Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(a79 @ 2010 08 19, 13:26)
Kepu duona su raugu ir man visada labai kieta pluta gaunasi. Nežinau ką ir daryt. PAaskuyrinį kartą sudrėkinus plutą, buvau ir į kaldrą įsukus (tipo, akd drėgmė neiseitų), bet naudos jokios. Pluta tokia, kad galvą su kepalu praskeltum  doh.gif Nors visa kita ok.

Manu bandykite su kita programa orkaitėj kepti, aš jau minėjau kepu tik kur ventiliatorius įjungts ir 200 laipsnių temperatūra. Pluta pas mane gaunasi pats tas
Atsakyti
Merginos, o ar bandėte tą vadinamą "Sveikuolių" duoną kepti duonkepėj? Čia ta duonelė, kur moterys raugu dalinasi, dar deda miltų + saulėgrąžų + dribsnių + sėmenų ir t.t. Ar ją tik orkaitėj galima?
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 08 19, 14:14)
Merginos, ar su tema jums viskas gerai? Pastebėjau, kad man nuo vakar vėl Favoritai veikia blogai  g.gif  T.y., atverčia paskutinį postą, o ne tą, kurį paskutinį skaičiau  doh.gif  Senesnėje temoje tas pats buvo.


ir man tas pats doh.gif

QUOTE(a79 @ 2010 08 19, 14:26)
Kepu duona su raugu ir man visada labai kieta pluta gaunasi. Nežinau ką ir daryt. PAaskuyrinį kartą sudrėkinus plutą, buvau ir į kaldrą įsukus (tipo, akd drėgmė neiseitų), bet naudos jokios. Pluta tokia, kad galvą su kepalu praskeltum  doh.gif Nors visa kita ok.


įdėkit pradžioj kepimo skardą su verdančiu vandeniu kokiom 15 min.
Paskui dar galit papurkšt kartą kitą kepimo eigoj. Tada ištraukus dar padrėkinkit ir į rankšluostį, dar galima ir į maišelį, kol atšals
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2010 08 19, 14:06)
Aš siūlyčiau dalinti į mažesnius kepaliukus. Aš kai kepu, tai išdalinu į formeles ir tada 1 val. ir jau galima valgyti.


Pabandysiu ir as sitaip drinks_cheers.gif
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 19, 14:10)
o kaip pluta, ar labai stora būna?

Nu,nea visikai normalaus storio ir nesukepus bigsmile.gif

P.S.Mano Favoritas taip pat kazkur grybauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terija:) @ 2010 08 19, 15:43)
Pabandysiu ir as sitaip  drinks_cheers.gif

Nu,nea visikai normalaus storio ir nesukepus  bigsmile.gif


išbandykit, nes kam taip ilgai kept, jei galima sutrumpint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2010 08 14, 22:39)
O miltai kaip visad ustukių ruginiai... bet matyt tiesiog per karšta... nors ir ruginis raugas ale bujojo tai labai...


Sveikos mamytes.
Anksciau kepiau duonyte is raugo kuri dave drauge. Tai viskas buvo ok.
Dabar bandau jau antra karta daryte rauga pati, bet nieko man nesigauna. Niekas pas mane nebujoja. Pirma karta ismeciau, tai negi dabar ismest vel reiks. Nei pakyla pas mane tas raugas, nei ka. Tik kad sioks toks kvapas yra... blush2.gif Vandens sluoksnis ir miltai. Kas cia gali buti ne taip? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(viesoji @ 2010 08 19, 18:34)
Sveikos mamytes.
Anksciau kepiau duonyte is raugo kuri dave drauge. Tai viskas buvo ok.
Dabar bandau jau antra karta daryte rauga pati, bet nieko man nesigauna. Niekas pas mane nebujoja. Pirma karta ismeciau, tai negi dabar ismest vel reiks. Nei pakyla pas mane tas raugas, nei ka. Tik kad sioks toks kvapas yra... blush2.gif Vandens sluoksnis ir miltai. Kas cia gali buti ne taip?    blink.gif

Aprašykite detaliau, kaip tą raugą gaminate, kokiais kiekiais ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 08 19, 18:43)
Aprašykite detaliau, kaip tą raugą gaminate, kokiais kiekiais ir t.t.



Darau, taip kaip aprasyta pirmame puslapyje. 1 st silto virinto vandens ir 1 st ruginiu miltu. Viska sumaisau ir laikau 2 dienas......nieko nevyksta.
Pirma karta ir 5 dienas nieko nevyko. blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viesoji @ 2010 08 19, 19:24)
Darau, taip kaip aprasyta pirmame puslapyje. 1 st silto virinto vandens ir 1 st ruginiu miltu. Viska sumaisau ir laikau 2 dienas......nieko nevyksta.
Pirma karta ir 5 dienas nieko nevyko. blush2.gif  blush2.gif

jei kvapas yra, reiškia vyksta mirksiukas.gif nes būna kad ir neburbuliuoja, o raugas gyvas
o kokius miltus naudojat?
kai maitinsit, galit vandenyje sumaišyt šaukštelį medaus, pamatysit kad raugas gyvas
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 19, 19:39)
jei kvapas yra, reiškia vyksta  mirksiukas.gif  nes būna kad ir neburbuliuoja, o raugas gyvas
o kokius miltus naudojat?
kai maitinsit, galit vandenyje sumaišyt šaukštelį medaus, pamatysit kad raugas gyvas



Neturiu dabar medaus... doh.gif doh.gif
O naudoju Kauno grudu rupius ruginius miltus..
Atsakyti
QUOTE(viesoji @ 2010 08 19, 19:55)
Neturiu dabar medaus...  doh.gif  doh.gif
O naudoju Kauno grudu rupius ruginius miltus..

tai galima ir cukraus mirksiukas.gif
na miltai tai geri, pabandykit, turi užbujot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viesoji @ 2010 08 19, 19:24)
Darau, taip kaip aprasyta pirmame puslapyje. 1 st silto virinto vandens ir 1 st ruginiu miltu. Viska sumaisau ir laikau 2 dienas......nieko nevyksta.
Pirma karta ir 5 dienas nieko nevyko. blush2.gif  blush2.gif


pabandykit pagal Terros receptą.
Atsakyti