Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 07 20, 17:24)

aš RuDuDu darau su sausu pienu  ax.gif

na gi na..... apie ką jūs čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2010 07 20, 17:30)
na gi na..... apie ką jūs čia  4u.gif

Va
Atsakyti
nu keista kad jums parduotuvinis pienas greit sugizta g.gif as visad ziuriu galiojimo laika ir perku svieziausia kiek imanoma ax.gif kadangi namie "versiukas" t.y. dukra pliumpina piena tai jau ko ko sito pas mus visad yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 07 20, 20:14)
nu keista kad jums parduotuvinis pienas greit sugizta  g.gif as visad ziuriu galiojimo laika ir perku svieziausia kiek imanoma  ax.gif kadangi namie "versiukas" t.y. dukra pliumpina piena tai jau ko ko sito pas mus visad yra  biggrin.gif

pats pigiausias greitai sugižta, o MŪ mes perkam su sumažinta laktozė thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi perku Mū tik su nesumažinta laktoze. Jis kaitintas ultra aukštoj temperatūroj, tai irgi niekas ten negįžta.
Vienas maniškis, kai pagėrė kaimiško pieno, paskui visą vakarą ant puodo sėdėjo visas ašarodamas, kad pilvą skaudą, tai daugiau nei vienas nebegeria. Tik rytinei košei naudoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 20 liepos 2010 - 19:34
QUOTE(nataliuncik @ 2010 07 20, 17:24)
lotuliukas.gif  o kam taip žiauriai, iškart lauk?

ne iskart. palaukiau kol pasens laugh.gif
Atsakyti
pieno is parduotuves visiskai dabar neperku,nes vaikas alergijos gavo. Perkam is automatu parduotuvese,jis daug geresnis
Atsakyti
QUOTE(benitaa @ 2010 07 21, 16:03)
pieno is parduotuves visiskai dabar neperku,nes vaikas alergijos gavo. Perkam is automatu parduotuvese,jis daug geresnis

Geresnis, bet man jis vistiek nėra labai geras, kažkoks įtartinas. Nenusistovi grietinėlė g.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2010 07 20, 17:34)


Vau kiek ten visokų gėrybių - skanybių thumbup.gif O panašiai tokį mes virdavome iš grietinės ir cukraus. Gal viskas greičiau tada sutirštėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Failas: 21 liepos 2010 - 15:58
kaip kam pagal poreikius..man tai kaip tik nereik riebaus pieno, bet pirkit pieną iš turgaus ūkininkų tai bus grietinėlės mirksiukas.gif
Atsakyti
Man ir nereikia, bet ir paties liesiausio pieno viršuje turėtų nors siauras ruoželis nusistovėt grietinėlės, o čia ne, gal ten kokių priemaišų irgi deda unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, kepejėlės!

Kažkaip tylu, ramu čia ax.gif Gal perdaug karšta, kad duonelę keptumėt?
Aš tai neseniai pabandžiau Delonos receptą "Juoda duona su rūkytais lašinukais" ir man nelabai patiko. Tie lašinukai tokį specifinį kvapą duoda schmoll.gif O dar bekepant duonelė sukrito, pasmego... Gal kas bandėt ir gerai pavyko?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
as kaip balta varna cia... pernykste duonkepe buvo sustreikavus, stovejo nenaudojama 6 men... mamu patarimu nusipirkau nauju mieliu, nes sake gali buti ir ju pasenimas problema.na ir ka gi, sudejau visus produktus, ijungiau, o pasirodo ji nebemaiso doh.gif tai kad nemest produktu lauk, iskrapsciau turini ir paminkius sudejau i inda, ijungiau orkaite 50 lapsniu ir bandau kildint... o kas toliau? suprantu, kad viskas yra temoje, bet dabar nespesiu taip greit surast blush2.gif
duona balta, su saulegrazomis, tai gal galit patart, kiek laiko ir kokioj temperaturoj kept? gal dar svarbu-kokiam orkaites aukstyje
turiu silikonine formyte, tai tikiuosi kazka isgaut ax.gif
buciau labai dekinga, jei kas atsakytu...
Atsakyti