Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 07 17, 09:55)
atsidariau tema ir galvoju ne ten kazkur pataikiau biggrin.gif

Nu ir del to salyklo karamelinio,tai ,zinokit, nepastebejau ajei jokio skirtumo.Duonai spalva grazia duoda ir kvapas thumbup.gif Taigi kepsiu ir toliau su juo,o is paprastos miezinio salyklo gira darysiu

biggrin.gif ne tu viena
kur tik reklamą neįkiš doh.gif

įdomu kaip, reikės pabandyt bigsmile.gif
Atsakyti
Atejau vel su klausimu blush2.gif
Siandien jau penktoji diena Terros raugui bigsmile.gif Sakykit ar galiu kepti plikyta duonele su juo pagal *mamytes* recepta g.gif
Tiesa, trecia diena rauga pamaloninau medaus saukstu, tai jis man per nakti atsidekojo ir islipo is stiklainio ant palanges laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 07 15, 15:00)
aj labai viska paprastai ir "is akies"

i 2lr inda idejau pora saukstu karamelinio salyklo ir sauksta miezinio,ipyliau nepilna stikline cukraus,ir visa tai uzpyliau 2lr karstu vandeniu.Kai jis praveso mazdauk iki tokios tempos kai jau galima deti mieles,imeciau pora razinu ir ant virsau pabarsciau sausu mieliu mazdauk puse arb saukstelio.Tiesa,turejau duonos kriauksle,tai ja patrupinau ir sausoj keptuvei paskrudinau ir trupinukus sumeciau i inda.Palaikiau kazkur 11h,nu gavosi per nakti ir dar siek tiek ,perkosiau i butelius ir i saldytuva.Viskas ax.gif


išbandžiau ir aš puikiai gavos, ačiū 4u.gif
Tik man kokios rūgštelės norėtųs, tai kaži kitą kart gal darant reik kokios citrinos įmest g.gif
Atsakyti
Rytoj noriu issikepti Borodino duona pagal Nataliuncik, bet nzn ar kalendra reikia deti malta ar grudeliais? 4u.gif Pakomentuokit prasau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 07 18, 20:59)
Rytoj noriu issikepti Borodino duona pagal Nataliuncik, bet nzn ar kalendra reikia deti malta ar grudeliais?  4u.gif  Pakomentuokit prasau  blush2.gif

o čia jau kaip mėgstat smile.gif
aš dedu per puse, taip sodresnis skonis gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2010 07 15, 19:15)
Bet neseniai isigyjau duonkepe ir ten receptuose minimi pieno milteliai, kaip galima juos pakeisti, nes parduotuvese tokiu neradau??

Aš perku sojų pieno miltelius arba sojų grietinėlę. Parduotuvėse būna prie kavos. Man labai patinka, nes kažkaip vasarą neperkam pieno, o milteliai ilgai galioja thumbup.gif
Atsakyti
Dar merginos darė su vaikiškų mišinių mirksiukas.gif
Atsakyti
nesuprantu, kam tų miltelių, kai yra normalaus pieno g.gif
Kepam pačios, kad natūraliau būtų ir dėt vė kažkokią sintetiką.
Atsakyti
na milteliai gal ir nera tokia jau labai sintetika, bet man i galva nesautu ju deti, juk ne pramonine gamyba..galima ir normalus pieno ipilti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 07 20, 11:06)
na milteliai gal ir nera tokia jau labai sintetika, bet man i galva nesautu ju deti, juk ne pramonine gamyba..galima ir normalus pieno ipilti  thumbup.gif



Tai, kad to normalaus pieno ne visada namie buna. verysad.gif Ypac, dabar, kai tokie karsciai, tai is parduotuves tenka kartais jau sugizusi parsinesti. Aisku, duonai tai sueina ir toks. doh.gif Tai pieno milteliai labai pravercia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 07 20, 14:13)
Tai, kad to normalaus pieno ne visada namie buna.  verysad.gif Ypac, dabar, kai tokie karsciai, tai is parduotuves tenka kartais jau sugizusi parsinesti. Aisku, duonai tai sueina ir toks.  doh.gif Tai pieno milteliai labai pravercia  ax.gif

tai kad ir parduotuvese tas normalus pienas toli jam iki normalaus doh.gif

as kai neturiu pieno kepu tik su vandeniu - pieno miltelius senai ismeciau - tik pacioj pradzioj kepiau su jais nes taip parasyta recepte buvo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 07 20, 15:08)
tai kad ir parduotuvese tas normalus pienas toli jam iki normalaus  doh.gif 

as kai neturiu pieno kepu tik su vandeniu - pieno miltelius senai ismeciau - tik pacioj pradzioj kepiau su jais nes taip parasyta recepte buvo  doh.gif  lotuliukas.gif

nu jo, parduotuvinį su kaimiškų nepalygint doh.gif

lotuliukas.gif o kam taip žiauriai, iškart lauk? pyragams/batonams sueitu
aš RuDuDu darau su sausu pienu ax.gif
Atsakyti