Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(keistuole @ 2010 08 20, 12:26)
o ką tas ventiliatorius duoda?
Aš kažkaip jo niekad nenaudoju, nes man atrodo, kad viską išdžiovina  unsure.gif


kepant su ventiliatoriumi kazkaip temperatura reik primazinti 10-20 laipsniu, o siaip tai instrukcijoje raso kad ji naudoti kai nori apskrudinti ka nors pvz. visciuko odele essen.gif kaip suprantu del ventiliatoriaus labiausia kepa pavirsius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 08 20, 22:59)
kepant su ventiliatoriumi kazkaip temperatura reik primazinti 10-20 laipsniu, o siaip tai instrukcijoje raso kad ji naudoti kai nori apskrudinti ka nors pvz. visciuko odele  essen.gif kaip suprantu del ventiliatoriaus labiausia kepa pavirsius  g.gif

O aš kažkur lyg skaičiau, kad ventiliatorius orą vienodai orkaitėje paskirsto, dėl to kepa viskas vienodai. Na, ir tempa aukštesnė, tai tikrai, būna.
Vakar duonkepėje viriau slyvas. Nu ir ką - skanu tikrai labai, bet ne taip, kaip aš tikėjausi, gavosi wink.gif Noriu išsivirti tiršto džemo, kad tiktų kepiniams, bet gavosi sirupas su slyvų ir obuolių gabaliukais. Dėjau kilogramą slyvų, kilogramą cukraus ir tris obuolius. Na, slyvos visai nesuvirė, nes su odelėm, tai kitaip ir būt ngalėjo. Obuolių, matyt, tokia rūšis. Mama sakė, kad ne visi obuoliai suverda. Bet kodėl man šiaip taip skysta gavosi? g.gif Viriau 1.20val.+40 min. Pabaigoj dar supyliau Gelfix pokiuką (į jo sudėtį įeina pektinas), bet kažin ar jis davė kokį poveikį g.gif Gal čia slyvos kaltos? O gal duonkepė? g.gif Aišku, suvalgysim tikrai, nes skanu, bet kaip man to džemo pasigamint doh.gif Einu vakavimo skyrelį panagrinėt wink.gif
Atsakyti
Bet į džemą reikia dėt ir daugiau cukraus
Kai atšals, džemas sutiršties smile.gif pas mane iki šiol, galima apverst aukštyn kojom ir nenutekės, reikia su šaukštu kabint thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 21, 10:12)
Bet į džemą reikia dėt ir daugiau cukraus
Kai atšals, džemas sutiršties  smile.gif pas mane iki šiol, galima apverst aukštyn kojom ir nenutekės, reikia su šaukštu kabint  thumbup.gif

Nu va, cukraus daugiau reikia, vadinasi wink.gif Jau atšalo, bet vis tiek stiklainiukuose skusta. Nieko, suvalgysim, bet vis tiek reikės bandyti džemo pasigamint smile.gif
Atsakyti
O pas mane nieko nesigavo, bandziau vakar duonyte su raugu iskept, taip kai noretusi nepakele, skonis rugstokas, maniskiam nepatiko, pradejau is naujo rauga augint.
Atsakyti
smile.gif+2010 08 19, 13:56-->
QUOTE(As smile.gif @ 2010 08 19, 13:56)
Merginos, o ar bandėte tą vadinamą "Sveikuolių" duoną kepti duonkepėj? Čia ta duonelė, kur moterys raugu dalinasi, dar deda miltų + saulėgrąžų + dribsnių + sėmenų ir t.t. Ar ją tik orkaitėj galima?


Merginos, aūūū ploja.gif ar niekas nebandė? Atsiliepkit... kaip teoriškai Jums atrodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo As :): 21 rugpjūčio 2010 - 15:18
QUOTE(Inesska @ 2010 08 21, 13:32)
O pas mane nieko nesigavo, bandziau vakar duonyte su raugu iskept, taip kai noretusi nepakele, skonis rugstokas, maniskiam nepatiko, pradejau is naujo rauga augint.



nu mano raugas irgi kasko.... verysad.gif Dejau cukraus, paburbuliavo, bet kilti tai visai nekyla g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(viesoji @ 2010 08 21, 17:43)
nu mano raugas irgi kasko....  verysad.gif Dejau cukraus, paburbuliavo, bet kilti tai visai nekyla g.gif  g.gif

O kelinta diena augini? As dabar pabandysiu truputi kitaip augint, po puse ismest ir tik tada damaitint, gal taip geriau bus g.gif

Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2010 08 21, 18:15)
O kelinta diena augini? As dabar pabandysiu truputi kitaip augint, po puse ismest ir tik tada damaitint, gal taip geriau bus  g.gif

as jau 5 diena
Atsakyti
smile.gif+2010 08 21, 16:17-->
QUOTE(As smile.gif @ 2010 08 21, 16:17)
Merginos, aūūū  ploja.gif ar niekas nebandė? Atsiliepkit... kaip teoriškai Jums atrodo?

pagal viska turi būt viskas gerai, tik paskaičiuokit svorį, kad tiktu duonkepei
Atsakyti
Kas galetu man patarti, ka daryti, kad duonoje nebutu skyliu doh.gif
Duona skani, labai skani, kepu su raugu, bet jau tos skyles, tai vaje vaje.... kaip koks suris, net nezinau, kaip apibudinti. zodziu, skyleta duona. ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2010 08 24, 14:06)
Kas galetu man patarti, ka daryti, kad duonoje nebutu skyliu  doh.gif
Duona skani, labai skani, kepu su raugu, bet jau tos skyles, tai vaje vaje.... kaip koks suris, net nezinau, kaip apibudinti. zodziu, skyleta duona. ka daryt?


nu idomu biggrin.gif man tai patinka skyles duonoje ax.gif cia rugine jums tokia skyleta? sakyciau dekit daugiau rupiu miltu tai duona bus sunkesne ir maziau skyleta smile.gif
Atsakyti