Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 07 15, 15:00)
aj labai viska paprastai ir "is akies"


thumbup.gif per tokius karščius tik ir norisi gert
Atsakyti
Zinau, kad apie tai jau buvo sneketa, alia kai neuvo aktualu ir neissisaugojo informacija galvoje doh.gif
Siandien trecia diena kaip darau Terros rauga, vakar kai ji pamaitinau, man atsiskyre vanduo, sumaisiau, bet paskui vel atsiskyre g.gif Siandien vel pamaitinau, ziuresiu ar toliau skirsis, alia man kazkaip ten per mazai burbuliavimo vyksta g.gif
Ar gerai padariau, kad ismaisiau g.gif
Gal reik idet sauksta medaus, kad padeciau burbuliuot raugui g.gif
Aciu, jei kas atsakys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 07 15, 16:19)
Zinau, kad apie tai jau buvo sneketa, alia kai neuvo aktualu ir neissisaugojo informacija galvoje doh.gif
Siandien trecia diena kaip darau Terros rauga, vakar kai ji pamaitinau, man atsiskyre vanduo, sumaisiau, bet paskui vel atsiskyre g.gif Siandien vel pamaitinau, ziuresiu ar toliau skirsis, alia man kazkaip ten per mazai burbuliavimo vyksta g.gif
Ar gerai padariau, kad ismaisiau g.gif
Gal reik idet sauksta medaus, kad padeciau burbuliuot raugui g.gif
Aciu, jei kas atsakys biggrin.gif

gerai kad išmaišėt
nieko baisaus kad mažai burbuliuku
palepint galit, užbujos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 07 15, 16:19)
Zinau, kad apie tai jau buvo sneketa, alia kai neuvo aktualu ir neissisaugojo informacija galvoje doh.gif
Siandien trecia diena kaip darau Terros rauga, vakar kai ji pamaitinau, man atsiskyre vanduo, sumaisiau, bet paskui vel atsiskyre g.gif Siandien vel pamaitinau, ziuresiu ar toliau skirsis, alia man kazkaip ten per mazai burbuliavimo vyksta g.gif
Ar gerai padariau, kad ismaisiau g.gif
Gal reik idet sauksta medaus, kad padeciau burbuliuot raugui g.gif
Aciu, jei kas atsakys biggrin.gif


man jis irgi smarkiai neburbuliavo, bet viska gavosi.
Aš pamaitindavau išmaišydavau ir parai pamiršdavau.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 07 15, 17:08)
gerai kad išmaišėt
nieko baisaus kad mažai burbuliuku
palepint galit, užbujos  biggrin.gif



QUOTE(keistuole @ 2010 07 15, 17:09)
man jis irgi smarkiai neburbuliavo, bet viska gavosi.
Aš pamaitindavau išmaišydavau ir parai pamiršdavau.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
o-pa-pa - o tu pati iš Pnvžio?
Galėtume pamainyt karamelinį į ruginį salyklą - abi kepsim duonas ir raugsim giras bigsmile.gif Kaip tik esu užsipirkus iš DL ruginio salyklo (pakučiai po pusę kg)
Atsakyti
Sveikos duonkepejeles 4u.gif wub.gif
Atleiskit uz temos tersima, kogero pasikartosiu.
Bet neseniai isigyjau duonkepe ir ten receptuose minimi pieno milteliai, kaip galima juos pakeisti, nes parduotuvese tokiu neradau??
O gal yra slapta vietele Vilniuje kur ju galima isigyti nedaug?
O dar pirmame pslp yra duonu receptu sarasas, o kiek iseina duonos, nes mano duonkepeje galima nedaugiau 1 kg kepti?
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2010 07 15, 19:15)
Sveikos duonkepejeles 4u.gif  wub.gif
Atleiskit uz temos tersima, kogero pasikartosiu.
Bet neseniai isigyjau duonkepe ir ten receptuose minimi pieno milteliai, kaip galima juos pakeisti, nes parduotuvese tokiu neradau??
O gal yra slapta vietele Vilniuje kur ju galima isigyti nedaug?
O dar pirmame pslp yra duonu receptu sarasas, o kiek iseina duonos, nes mano duonkepeje galima nedaugiau 1 kg kepti?

galit ir be jų, vietoj vandens pilkit pieną(jei pyragą darot)
koks išeis kepalas, galima suskaičiuot susumavus visus ingridientus
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 07 15, 19:20)
galit ir be jų, vietoj vandens pilkit pieną(jei pyragą darot)
koks išeis kepalas, galima suskaičiuot susumavus visus ingridientus

aciu, bet gi skysciai garuoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2010 07 15, 17:35)
aciu, bet gi skysciai garuoja blush2.gif

Tai kas? Jau kaži kiek ten jų išgaruoja užsiminkius tešlą???
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2010 07 15, 19:35)
aciu, bet gi skysciai garuoja blush2.gif

ne ant tiek, kad maždaug negalėsit apskaičiuot, gi ne puskili išgaruos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 07 15, 19:12)
o-pa-pa - o tu pati iš Pnvžio?
Galėtume pamainyt karamelinį į ruginį salyklą - abi kepsim duonas ir raugsim giras  bigsmile.gif  Kaip tik esu užsipirkus iš DL ruginio salyklo  (pakučiai po pusę kg)


aha is is panevezio smile.gif aisku galim pasimainyt thumbup.gif Tik as galesiu po kokios geros savaites,nes isvaziuoju su vaikiuku pas tevus.

atsidariau tema ir galvoju ne ten kazkur pataikiau biggrin.gif

Nu ir del to salyklo karamelinio,tai ,zinokit, nepastebejau ajei jokio skirtumo.Duonai spalva grazia duoda ir kvapas thumbup.gif Taigi kepsiu ir toliau su juo,o is paprastos miezinio salyklo gira darysiu
Atsakyti