Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(uogytee @ 2010 08 04, 23:15)
Mergaitės, reikia pagalbos.
Gavau recepta:
1stikline dribsniu
1 stikline selenu
0,5kg grikinių miltų
0,5stikl baltų miltų
0,5stikl cukraus

Pirmą kartą gyvenime darau. Gavau stiklinę raugo ir ji ištirpdžiau stiklinėje vandens ir visą kitą supyliau ir aš isivaisduoju turi kažkas minkytis, o pas mane minkant viskas trupa, negaliu sulipdyti i viena gumula, speju cia del to kad per daug kazko, ka man dabar daryti, pilti vandens ar kaip isgelbeti??

O kiek reikia vandens? Nematau g.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 04, 22:24)
O kiek reikia vandens? Nematau  g.gif


Puse litro
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 08 04, 19:07)
O kaip ją tame kibirėlyje apglostyti  g.gif  Jau trečia iš eilės duona man per vidurį įdumba. Na, ne iki pusės duonos, bet vis tiek... Atrodo, ir kildinu ne itin ilgai, ir vandens lyg ne per daug, nes jei būtų mažiau, tai kietas gumuliukas gautųsi  g.gif

man taip pat kazkodel paskutiniu metu sukrenta duonyte kepama mastau.gif nesuprantu kodel taip nutinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(uogytee @ 2010 08 04, 22:15)
Mergaitės, reikia pagalbos.

Ar tikrai 0,5 kg grikiu miltu?
Atsakyti
QUOTE(šarūnė @ 2010 08 05, 12:52)
Ar tikrai 0,5 kg grikiu miltu?


As ir taip mastau kad per daug pridejau, bet taip buvo parasyta..niu reikejo pagalbos ka daryti..bet pabijojau ja skiesti, tad palikau taip kaip yra..aisku ji neiskilo,,kepiau visvien, tai kaip ir tikejausi snipstas gavosi
Atsakyti
Kaip as jums merginos pavydziu, kad duonele kepat blush2.gif manoji duonkepe jau 2 savaites kaip sugedusi, MB nuveze i garantini, tai reikia kazkokias detales uzsakinet, tai sake taisymas iki men laiko gali uzimti doh.gif o rankytemis terliotis nenoriu schmoll.gif
Siaip man labai patiko duona is pakelio, malsenos misinys vadinasi balta duona, tai vat audziu minti kaip paciai tokia issikepti g.gif duonyte gaunasi tokia minkstute, dregna su pakankamai didelem akim, zodziu niam blush2.gif o gal kas jau bande tokia?
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 08 05, 15:14)
Kaip as jums merginos pavydziu, kad duonele kepat  blush2.gif  manoji duonkepe jau 2 savaites kaip sugedusi, MB nuveze i garantini, tai reikia kazkokias detales uzsakinet, tai sake taisymas iki men laiko gali uzimti  doh.gif  o rankytemis terliotis nenoriu  schmoll.gif
Siaip man labai patiko duona is pakelio, malsenos misinys vadinasi balta duona, tai vat audziu minti kaip paciai tokia issikepti  g.gif  duonyte gaunasi tokia minkstute, dregna su pakankamai didelem akim, zodziu niam  blush2.gif  o gal kas jau bande tokia?


aš kai noriu greičiau, maišaus su spiraliniu mikseriu ir taip pat gerai viskas gaunas.
Kepu visais atvejais orkaitėj.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 08 05, 15:41)
aš kai noriu greičiau, maišaus su spiraliniu mikseriu ir taip pat gerai viskas gaunas.
Kepu visais atvejais orkaitėj.


Nu jauciu reikia bandyti 4u.gif o as vis galvojau, kam tos spirales mikserio skirtos lotuliukas.gif o salykla visada reikia nuplikyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaivaVe: 05 rugpjūčio 2010 - 14:48
QUOTE(DaivaVe @ 2010 08 05, 15:47)
Nu jauciu reikia bandyti  4u.gif  o as vis galvojau, kam tos spirales mikserio skirtos  lotuliukas.gif o salykla visada reikia nuplikyti?


aš plikau, man taip atrodo, akd tamsesnė spalva pasidaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 08 05, 15:14)
Siaip man labai patiko duona is pakelio, malsenos misinys vadinasi balta duona, o gal kas jau bande tokia?

Aš bandžiau Malsenos "Juodos duonos" mišinį thumbup.gif Labai skani, tik paskutinį kartą kepant sukrito, gal reikėjo šiek tiek mažiau vandens? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 08 05, 15:53)
aš plikau, man taip atrodo, akd tamsesnė spalva pasidaro  biggrin.gif

taip ir yra, čia t.p. kaip užplikyt kava
Atsakyti
o gal kuri kepa duonelę UK ir pasidalintų kur perka ( jei yra) raugo ir salyklo, išbandžiau baltas duonas, dabar parūpo ir juoda duonelė ax.gif
dairiausi tesco tinklo parduotuvėse, miltų daug ir įvairių, bet šiu komponentų neužmačiau, gal nžn kaip atrodo g.gif

4u.gif
Atsakyti