Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Jūržolė @ 2010 08 09, 09:42)
Gal pradžiai kokią paprastą, gal tie vaisiai neleido iškilti. rekomenduočiau Malsenos plikytą, man ji gavosi iš pirmo karto, tik raugą aš dėjau savo pagamintą pagal kitokį receptą, nes 3 dienų raugas man pasirodė dar netinkamas.


man irgi tas trijų dienų raugas įtartinas pasirodė, tai aš pagal Terros receptą pasigaminau ir vis naudoju.
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2010 08 09, 09:05)
tik kildinti duonytę formoj reikėtų kelias valandas, nors 4.

ne būtinai, viskas priklauso nuo raugo subrendimo, temperatūros kambaryje...per karščius ir dviejų val. pakakdavo
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 09, 10:38)
ne būtinai, viskas priklauso nuo raugo subrendimo, temperatūros kambaryje...per karščius ir dviejų val. pakakdavo


man tai niekad 2 nepakanka. Ar aš per mažai raugo dedu, ar dėl to, kad paprastai plikytas darau, bet min 4 val, o paprastai reik ir daugiau, nes kitu atveju kepant labai baisiai suplyšta.
Atsakyti
O man visai geras raugas gavosi pagal malsenos receptą, ir iškilo gerai, tik ten labai daug jo dėt reikėjo tai tiesiog dedu į tešlą daugiau miltų ir iškelia ypač per tuos karščius tikrai per 2-3 val.
Bet mane dabar kankina kitas klausimas, kur pigiau nusipirkt salyklo ir miltų smile.gif Pirmam puslapy radau, kad perkat iš Kauno salyklą, o pigiau niekas negauna? nes ten šiek tiek pigiau nei delonos, bet neypatingai. Manau pirkti iš ten gal kam reikia? Nes supakuota po 25kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 09, 09:38)
ne būtinai, viskas priklauso nuo raugo subrendimo, temperatūros kambaryje...per karščius ir dviejų val. pakakdavo

Aš dar tik pradedančioji duonos kepėja, tai dar ilgai laikau, pagal tokį kitokį receptą reikia net per naktį palaikyti, tada jau tikrai iškyla ir būna super.
Atsakyti
Taisyklių piminimas


 ! 
- draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 08 09, 11:11)
man tai niekad 2 nepakanka. Ar aš per mažai raugo dedu, ar dėl to, kad paprastai plikytas darau, bet min 4 val, o paprastai reik ir daugiau, nes kitu atveju kepant labai baisiai suplyšta.


keistuole, sveikinimai su šeimos pagausėjimu smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruzhee @ 2010 08 09, 16:44)
keistuole, sveikinimai su šeimos pagausėjimu smile.gif  wub.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Laba merginos, ieskau kaune duonos raugo, gal kas turit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Audroneja @ 2010 08 09, 21:50)
Laba merginos, ieskau kaune duonos raugo, gal kas turit  mirksiukas.gif

aš turiu, jei apie naminį skystą kalbate smile.gif turiu ruginio. tik gyvenu pačiam miesto pakrašty
Atsakyti
QUOTE(Giedruzhee @ 2010 08 09, 16:44)
keistuole, sveikinimai su šeimos pagausėjimu smile.gif  wub.gif

ir mumi sveikyjam wink.gif ale tai maladec tiek mazu pypliu namuos - super saunuole wink.gif stiprybes, kantrybes 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 08 09, 23:40)
ir mumi sveikyjam wink.gif ale tai maladec tiek mazu pypliu namuos - super saunuole wink.gif stiprybes, kantrybes  4u.gif  wub.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti