Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(keistuole @ 2010 08 26, 19:10)
jokios terlionės su tuo plikymu. Jei kepat duonkepėj. Sudedat miltus, užpilat verdantį vandenį, įjungiat keliom min pasimaišyt, išjungiat paliekat valandėlei, tada sudedat visą kitą ir jaungiat savą programą.

drinks_cheers.gif Juolab, kad kmynus su salyklu vis tiek plikyt reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 08 26, 19:10)
jokios terlionės su tuo plikymu. Jei kepat duonkepėj. Sudedat miltus, užpilat verdantį vandenį, įjungiat keliom min pasimaišyt, išjungiat paliekat valandėlei, tada sudedat visą kitą ir jaungiat savą programą.



O, geras, taip kaip paraset, tikrai labai paprasta ir labai tiktu prie mano poziurio i terliones, plikyciau uzsimerkusi lotuliukas.gif
bet mano duonkepe nemoka maisyti keliu minuciu, tik 45. (arba as neisstudijavau visu galimu funkciju; panasonic cd 255).
Papildyta:
QUOTE(LinaGustė @ 2010 08 26, 19:23)
drinks_cheers.gif  Juolab, kad kmynus su salyklu vis tiek plikyt reikia  biggrin.gif


Taip taip, su sitais dalykais truputi pasiterlioju - matavimo inde uzplikau ir pamakaluoju sauksteliu, tuo paciu istirpdau druska, paskutini karta ir medu sukraciau kartu. va tokia as doh.gif

Kai kita karta iskepsiu duona ir jei bus skyleta, nufotkinsiu ir parodysiu.
Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2010 08 26, 21:12)
O, geras, taip kaip paraset, tikrai labai paprasta ir labai tiktu prie mano poziurio i terliones, plikyciau uzsimerkusi lotuliukas.gif
bet mano duonkepe nemoka maisyti keliu minuciu, tik 45. (arba as neisstudijavau visu galimu funkciju; panasonic cd 255).
Papildyta:
Taip taip, su sitais dalykais truputi pasiterlioju - matavimo inde uzplikau ir pamakaluoju sauksteliu, tuo paciu istirpdau druska, paskutini karta ir medu sukraciau kartu. va tokia as  doh.gif

Kai kita karta iskepsiu duona ir jei bus skyleta, nufotkinsiu ir parodysiu.


sustabdykit su įjungimo knopke at kažkaip kitaip turėtų būt galima
Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2010 08 26, 19:12)
O, geras, taip kaip paraset, tikrai labai paprasta ir labai tiktu prie mano poziurio i terliones, plikyciau uzsimerkusi lotuliukas.gif
bet mano duonkepe nemoka maisyti keliu minuciu, tik 45. (arba as neisstudijavau visu galimu funkciju; panasonic cd 255).
Papildyta:
Taip taip, su sitais dalykais truputi pasiterlioju - matavimo inde uzplikau ir pamakaluoju sauksteliu, tuo paciu istirpdau druska, paskutini karta ir medu sukraciau kartu. va tokia as  doh.gif

Kai kita karta iskepsiu duona ir jei bus skyleta, nufotkinsiu ir parodysiu.

Įjunk picos programą, kai pamakaluos kelias min, paspausk ir palaikyk STOP. Ir viskass bus gerai wink.gif Pas mane tokia pat duonkepė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 08 26, 21:32)
sustabdykit su įjungimo knopke at kažkaip kitaip turėtų būt galima




Papildyta:
QUOTE(laurechka @ 2010 08 26, 21:34)
Įjunk picos programą, kai pamakaluos kelias min, paspausk ir palaikyk STOP. Ir viskass bus gerai wink.gif Pas mane tokia pat duonkepė wink.gif


Niu, panos, dekui, jus fainuoles drinks_cheers.gif 4u.gif
As, atrodo, nelabai nuovoki, bet jus man labai padejot, pamoket ir laiko man sutaupet visokiems plikiniu makalavimams. dabar bus galima eksperimentuot su tom knopkem mirksiukas.gif

Aciu jums 4u.gif
wub.gif
Atsakyti
Na va, gqliu pasidziaugti ir as.

Darau rauga pagal Terra ir gaunasi thumbup.gif Procesas vyksta taip kaip ir to tikejausi. Uz poros dienu vel valgysim namine duonelę. Aciu visom. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos Mamaitės, su Rudenėliu poster_dont.gif
Net nežinau kokį pagalbos šauksmą paleisti, nes duonkepę jau turiu gal 5-as mėnuo, bet firminės duonelės dar neturiu. Ryt varom į svečius, lyg ir norėčiau sublizgėti su savo duonkepe, aišku, pasitikiu tik ja, bet ne savo gabumais doh.gif (gal ir nepavyks, nes duonkepė iš TOPSHOPO),deja neturiu jokio firminio recepto g.gif Bandžiau keletą neblogų supermamų siūlomų, bet taip ir nepavyko iš jų patį pačiausią išgauti. Dabar kaip ir tėmelė aprimus, gal koks senų laikų receptėlis aikštėn iškils mums........................ :lks:
Atsakyti
Man iš visų bandytų pati skaniausia malsenos plikyta, o vyrui labai patinka mano modifikacijos pagal Terros plikytos kvietinės receptą.
Kol kepiau su mielėm, dažnai darydavau irgi pagal Terros savos duonos receptą.

Dar labai faina iš mano bandytų Nataliuncik'o duona su vaisiais.

Bet žinot, pas kiekvieną savas skonis.
Atsakyti
Sveikos mamytes!
Na ir as uzauginau rauga, bet man kaz kaip nesigauna skani duona iskept g.gif radau internete recepta Palangos duonos, gavosi panasi i juoda duona, pabandziau iskept kvetine duona su raugu, isejo labai rugstus, nes ir dariau viska pagal recepta, gal cukraus daugiau reikejo g.gif
Atsakyti
pasiguosiu sad.gif nugi mano mituose kvietiniuose cia kur pirkom is Ustukiu maluno parazitu atsirado, kazkokie vabaliukai - ismeciau kilogramu kokius 8 verysad.gif nors laikiau sandariai kubile, bet matyti tuose miltuose jau buvo kazkokiu kiausineliu prideta... bukit atidzios! ruginiuose lyg ir nieko tfiu tfiu tfiu...
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2010 09 02, 08:21)
Sveikos mamytes!
Na ir as uzauginau rauga, bet man kaz kaip nesigauna skani duona iskept  g.gif radau internete recepta Palangos duonos, gavosi panasi i juoda duona, pabandziau iskept kvetine duona su raugu, isejo labai rugstus, nes ir dariau viska pagal recepta, gal cukraus daugiau reikejo  g.gif


man irgi kartais gaunas vos rūgšti ir griežtos taisyklės neatradau, kai jį išvis panaikint. Bet šiaip mažinkit starterio kiekį, trumpiau laikykit išėmus, galit medaus įdėt, jis kiek panaikina rūgštumą.
Papildyta:
QUOTE(Margareta @ 2010 09 02, 11:31)
pasiguosiu sad.gif nugi mano mituose kvietiniuose cia kur pirkom is Ustukiu maluno parazitu atsirado, kazkokie vabaliukai - ismeciau kilogramu kokius 8  verysad.gif  nors laikiau sandariai kubile, bet matyti tuose miltuose jau buvo kazkokiu kiausineliu prideta... bukit atidzios! ruginiuose lyg ir  nieko tfiu tfiu tfiu...


aš iš rimi buvau kvietinius su kirmėlaitėm nusipirkus, tai daugiau ten nebeperku nieko
Atsakyti
Esu žalia naujokė šitoje srityje.
Vakar pirmąkart kepiau duonelė iš pačios pasigaminto raugo - to, kur rauginama penkias dienas. Dalį raugo palikau kitam kartui. Bet to karto beveik vėl reikėtų, nes toji duonelė sutirpo... Ar tą atsidėtą raugą vėl penkias dienas (vis pamaišant ir papildant miltais/vandeniu) raugint ir po penkių dienų kept?
Atsakyti