Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 07 28, 10:50)
Per visas vasarines keliones duonos su raugu nekepiau jau gal kokį mėnesį  g.gif 


As tris savaites nekepiau, saldytuve laikiau. Irgi toks keistas kvapas buvo. g.gif Vadovavausi taisykle, kad sugedes raugas, tai supelyjes raugas, todel net nekilo minciu mesti lauk, nes jokio pelesio nebuvo. Tai pamaitinau, kaip visad, bet man jis kazkoks neaktyvus buvo, duona nelabai iskele, bet valgoma buvo biggrin.gif Kita karta maitindama idejau sauksta medaus, tai, kad uzputojo drinks_cheers.gif ir duonyte vel puikiai kyla.

Mano raugui jau 7 menesiai clap.gif
vat ir pasigyriau blush2.gif
Papildyta:
nataliuncik , aciu uz giros recepta, nespeja net laipsniu igauti, o stiklainis jau tuscias drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laselis: 28 liepos 2010 - 18:32
QUOTE(laselis @ 2010 07 28, 19:31)
nataliuncik , aciu uz giros recepta, nespeja net laipsniu igauti, o stiklainis jau tuscias drinks_cheers.gif


aš irgi pagal kažkieno čia rašytą receptą kas vakarą po trilitriaką darau ir per dieną viska dingsta.
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 07 28, 19:31)
As tris savaites nekepiau, saldytuve laikiau. Irgi toks keistas kvapas buvo.  g.gif Vadovavausi taisykle, kad sugedes raugas, tai supelyjes raugas, todel net nekilo minciu mesti lauk, nes jokio pelesio nebuvo. Tai pamaitinau, kaip visad, bet man jis kazkoks neaktyvus buvo, duona nelabai iskele, bet valgoma buvo  biggrin.gif  Kita karta maitindama idejau sauksta medaus, tai, kad uzputojo  drinks_cheers.gif ir duonyte vel puikiai kyla.

Mano raugui jau 7 menesiai  clap.gif
vat ir pasigyriau  blush2.gif
Papildyta:
nataliuncik , aciu uz giros recepta, nespeja net laipsniu igauti, o stiklainis jau tuscias drinks_cheers.gif

thumbup.gif
Prašom 4u.gif Šian dar įdėjau grynai iš duonos, nes LABAI daug liko nesuvalgytos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 07 28, 19:05)
perdėkit į didesnį indą, nes naktį gali išeiti "pasivaikščioti"  lotuliukas.gif

Taip ir padariau thumbup.gif
Ačiū visoms už patarimus 4u.gif
QUOTE(keistuole @ 2010 07 28, 19:40)
aš irgi pagal kažkieno čia rašytą receptą kas vakarą po trilitriaką darau ir per dieną viska dingsta.

Dariau ir aš neseniai girą, tai MB gėrė ir sakė, kad skanu (aš pati tai nemėgstu giros). Sakiau, reikės dažniau daryt, nes duonai tiek salyklo, kiek turiu, nesunaudosiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
as irgi dariau gira, bet pagal Mrs.R recepta, tai galiu pasakyti, kad superine gira thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif MB sake, kad tokios skanios niekada negere blush2.gif
Mano raugas irgi kol kas gyvena saldytuve, tikiuosi nenumirs kol duonkepe sugedusi verysad.gif
Atsakyti
vakar sugalvojau kepti duona orkaiteje, viskas butu gerai, bet kad nesvietiskai suplyso verysad.gif ir ne siaip itrukimas o isiziojo kaip reikiant doh.gif kame cia reilakas, ka daryti kad taip nebutu..a? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 07 29, 11:00)
vakar sugalvojau kepti duona orkaiteje, viskas butu gerai, bet kad nesvietiskai suplyso  verysad.gif ir ne siaip itrukimas o isiziojo kaip reikiant  doh.gif kame cia reilakas, ka daryti kad taip nebutu..a?  g.gif

o įpjovimus darei?
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 07 29, 11:00)
vakar sugalvojau kepti duona orkaiteje, viskas butu gerai, bet kad nesvietiskai suplyso  verysad.gif ir ne siaip itrukimas o isiziojo kaip reikiant  doh.gif kame cia reilakas, ka daryti kad taip nebutu..a?  g.gif


gal per mažai pakilus buvo iki kepimo g.gif
Atsakyti
Labas, esu naujokė duonos kepime 4u.gif . Užraugiau raugą, šiendien jam jau 5 diena, tačiau jau kokią 3 dieną pastebėjau, kad ant raugo pavišiaus tokia kaip ir plėvelė užsidėjusi, tokia panaši kaip būna ant virinto pieno (vaizdas toks), kai pamaitinu raugą, sumaišau, ta plėvelė išsimaišo, na ji gal net ir ne plėvelė, sunku man čia apibudinti. Raugo kvapas skanus, kvepia rūgštele ir mielėmis, tačiau nelabai jis kyla, sakau, gal šiandien man medaud įdėti? Kaip manot ar pavyks man kas nors iš to raugo?
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2010 07 29, 12:52)
Labas, esu naujokė duonos kepime 4u.gif . Užraugiau raugą, šiendien jam jau 5 diena, tačiau jau kokią 3 dieną pastebėjau, kad ant raugo pavišiaus tokia kaip ir plėvelė užsidėjusi, tokia panaši kaip būna ant virinto pieno (vaizdas toks), kai pamaitinu raugą, sumaišau, ta plėvelė išsimaišo, na ji gal net ir ne plėvelė, sunku man čia apibudinti. Raugo kvapas skanus, kvepia rūgštele ir mielėmis, tačiau nelabai jis kyla, sakau, gal šiandien man medaud įdėti? Kaip manot ar pavyks man kas nors iš to raugo?

viskas gerai, ten skystis atsiskiria
svarbu kad nėra pelėsio, o kilt nebūtinai turi
medus nepakenks
pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 07 29, 12:28)
viskas gerai, ten skystis atsiskiria
svarbu kad nėra pelėsio, o kilt nebūtinai turi
medus nepakenks
pavyks mirksiukas.gif

o baltas pelėsis tai turėtų tokiais mažais skrituliukais užsidėti raugo paviršiuje?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 07 29, 10:03)
o įpjovimus darei?

bandziau daryti, bet sunkiai sekesi blush2.gif


QUOTE(keistuole @ 2010 07 29, 10:05)
gal per mažai pakilus buvo iki kepimo  g.gif


pakilo kiek pakilo g.gif as labai ilgai neklidinu, kad nebutu rugsti ax.gif
Atsakyti