustato kepimo programa su ventiliatorium?Isore iskepus ir vis ne sudegt,o viduj tokia pat kose kokia idejo  blink.gif

Ai dar va paskutiniam puslapi suskaiciau,kad sausas raugas neiskels kepinio.O kam tada jis reikalingas  ax.gif .Turiu ir nezinau kam panaudot  blush2.gif


mano supratimu jis pakeičia natūralaus raugo rūgštelę
Atsakyti
Vadinasi sausa rauga deti tada kai kepi su mielem?O gal galima pirsteliu parodyt koki receptuka.....ne svisoj toj galybej skaitau skaitau,kol jau visi vienodi atrodo ax.gif

Keistuole,begaline tavo kantrybe 4u.gif


O kaip del to kepimo su ventiliatorium?Ar gali tai buti problema
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2010 09 04, 08:52)
Vadinasi sausa rauga deti tada kai kepi su mielem?O gal galima pirsteliu parodyt koki receptuka.....ne svisoj toj galybej skaitau skaitau,kol jau visi vienodi atrodo  ax.gif

Keistuole,begaline tavo kantrybe  4u.gif
O kaip del to kepimo su ventiliatorium?Ar gali tai buti problema


dėl ventiliatoriaus tai nežinau, aš jį naudoju tik apskrudinimui mėsos.
Nes mano galva jis labai džiovina ir be to gaunas karščiau, todėl reik labai žiūrėt temperatūrą, jei per didelė tai viršus apdega, o vidus neiškepa.

O receptus pažiūrėkit nataliuncik'o bloge, ten berods kazkas yra su raugu.

Dar Terros Sava duona su sausu raugu
Atsakyti
Pasirodau, kaip zadejau, savo duona su skylutem. si karta dejau kepintu saulegrazu, moliugo seklu kelis saukstus, beveik per puse ruginiu ir kvietiniu miltu (ruginiu maziau). vistiek skylem eina........................................ g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2010 09 04, 10:56)
Pasirodau, kaip zadejau, savo duona su skylutem. si karta dejau kepintu saulegrazu, moliugo seklu kelis saukstus, beveik per puse ruginiu ir kvietiniu miltu (ruginiu maziau). vistiek skylem eina........................................ g.gif



Pabandykit lygiai lygiai tą patį receptą maišyt ne duonkepe, o mikseriu ar rankom. Kept galit ir duonkepėj.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 09 04, 11:46)
Pabandykit lygiai lygiai tą patį receptą maišyt ne duonkepe, o mikseriu ar rankom. Kept galit ir duonkepėj.


Pritariu keistuolei, problema gali būti tame, kad blogai išsimaišo tešla, raugo gal kai kuriose vietose būna daugiau ir ten išsiskiria daugiau dujų, todėl gaunasi didesni oro burbuliukai. Aš pati maišau su šaukštu, truputį su mikseriu, su rankom labai jau limpa... ax.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif nes ant foto puikiai matosi, kad duona netolygiai išmaišyta
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 09 04, 10:46)
Pabandykit lygiai lygiai tą patį receptą maišyt ne duonkepe, o mikseriu ar rankom. Kept galit ir duonkepėj.


arba paprasciausiai kol tesla minkoma padeti jai isiminkyti, as visad dar su mediniu saukstu arba tiesiog su slapia ranka (kad prie pirstu neliptu) pavartau, paspaudau, kad geriau isiminkytu. rugine tesla buna tokia suniai minkosi.
Atsakyti
smile.gif sveikos, oi kaip seniai jau nebuvau pas jus smile.gif
Vasara per karscius nusimarinau rauga ir nekepiau duoneles, dabar vel sezonas atidarytas biggrin.gif

Vakar liko nemazai raugo nuo rugines duonos. Minkau rankom, kepu orkaitej, kazkaip taip ipratau ir man greiciau ax.gif

Turiu dideli prasyma, nes oriu iskepti paprasta namine bulka rankomis minkyta ir orkaiteje kepti, ar galiu su situo raugu bandyt? Ar butinos mieles tokiam kepiniui?
Turiu pora receptu, ten mieles eina.

Gal turit kas po ranka receptuka, ir negaila imesti?

Nataliuncik, help 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 09 04, 16:46)
smile.gif  sveikos, oi kaip seniai jau nebuvau pas jus smile.gif
Vasara per karscius nusimarinau rauga ir nekepiau duoneles, dabar vel sezonas atidarytas  biggrin.gif

Vakar liko nemazai raugo nuo rugines duonos. Minkau rankom, kepu orkaitej, kazkaip taip ipratau ir man greiciau  ax.gif

Turiu dideli prasyma, nes oriu iskepti paprasta namine bulka rankomis minkyta ir orkaiteje kepti, ar galiu su situo raugu bandyt? Ar butinos mieles tokiam kepiniui?
Turiu pora receptu, ten mieles eina.

Gal turit kas po ranka receptuka, ir negaila imesti?

Nataliuncik, help  4u.gif

galima drasiai, tik aš batonam naudoju kvietinį raugą, jis švelnesnis už ruginį. O pritaikyt galima bet kokiam mėgstamam receptui , tik atitinkamai sumažint vandens/miltų kiekį mirksiukas.gif
Atsakyti
Nataliuncik, aciu. Kai parasiau, pati supratau, jog cia mano grynai ruginis raugas, tai baltam naminiam pyragui, tai vadinamai bulkai, gal nelabai tiks smile.gif
Sakau, gal ji pamaitinti kvietiniais miltais ir vis tik bandyt? Nu gaila, man ismest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 09 04, 17:49)
Nataliuncik, aciu. Kai parasiau, pati supratau, jog cia mano grynai ruginis raugas, tai baltam naminiam pyragui, tai vadinamai bulkai, gal nelabai tiks  smile.gif
Sakau, gal ji pamaitinti kvietiniais miltais ir vis tik bandyt? Nu gaila, man ismest  biggrin.gif

bulka bus rūgštoka, kaip balta duona išeis, geriau atidalint ir maitint kvietiniais miltais, taps kvietinis raugas bigsmile.gif
Atsakyti