Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 18, 23:38)
pabandyk Jokuzio spaustuveje. mano drauge, i kurios vaiko krikstynas ejome ten spauzdino. IR TEN ATSPAUDE KAIP TIKRA ZURNALIUKA, tokio tipo psl, nuotrauos super, kaip kokia knygute  A4 formato wub.gif matosi , kad spaustuves darbo.
Ji dare 20vnt tai 1vnt kaina buvo  7,80 lt (12 psl vieno krykstuko, spausta i abi puslapio puses)

be to, krikstuka jie dalijo ne uz aciu  ax.gif  biggrin.gif salia krykstuko buvo padeta taupykle ir kortele su uzrasu: Rapolas sako ACIU.... smile.gif kad remiate jo busimu studiju fonda

aciu uz informacija 4u.gif

Na man tai visiska nesamone rinkti aukas is sveciu schmoll.gif Suprantu kad krikstynos kainuoja. Bet kiekvienas ir daro jas pagal kisene. Man nepriimtinas mastymas,kad va pridarysiu laikrasciu,atrakciju, nes man paskui atsipirks doh.gif Jei nera is ko tai nereikia tada ir verstis per galva o paskui ismaldos prasyt blink.gif . Pas mus ir oer vestuves nebuvo tokiu zaidimu kaip pinigu melzimas. Zmones dovanodami dovana skiria tam pinigu. O kad atpirkti tevu ar jaunuju uzgaidas tai schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Smilte @ 2010 06 18, 23:50)
na niekad neskaiciuoju ir neskaiciavau taip:man kainuoja tai darysiu kad atsipirktu.. Juk svente vaikiukam darai nes PATS to  nori,o ne del isskaiciavimu ar kompensaciju..

as tik sakau,niekada to nedaryciau,kaip ir per vestuves nenorejau kad aplink stala siustu krepsiuka kur mesti turi sveciai pinigelius uz daina.na man tai didziausia nesamone ir tiek.nes taip zmogu ipareigoji duoti..kas nores manau tikrai i vokeli pinigeliu ides,padovanos..

kiekvienas ateidamas atnesa dovanele,na dazniausiai, tad manau to pacio svecio atejimas ir dovana jau yra didele padeka smile.gif

drinks_cheers.gif
nu zodis i zodi kaip as galvoju. Parasiau savo nuomone o paskui paskaiciau Jusu lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif ui, kai uzviriau diskusija apie mokslu fonda parasiusi doh.gif

QUOTE(sidrulka @ 2010 06 18, 22:07)
na va, egzotikaa, kokia tu nekantri mamytė- ėmei ir paskaitei... bet tai čia esmė, kad pats vaikas tik per 18-ą gimtadienį perskaitytų thumbup.gif




nu niekaip neprieinu prie laikraštuko...  tai atsispausdinti bus nebėda... tik kaip gražiau surišti:



blush2.gif niu paskaiciau, is smalsumo, a ka dabar daryt doh.gif
bet juos 180 TO gimadienio proga skaitys mano maziukas.


del krykstuko surisimo. Musu kriksto tevai paprasta atspauzdino su printeriu ir tada su skylamusiu (nezinau kaip jis ten literaturiskai vadinasi g.gif ) ismuse skylutes ir per ta skylutes pervere zydra kaspinEli ir suriso bantuka wub.gif man grazu (dizuagiausi toki gavusi, nes net nieko neitariau apie ji, mes nedareme, o jie mums siurpriza padare)

ir dalijo visiems uz ACIU biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 19 birželio 2010 - 08:12
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 06 19, 09:42)
Na man tai visiska nesamone rinkti aukas is sveciu schmoll.gif  Suprantu kad krikstynos kainuoja. Bet kiekvienas ir daro jas pagal kisene. Man nepriimtinas mastymas,kad va pridarysiu laikrasciu,atrakciju, nes man paskui atsipirks doh.gif  Jei nera is ko tai nereikia tada ir verstis per galva o paskui ismaldos prasyt blink.gif . Pas mus ir oer vestuves nebuvo tokiu zaidimu kaip pinigu melzimas. Zmones dovanodami dovana skiria tam pinigu. O kad atpirkti tevu ar jaunuju uzgaidas tai  schmoll.gif

Oj, aš irgi nesuprantu tokių dalykų, man net nedrąsu būtų paprašyti aukos unsure.gif
Atsakyti
Gal kuri zinot puslapi su krikstynu drabuziuku pavyzdziais? g.gif nertais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 06 19, 08:42)

Na man tai visiska nesamone rinkti aukas is sveciu schmoll.gif 

Man net keista, kad (gal labiau per vestuves) kvietimuose raso, jog dovana - pinigai. Atrodo, kaip koks koks dalyvio mokestis.
Siaip pas mus visi dovanos ne pinigais. Kazkaip sumaste, kad vaikui reikia atsiminimu, o pinigus isleis tevai. Tai mano tevai, gal ir kiti seneliai tik pinigeliais parems blush2.gif tai as visai ne pries ax.gif Bet tikrai neskaiciuoju pinigu ruosdamasi, nes isproteciau labai per tuos taupymus. Pvz, vestuviu nekelem, nes buvom visiski bepinigiai, tai kam man tie nervai, kai norai dideli, o is kur tada - nebuvo.

Kriksto mama mano tai atsiputus studencioke. Myliu ja be galo, mano dukterecia. Bet nei zvakes dar turi, nei paprase savo babos sirsiu medaus padaryti lotuliukas.gif Gal teks kokia nuo kapu zvake nuraut, jei taip ir toliau bus.. nes salia baznycios kapines blush2.gif Aisku, juokauju.. blush2.gif
Atsakyti
Aš pirmą vaiką krikštijau budama taip pat studentė. Tiesa tai buvo daugiau negu prieš 10 metų. Tuo metu jokių supermamų turbūt net nebuvo. Žinojau tiek kiek būtina- tai ką turiu atlikt bažnyčioje ir gyvenime. Pinigų neturėjau. Drabužiais pasirūpino tėvai.
Visokių "scenarijų", laikraštukų ir saldainių popieriukų tuo metų nebuvo. Čia visai neseniai atsirado ta mada iš krikštynų daryt "vestuves" biggrin.gif Šiaip krikštamotės vaidmuo svarbus ne per tą šventę, o visą gyvenimą. Tad nereiktų sureikšminti to kad ji nesirūpina smulkmenom. Tos smulkmenos svarbūs tėvams.
Čia tik mano nuomonė. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2010 06 19, 10:13)
Aš pirmą vaiką krikštijau budama taip pat studentė. Tiesa tai buvo daugiau negu prieš 10 metų. Tuo metu jokių supermamų turbūt net nebuvo. Žinojau tiek kiek būtina- tai ką turiu atlikt bažnyčioje ir gyvenime. Pinigų neturėjau. Drabužiais pasirūpino tėvai.
Visokių "scenarijų", laikraštukų ir saldainių popieriukų tuo metų nebuvo. Čia visai neseniai atsirado ta mada iš krikštynų daryt "vestuves"  biggrin.gif  Šiaip krikštamotės vaidmuo svarbus ne per tą šventę, o visą gyvenimą. Tad nereiktų sureikšminti to kad ji nesirūpina smulkmenom. Tos smulkmenos svarbūs tėvams.
Čia tik mano nuomonė. mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif aš irgi prieš tiek metų krikštijau... Na, dabar šitiek prisiskaičiau, tai pasiruošiu, kad būtų šiek tiek įdomiau...
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2010 06 19, 10:13)
Tad nereiktų sureikšminti to kad ji nesirūpina smulkmenom. Tos smulkmenos svarbūs tėvams.
Čia tik mano nuomonė. mirksiukas.gif

Tai zinoma, jei nerupi fintikliuskos, tai nieko nereiskia. As tik paminetas uzduotis siaip daviau, kad labiau gyvenime orientuotusi lotuliukas.gif Nei tik mokslais ir pramogom gyva butu tongue.gif
Svarbiausiai, tai noras buti kriksto mama. Maniske pasisiule dar negimus musu monstriukui.
Atsakyti
Klaipėdietės, kur užsakyti tortą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 19 birželio 2010 - 09:39
QUOTE(Pumpuryte @ 2010 06 19, 09:13)
Šiaip krikštamotės vaidmuo svarbus ne per tą šventę, o visą gyvenimą. Tad nereiktų sureikšminti to kad ji nesirūpina smulkmenom. Tos smulkmenos svarbūs tėvams.
Čia tik mano nuomonė. mirksiukas.gif


jei nesirūpina per krikštynas, tuo labiau nesirūpins vėliau irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Elijana @ 2010 06 19, 11:02)
jei nesirūpina per krikštynas, tuo labiau nesirūpins vėliau irnesakyk.gif


netiesa schmoll.gif Ne visoms pramogų organizavimas tolygu rūpinimosi vaiku visą gyvenimą ir padėjimas sudėtingose situacijuose.
Mūsų vaiko krikšto mama nedalyvavo krikštynų organizavime tačiau labai myli ir domisi vaiku, o jei tik reikia pagalbos gali paprašyt kad ir naktį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo * Arti Širdies *: 19 birželio 2010 - 10:10
Mergaites,

aš čia šiek tiek ne į temą, kiek atsimenu praėjusioje temoje kalbėjotės apie savo aprangą, bet niekas kažkaip neužkliuvo tada. Norėčiau šviesios lininės arba nertos suknelės sau, bet nežinau, kur ieškoti Vilniuje. Gal turite kokių kontaktų arba pačios parduodate savo? Mano dydis nedidelis - 36/38.
Nusprendžiau sūnelį aprengti lininiais drabužėliais (marškinukais ir kelnytėmis), tai noriu ir pati šiek tiek prisiderinti smile.gif

Ir dar man viena mintis kilo - jei sūnelis nepradės vaikščioti iki krikštynų, gal išvis nedėti jokių batukų, o į bažnyčia nešti basomis kojytėmis? Man taip gražu tos mažos putlios pėdutės, ypač prie natūralių lininių drabužėlių....
Atsakyti