Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(laselis @ 2010 06 21, 16:51)
Man kazkaip vienodai pasikelia isimu menteles ar ne. O orkaite pas mane  doh.gif, tai duonos kepti nesiryztu.

Pas mane t.p. sena orkaite, bet visai nieko ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Beda, ilgai nesikreipiau siuo klausimu, galvojau pati suprasiu kas darosi, bet.... verysad.gif
Kepu duonkepėje duona ( 330 g miltu, 180 rupių kvietinių milu, 330 g vandens, 1.5 ar. š. sausų mielių, 2 v. šaukštai aliejaus, druskos ) na pati paprasčiausia duona, bet man ir mano šeimai - skaniausia. Kepu jau kelinta karta ir rezultate tas pats.
user posted image

Ka darau ne taip? g.gif Kyla gražiai, pradeda kepti gražiai ir paskui lyg kažkas duona pradetu traukti, ji atšoka nuo kraštų o viršus susmenga. Skonis, dėl to nesikeičia, iškila ji pakankamai, bet nera išvaizdos.
Dar kepu sldžia "bulka", tai ji iškyla labai gražiai, nesukrenta.
Prašau Jusu pagalbos. Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 06 21, 22:29)
Labas vakaras. Beda, ilgai nesikreipiau siuo klausimu, galvojau pati suprasiu kas darosi, bet.... verysad.gif
Kepu duonkepėje duona ( 330 g miltu, 180 rupių kvietinių milu, 330 g vandens, 1.5 ar. š. sausų mielių, 2 v. šaukštai aliejaus, druskos ) na pati paprasčiausia duona, bet man ir mano šeimai - skaniausia. Kepu jau kelinta karta ir rezultate tas pats.
user posted image

Ka darau ne taip?  g.gif Kyla gražiai, pradeda kepti gražiai ir paskui lyg kažkas duona pradetu traukti, ji atšoka nuo kraštų o viršus susmenga. Skonis, dėl to nesikeičia, iškila ji pakankamai, bet nera išvaizdos.
Dar kepu sldžia "bulka", tai ji iškyla labai gražiai, nesukrenta.
Prašau Jusu pagalbos. Ačiū  aciuks.gif


mažinkit mielių kiekį iki 1 duonkepės šaukštelio, gal padės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 06 21, 22:56)
mažinkit mielių kiekį iki 1 duonkepės šaukštelio, gal padės  4u.gif

Ir as ta pati patarti norejau. Kai naudojau dr. Oetker mieles, tai tokiam miltu kiekiui reikedavo 1,5 a.s. mieliu. O kai uzsisakiau is Delonos, tai ir man taip sukrisdavo, tai pamazinau mieliu kieki ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
Iškepiau aš savo pirmąją duoną. Na žinokit puikiai gavosi. Ačiū visoms už- patarimus. 4u.gif

Kepiau pagal malsenos receptą. Dabar jau būsiu drąsesnė ir bandysiu kitus receptus.

Tik mano raugo šaldytuve (starteris?) ant paviršiaus vandens sluoksnis. Tikrai skaičiau, kad taip kažkam buvo, tik nepamenu tą vandenį nupilti ar išmaišyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2010 06 22, 09:36)
Iškepiau aš savo pirmąją duoną. Na žinokit puikiai gavosi. Ačiū visoms už- patarimus.  4u.gif

Kepiau pagal malsenos receptą. Dabar jau būsiu drąsesnė ir bandysiu kitus receptus.

Tik mano raugo šaldytuve (starteris?) ant paviršiaus vandens sluoksnis. Tikrai skaičiau, kad taip kažkam buvo, tik nepamenu tą vandenį nupilti ar išmaišyti  g.gif


išmaišykit
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 06 21, 23:29)
Labas vakaras. Beda, ilgai nesikreipiau siuo klausimu, galvojau pati suprasiu kas darosi, bet.... verysad.gif
Kepu duonkepėje duona ( 330 g miltu, 180 rupių kvietinių milu, 330 g vandens, 1.5 ar. š. sausų mielių, 2 v. šaukštai aliejaus, druskos ) na pati paprasčiausia duona, bet man ir mano šeimai - skaniausia. Kepu jau kelinta karta ir rezultate tas pats.
user posted image

Ka darau ne taip?  g.gif Kyla gražiai, pradeda kepti gražiai ir paskui lyg kažkas duona pradetu traukti, ji atšoka nuo kraštų o viršus susmenga. Skonis, dėl to nesikeičia, iškila ji pakankamai, bet nera išvaizdos.
Dar kepu sldžia "bulka", tai ji iškyla labai gražiai, nesukrenta.
Prašau Jusu pagalbos. Ačiū  aciuks.gif

Pabandykit padidint miltu kieki (tik pasizymekit kiek dejot, kad kita syk zinot).As taip keleta receptu esu pasikoregavus pagal save, tai dabar nebesukrenta.
Atsakyti
Bijuna, pamažinkit mieles, o šiaip, viskas priklauso nuo miltų, jų rupumo, netgi nuo drėgmes...dabar, pas mus labai pakilo drėgnumas, miltai vistiek pritraukia vandens, tai 10gpamažinu vandens
Atsakyti
Vakar kepta duonele pagal mamytes recepta, tik as dar dedu raugo, nezinau ka jis duoda, bet dedu laugh.gif
Ir saulegrazu dedu zymiai daugiau, man skaniau, kai yra ka pakramtyti hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 06 22, 12:32)
Vakar kepta duonele pagal mamytes recepta, tik as dar dedu raugo, nezinau ka jis duoda, bet dedu laugh.gif
Ir saulegrazu dedu zymiai daugiau, man skaniau, kai yra ka pakramtyti hihihi.gif



Labai gražiai ir skaniai atrodo duonytė thumbup.gif O koks čia receptukas?
Atsakyti
QUOTE(dju @ 2010 06 22, 12:51)
Labai gražiai ir skaniai atrodo duonytė  thumbup.gif O koks čia receptukas?

pagal šita kaip suprantu
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 06 22, 12:59)

Tikrai taip drinks_cheers.gif Labai skani duona thumbup.gif
Kai jau atsivalgysiom sios, ieskosiu kito recepto laugh.gif
Atsakyti