Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Apklausa: Duonos kepimo temoje pirmame puslapyje jūs norėtumėte matyt: (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Margareta, Lung na bent manojoje duonkepėje greit sumaišoma - yra atskira programa 'keksas' ax.gif

liko daugiau nei pusė keptos kvietinės duonelės, kepu ją tik B, bet ans mažai dabar valgo, tai reiks eiti supjaustyti mažais kubeliais ir į kepimo skardą pašauti trumpam į orkaitę - sunaudosiu ryt su čili sriuba, pabersiu ant viršaus thumbup.gif
neprisimenu kurioje sm'o temoje radau tokią idėją ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 13 liepos 2010 - 21:27
QUOTE(nataliuncik @ 2010 07 13, 19:19)
bet su tais nepalygint  blush2.gif bet nėra ir šitie geri, nors netokie smulkus (nemėgstu smulkiu)  AČIŪ tau  4u.gif

nepergyvenk, priglausim jei bus perteklius 4u.gif biggrin.gif
man kaip tik smulkus limpa blush2.gif o tuos labai labai rupius dedu i ta juoda duonele, uzplikant 100 gr biggrin.gif toliau dedu smulkius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 07 13, 21:23)
1.Margareta, Lung na bent manojoje duonkepėje greit sumaišoma - yra atskira programa 'keksas'  ax.gif

2. liko daugiau nei pusė keptos kvietinės duonelės, kepu ją tik B, bet ans mažai dabar valgo, tai reiks eiti supjaustyti mažais kubeliais ir į kepimo skardą pašauti trumpam į orkaitę - sunaudosiu ryt su čili sriuba, pabersiu ant viršaus  thumbup.gif
neprisimenu kurioje  sm'o temoje radau tokią idėją  ax.gif

1. O tu manai aš keksą kepu pagrindine programa? lotuliukas.gif Irgi "keksinę" naudoju, maišymas trunka 15 min (specialiai pasižiūrėjau biggrin.gif ), o aš šaukštu 10 sek. pamakaluoju ir kepu biggrin.gif Šiaip tai tik niuansai, baisiai didelio skirtumo nėra. Bet jei nesigauna pilnai keksine programa, siūlyčiau pabandyt greitai permaišyt atskirai ir kept (Margareta, pabandyk, tikrai labai paprasta, turi gautis 4u.gif 4u.gif )

2. Jei kartais lieka duonos, visada darau sūrio salotas: pakepu kubeliais supjaustytą duoną ir sumaišau su tarkuotu sūriu, česnaku ir majonezu. Niam niam biggrin.gif
Atsakyti
oi ne Lung tikrai taip negalvoju 4u.gif
apie greitą pamaišymą ne kartą esu skaičiusi, va paskutiniu metu pasidariau Beatos gerbėja, karts nuo karto pagaminu pagal jo receptukus, paskaitinėju jos asmeninį blog'ą, facebook'ą, tai ji ir rašė apie greitą pamaišymą - ypač naudoja jį mufinų ( maži keksiukai ) kepime

pasikartosiu su kelių dienų senumo klausimu blush2.gif gal kas atsakys
QUOTE(J@lanta @ 2010 07 09, 09:57)
į temą duonos kepimo - draugė užklausė, o aš nežinau ką atsakyti  cool.gif
ruginę kepa kaip ir  ankščiau - tačiau ji dabar pradėjo trupėti pjaustant  doh.gif tiesiog riekelė plyšta per pusę.... duonoje  ne tokia 'tvirta'
man vienintelė mintis šovusi - gal kad šilčiau dabar namie - tai greičiau ir geriau duonelė pakyla - tai tiesiog mažiau mielių dėti ??  g.gif
p.s. kepa duonkepėje su sausu raugu ???

kai šiluma atėjo palyginus su žiema - tai aš asmeniškai viso ciklo 'neišnaudoju', matau kad jau būna pakilusi gerai - jungiu lauk programą kad ji nesitęstų toliau ir užstatau tik kepimą
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 07 13, 22:20)
pasikartosiu su kelių dienų senumo klausimu  blush2.gif gal kas atsakys

Teisingai, galima pabandyti sumažinti mielių. Arba skysčių pamažint/miltų padidint. Kai tešla drėgnesnė, gaunasi porėtesnė duona, minkštesnės riekelės. Gal miltai pasitaikė drėgnesni, va ir gaunasi tešla drėgnesnė mirksiukas.gif Dar riebalai padeda "pasunkinti" duoną - papildomas šaukštas aliejaus arba net majonezo tiktų.
Bet greičiausiai bus dėl miltų - kiekvieną kart su nauja partija miltų vis kitokia duona gaunasi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 07 13, 22:30)
nepergyvenk, priglausim jei bus perteklius  4u.gif  biggrin.gif
man kaip tik smulkus limpa  blush2.gif o tuos labai labai rupius dedu i ta juoda duonele, uzplikant 100 gr biggrin.gif toliau dedu smulkius  biggrin.gif

biggrin.gif o man atvirkščiai ax.gif vyras pas ūkininkus pabandys rast, nes Malsenoj jų jau nėra

Tešlą keksui visada bliude sumaišau, užtrunka pora sek ir supilu į duonkepę, viskas

Dėl trupėjimo, reikia žiūrėt kas pasikeitė, taip greičiau nustatysit ką daryt
Atsakyti
o kokia programa kepate keksus? Mano duonkepė Bomann, tai turbūt 10 programa Kuchen (paaiškinimas instrukcijoj - ruošti kepiniams su kepimo milteliais) ?
Atsakyti
Kepu dabar palangos duona pagal Terra2 smile.gif ar cia normalu, kad darant ipjovas peiliu ji siek tiek pasedo? Nedaug, bet truputi... g.gif Ar as ja per daug iskildinau?
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 07 14, 14:07)
Kepu dabar palangos duona pagal Terra2  smile.gif  ar cia normalu, kad darant ipjovas peiliu ji siek tiek pasedo? Nedaug, bet truputi...  g.gif  Ar as ja per daug iskildinau?

Patikrinti ar tešla reikiamai pakilo, galima įspaudus pirštu. Duobutė turi lengvai ir lėtai vėl išnykti. Jei susmenga - reiškia perdaug buvo kildinama. dabar šilta, ir pilnai užtenka pora arba 1,5 valandų.
Atsakyti
ar kas kepat batona su kvietiniu raugu? gal kokia receptura galetumet ideti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 07 14, 16:01)
ar kas kepat batona su kvietiniu raugu? gal kokia receptura galetumet ideti?  4u.gif

aš bandžiau, bet man ne batonas, o kažkokia balta duona gavosi sad.gif tai ir nebebandau. o šiaip tai itališkas bandeles ir duonelę su kvietiniu raugu kepu, tai labai skanios gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 07 14, 15:15)
aš bandžiau, bet man ne batonas, o kažkokia balta duona gavosi sad.gif tai ir nebebandau. o šiaip tai itališkas bandeles ir duonelę su kvietiniu raugu kepu, tai labai skanios gaunasi smile.gif


o kokios tos bandeles ir duonele? ax.gif gal galima receptuka?
Atsakyti