Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(laurechka @ 2010 09 02, 17:33)
Kokį raugą tu dėjai??? Sausas raugas duonos neįškelia schmoll.gif  Reik pačiai užsiaugint raugą....



viska as zinau, dejau normalu rugini rauga, bet kazkodel neiskele g.gif
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2010 09 02, 16:07)
viska as zinau, dejau normalu rugini rauga, bet kazkodel neiskele  g.gif

O kiek laiko kildinot??? Aš kildinu visada apie 4val... ir tik tada kepu. Iškelia normaliai visada.
Atsakyti
as irgi visad ilgai, bet praejo trys val, ziuriu kad beveik jokiu pokyciu, nors siltai orkaitej kilo.. NA idejau mieliu, pakilo ir iskepiau, idomaus skonio ta Borodino duona, panasios nevalgiau. Tik slapoka gavosi, gal ilgiau pakildint reikejo, bet skubejau kept, ir taip jau MB spaude greiciau, nes "ner ka valgyt" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l-aura: 02 rugsėjo 2010 - 20:30
QUOTE(l-aura @ 2010 09 02, 17:13)
merginos, o jus dedat rauga vien del to kad nereiketu det mieliu ar del skonio? kazkodel man raugas siandien neiskele teslos, dabar galvoju gal idet mieliu ir kildint? BOrodino duona darau..  g.gif

tam kad nereikėtu dėt mielių ax.gif

jei nemėgsti drėgnos, sumažink skysčius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2010 09 02, 16:13)
merginos, o jus dedat rauga vien del to kad nereiketu det mieliu ar del skonio? kazkodel man raugas siandien neiskele teslos, dabar galvoju gal idet mieliu ir kildint? BOrodino duona darau..  g.gif


duona su raugu buna kitokio skonio nei kad su mielem..man asmeniskai be mieliu skanesne, tik nereik persistengti kad nebutu rugsti, bet lengva rugstele tai skanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 09 02, 22:25)
duona su raugu buna kitokio skonio nei kad su mielem..man asmeniskai be mieliu skanesne, tik nereik persistengti kad nebutu rugsti, bet lengva rugstele tai skanu  biggrin.gif

ir dar, didžiausias pliusas (atrado mano močiutė) pragulėjo užmiršta dvi sav. ir nesupelijo
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 09 01, 22:20)
Man iš visų bandytų pati skaniausia malsenos plikyta,

drinks_cheers.gif Musu irgi pati skaniausia malsenos duona ir namine ir plikyta, plikyta isvis superine, nes ilgai islieka minksta ir skani, visa laika visa duona suvalgom. thumbup.gif

O del batono dar neatradau neatsibostancio, 3-a diena jau buna nelabai skanus.
Paskutiniu metu kepiau pagal sastingio laiku batono recepta, bet atsibodo.

Koks jusu skaniausias batonas?


P.s. ar galima sausas mieles deti i saldytuva? Pies isvaziuojant atostogauti ikisau i saldytuva ir jauciu sugadinau, nes 2 batonai mazai pakilo doh.gif

Papildyta:
Rauga dariau pagal Terros recepta, pas mane gavosi 2 starteriai, tai kieiciu viena karta viena imu kita karta kita. Buna kad ir menesi stovejo nenaudojamas ir nieko jam tik skystis virsui nusistovi, bet man jis nesmirda, tiesiog toks rugstokas kvapas.
Atsakyti
QUOTE(*nepakartojama* @ 2010 09 03, 20:28)

Koks jusu skaniausias batonas?
P.s. ar galima sausas mieles deti i saldytuva? Pies isvaziuojant atostogauti ikisau i saldytuva ir jauciu sugadinau, nes 2 batonai mazai pakilo  doh.gif


mums dabar duonos užtenka, o jei ką, geriau kokį pyragą iškept ax.gif
Netgi reikia, tik sandariai uždaryt, ir žinoma ne į šaldiklį biggrin.gif
Atsakyti
Mamytes! O kurios cia Malsenos receptai? Ar cia ta duona is pakelio? Atleiskit uz kvaila klausyma blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2010 09 03, 20:56)
Mamytes! O kurios cia Malsenos receptai? Ar cia ta duona is pakelio? Atleiskit uz kvaila klausyma  blush2.gif    ax.gif

taip, iš pakelio, dar yra jų puslapyje
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 03, 20:40)
mums dabar duonos užtenka, o jei ką, geriau kokį pyragą iškept  ax.gif
Netgi reikia, tik sandariai uždaryt, ir žinoma ne į šaldiklį  biggrin.gif

O gerai, nepakilo gal del to kad saltus dejau,ar per trumpa programa buvo bandysiu dar kept.
Vyras tik duona valgo, o as su dukra pripratom prie batonu su sviestu. biggrin.gif Jokiu bandeliu piragu vaikas nevalgo doh.gif
Atsakyti
Sveikos,kepejos.Drauge antra karta bando duonele isikept ir vis nepavyksta.Ar gali buti priezastis ta,kad nustato kepimo programa su ventiliatorium?Isore iskepus ir vis ne sudegt,o viduj tokia pat kose kokia idejo blink.gif

Ai dar va paskutiniam puslapi suskaiciau,kad sausas raugas neiskels kepinio.O kam tada jis reikalingas ax.gif .Turiu ir nezinau kam panaudot blush2.gif
Atsakyti