Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
As irgi ka tik isviriau dzema is oboliu ir viena nektarina idejau smile.gif na nieko taip isejo, skanu ax.gif ir irgi dar karta ijunginejau programa , nes virsuje mas pasirode kad oboliu gabaliukai iki galo neisvirtos, rytoj bandysiu is slyvu dzema padaryt
Atsakyti
O man patinka kai uogienei yra gabaliukai, tai nieko papildomai nedariau ax.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos 4u.gif
Turiu klausimely.Skaiciau,bet lyg tokio pat recepto ir neradau g.gif Kepu duona su raugu,orkaiteje.Kvietine ar rugine priklauso nuo to kokius miltus naudoju.Uzminkius dar reikia palaikyt apie6-10val.po to jau det y skarda ir dar pora val.palaikyt.O kept reikia 200 laipsniu t.45min,o po to 150 laips.t. dar 1val ir 45min.Ar negaleciau as sutrumpint kepimo laiko?Vis tik sanaudos ir laikas butu gerai,kad butu mazesnes.Seip bandyt kazkaip nesiryztu.Bet ziuriu,kad dauguma jusu receptu yra kepimo laikas apie 1 val. 200laipsniu t. Busiu labai dekinga uz atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terija:) @ 2010 08 19, 12:50)
Sveikos,merginos  4u.gif
  Turiu klausimely.Skaiciau,bet lyg tokio pat recepto ir neradau  g.gif  Kepu duona su raugu,orkaiteje.Kvietine ar rugine priklauso nuo to kokius miltus naudoju.Uzminkius dar reikia palaikyt apie6-10val.po to jau det y skarda ir dar pora val.palaikyt.O kept reikia  200 laipsniu t.45min,o po to 150 laips.t. dar 1val ir 45min.Ar negaleciau as sutrumpint kepimo laiko?Vis tik sanaudos ir laikas butu gerai,kad butu mazesnes.Seip bandyt kazkaip nesiryztu.Bet ziuriu,kad dauguma  jusu receptu yra kepimo laikas apie 1 val. 200laipsniu t. Busiu labai dekinga uz atsakymus  4u.gif  4u.gif  4u.gif

tai gal parašykit receptą, nes neįsivaizduoju kokio dydžio turi būt kepalas, kad kept 2.30val g.gif
Pas mane 3kg kepalas išsikepa per 45min-1val.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 19, 13:50)
tai gal parašykit receptą, nes neįsivaizduoju kokio dydžio turi būt kepalas, kad kept 2.30val  g.gif
Pas mane 3kg kepalas išsikepa per 45min-1val.

Keplas gaunasi normali orkaites skarda 40x25cm.Sunaudoju 2kg.miltu.Kepalo svoris mazdaug gaunasi apie 4kg.Turbut reiks imt ir pabandyt kept trumpiau g.gif Nesigaus,tai nesigaus raugo vistiek lieka....
Atsakyti
QUOTE(Terija:) @ 2010 08 19, 12:55)
Keplas gaunasi normali orkaites skarda 40x25cm.Sunaudoju 2kg.miltu.Kepalo svoris mazdaug gaunasi apie 4kg.Turbut reiks imt ir pabandyt kept trumpiau  g.gif  Nesigaus,tai nesigaus raugo vistiek lieka....

Aš siūlyčiau dalinti į mažesnius kepaliukus. Aš kai kepu, tai išdalinu į formeles ir tada 1 val. ir jau galima valgyti. O vakar tai iš viso kažkaip nebuvo laiko ir per didelio noro terliotis, tai užmaišiau su šaukštu, po to su šaukštu sudėjau į kepimo popieriumi išklotą formą, per naktį pakildinau ir ryte iškepiau ruginę, juodą duoną, skanumėlis wub.gif ir rankų net nebuvau į tešlą įkišusi.
Atsakyti
QUOTE(Terija:) @ 2010 08 19, 13:55)
Keplas gaunasi normali orkaites skarda 40x25cm.Sunaudoju 2kg.miltu.Kepalo svoris mazdaug gaunasi apie 4kg.Turbut reiks imt ir pabandyt kept trumpiau  g.gif  Nesigaus,tai nesigaus raugo vistiek lieka....

o kaip pluta, ar labai stora būna?
Atsakyti
Merginos, ar su tema jums viskas gerai? Pastebėjau, kad man nuo vakar vėl Favoritai veikia blogai g.gif T.y., atverčia paskutinį postą, o ne tą, kurį paskutinį skaičiau doh.gif Senesnėje temoje tas pats buvo.
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 08 19, 14:14)
Merginos, ar su tema jums viskas gerai? Pastebėjau, kad man nuo vakar vėl Favoritai veikia blogai  g.gif  T.y., atverčia paskutinį postą, o ne tą, kurį paskutinį skaičiau  doh.gif  Senesnėje temoje tas pats buvo.

pas mane tai viskas gerai g.gif
Atsakyti
Ir dar, duonelę kepu su ventiliatoriaus programa 200 laipsnių temperatūroje. Man nepatinka stora pluta. Iškepus, viršų dar gerai sudrėkinu, uždengiu rankšluoščiu ir ne visada sulaukiam kol atvėsta - valgom šiltą, skanu.... Hm....
Atsakyti
Oho kokie pas jus dideli kepaliukai gaunasi, savo pasvėriau ką tik tai tik apie 750g unsure.gif
Atsakyti
Kepu duona su raugu ir man visada labai kieta pluta gaunasi. Nežinau ką ir daryt. PAaskuyrinį kartą sudrėkinus plutą, buvau ir į kaldrą įsukus (tipo, akd drėgmė neiseitų), bet naudos jokios. Pluta tokia, kad galvą su kepalu praskeltum doh.gif Nors visa kita ok.
Atsakyti