Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(sidrulka @ 2010 06 17, 23:14)
nu Egzotika, tu ir išradinga kulinarė thumbup.gif  thumbup.gif


aciuks.gif

QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 18, 17:39)
Merginos, o kada užvelkama pelerina? bažnyčioje ar namie?  g.gif


Skraiste uzdedama baznycioje, kai kunigas sako imk si (pamirsau kaip ten tiksliai tie zodziai) ir tada pasako, kad kumai reikia uzdeti skraiste savo krikstasuniui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 18, 17:14)
Ir dar norejau pakl., gal cia labiau i klaipedietes mamytes kreipiuosi  4u.gif , gal kuri zinot, kur butu galima pigiau, nei cpoy1 atsispausdinti laikrastuka? Pati nusipirkau spalvoto rasalo, bet kad is vieno atsispausdinau profesiju spejimo korteles, saldainiu popieriukus ir palinkejimu korteles, ir ziuriu, kad jau beveik nebelike rasalo  doh.gif , o be to, noreciau, kad ryskesnes saplvos vutu, nera labai geras tas mano spausdintuvas  schmoll.gif  . Aciu  4u.gif


pabandyk Jokuzio spaustuveje. mano drauge, i kurios vaiko krikstynas ejome ten spauzdino. IR TEN ATSPAUDE KAIP TIKRA ZURNALIUKA, tokio tipo psl, nuotrauos super, kaip kokia knygute A4 formato wub.gif matosi , kad spaustuves darbo.
Ji dare 20vnt tai 1vnt kaina buvo 7,80 lt (12 psl vieno krykstuko, spausta i abi puslapio puses)

be to, krikstuka jie dalijo ne uz aciu ax.gif biggrin.gif salia krykstuko buvo padeta taupykle ir kortele su uzrasu: Rapolas sako ACIU.... smile.gif kad remiate jo busimu studiju fonda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 18 birželio 2010 - 22:38
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 18, 22:24)
pabandyk Jokuzio spaustuveje. mano drauge, i kurios vaiko krikstynas ejome ten spauzdino. IR TEN ATSPAUDE KAIP TIKRA ZURNALIUKA, tokio tipo psl, nuotrauos super, kaip kokia knygute  A4 formato wub.gif matosi , kad spaustuves darbo.
Ji dare 20vnt tai 1vnt kaina buvo  7,80 lt (12 psl vieno krykstuko, spausta i abi puslapio puses)

be to, krikstuka jie dalijo ne uz aciu  ax.gif  biggrin.gif salia krykstuko buvo padeta taupykle ir kortele su uzrasu: Rapolas sako ACIU.... smile.gif kad remiate jo busimu studiju fonda

as irgi dariau kaip knygute thumbup.gif thumbup.gif


o del taupykles..na niekada taip nedaryciau..nes gali i nepatogia padeti zmones pastatyti..na netiesioginis "reketas"... cia mano nuomone,jeigu tai priimtina tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 18, 23:38)
be to, krikstuka jie dalijo ne uz aciu  ax.gif  biggrin.gif salia krykstuko buvo padeta taupykle ir kortele su uzrasu: Rapolas sako ACIU.... smile.gif kad remiate jo busimu studiju fonda


vat čia tai idėja thumbup.gif
Atsakyti

dar del Jokuzio spaustuves, tai puslapiai patys stori tokie, slidus thumbup.gif

tikrai jiems atsipirko, nes i taupykle maziausiai 10 lt. aukojo ax.gif

be to, jei printeris tavo rasalinis, tai tokiom juotelem foto atprintina, ane
geriau kai lazerinis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 18, 23:38)
o del taupykles..na niekada taip nedaryciau..nes gali i nepatogia padeti zmones pastatyti..na netiesioginis "reketas"... cia mano nuomone,jeigu tai priimtina tai thumbup.gif


o koks čia reketas? juk tėvam tai ne centus krikštynos kainuoja, kas kiek gali, tegu "atsidėkoja". negi gaila kelių litų už tiek įdėto darbo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 18, 20:38)
o del taupykles..na niekada taip nedaryciau..nes gali i nepatogia padeti zmones pastatyti..na netiesioginis "reketas"... cia mano nuomone,jeigu tai priimtina tai thumbup.gif


na pirma akimirka as taip ir pasijutau blush2.gif gerai, kad smulkiu turejome nors biggrin.gif
aisku, niekas per nosi nebutu dejes, jei nebutume paaukoje ax.gif apsaita tai jokia nevyko, niekas salia nesedi ir nekontroliuja, kas imete, kas ne, kas pasieme neimetes
Atsakyti
Sveikos,
na ir plepat greitais tempais thumbup.gif dėl lėšų studijoms ir aš kažkaip buvau lyg susigundžius, bet paskui kažkaip visos merginos mane nugesino čia, kad negražu... blush2.gif

sakykit kaip pasidaryti tas šnapsų etiketes, šablonus radau, bet kaip toliau?juk čia reikia jas apkirpti kažkaip.saldainiams dariau su wordu ir su photoscape.
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 06 18, 22:42)
o koks čia reketas? juk tėvam tai ne centus krikštynos kainuoja, kas kiek gali, tegu "atsidėkoja". negi gaila kelių litų už tiek įdėto darbo?  4u.gif

na niekad neskaiciuoju ir neskaiciavau taip:man kainuoja tai darysiu kad atsipirktu.. Juk svente vaikiukam darai nes PATS to nori,o ne del isskaiciavimu ar kompensaciju..

as tik sakau,niekada to nedaryciau,kaip ir per vestuves nenorejau kad aplink stala siustu krepsiuka kur mesti turi sveciai pinigelius uz daina.na man tai didziausia nesamone ir tiek.nes taip zmogu ipareigoji duoti..kas nores manau tikrai i vokeli pinigeliu ides,padovanos..

kiekvienas ateidamas atnesa dovanele,na dazniausiai, tad manau to pacio svecio atejimas ir dovana jau yra didele padeka smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 18 birželio 2010 - 23:00
QUOTE(astulia @ 2010 06 18, 20:42)
o koks čia reketas? juk tėvam tai ne centus krikštynos kainuoja, kas kiek gali, tegu "atsidėkoja". negi gaila kelių litų už tiek įdėto darbo?  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal dar kam tiks ideja

pas mus vietoje profesiju spejimo (na man jis nelabai, nes tikimybe atspeti biggrin.gif ir be to profesija ne 18 metu renkasi, o ir baige dar ne pagal specialybe dirba) tik man patiko va vienos mamytes ideja priristi daikta, kad pagal ji sveciai pasakytu profesija - smagus zaidimukas prie stalo gaunasi, uzimtumas
.... tai va, pas mus visi sveciai rase palinkejima 18-to gimtadienio proga i mazus atvirukus . ir as juos slapcia paskaiciau blush2.gif wub.gif
Atsakyti
na va, egzotikaa, kokia tu nekantri mamytė- ėmei ir paskaitei... bet tai čia esmė, kad pats vaikas tik per 18-ą gimtadienį perskaitytų thumbup.gif čia mano ta idėja proesijos su daikčiukais... ir aš ją iš kažkur kitur ,,pasivogiau"... o, kaip tik dabar pririminiua, kad šnd ruošiaus versti namus, ieškodama tinkamų daikčiukų ir... neatradau laiko... na, nieko, jau susirašius viską ant lapuko- važiuosiu kt sav miestukan į dėvėtų žaislų parduotuves... dar ateis siuntinukas su keliais dėvėtais žaisliukais- kaip nors surinksiu...

nu niekaip neprieinu prie laikraštuko... reiks kelis vakarus atsisakyti SM ir griebti laikraštuko info susisteminimą už ragų- o paskui jau siųsiu žaliai rūtai darbelio... namie turim ir lazerinį ir rašalinį rpinterį, tai atsispausdinti bus nebėda... tik kaip gražiau surišti: nešti, kad pasarytų su apvijukėm ir permatomu viršeliu ar paprasčiausiia juostele? būt gražu, va, kiap jūs rašot kaip žurnaliuką spaustuvėj, bet tai kad noris biskį ir sutaupyti kokį lituką... įtariu kai pamatysiu gražiai sumaketuotą, tai net nekils noras sapusdinti namie ir nulėksiu tiesiu taikymu į spaustuvę lotuliukas.gif nes Mb įtariu burbės, matydamas, kiek daug sapsudinu ir dar spalvotai... jis toks užkietėjęs suvalkietis lotuliukas.gif doh.gif


ai, dar ačiū visoms už patarimus dėl krikšto tėvų, bet... nenoriu pyktis- nes tada jau būtų pyktis iš jų pusės visam gyvenimui- juolab kad jau žodiškai seniai kalbam, kad bus būtent jie... būčiau ėmus savo brolį su žmona, bet tai kad... ai, pasaka be galo... bet tikrai įsitikinau jau ne kartą, kad gryna tiesa ta patarlė, jog tolimas draugas geriau už artimą giminaitį smile.gif

ai, tiesa, dar girdėjau vieną tokį moną ir viena mama niekaip neranda tinkamų krikšto tėvų, nes tipo jei tu krištinai vaiką kažkam, tai tie žmonės negali imti tavęs krišto tėvais, nes gaunasi atkrištijimas... nu, bet manau jau čia perdėta... pas mus tai giminėj sako, jog vaikas būna į krikšto tėvus panašus... nė velnio... jis panašus į savo tėvus ir viskas prikaluso nuo tėvų auklėjimo...


gerai, ir pabaigai dar keli klausimukai:

ar darot linkėjimų knygeles? pačios? ar užsakot pas ką? pasufleruokit... aš jau puslapių maketukus kaip ir turiu, bet man jie... schmoll.gif nenorėjau tai gamintojai ištisai vadovaut, kad man tas nepatinka ir anas... lyg persidaryt norėčiau kur nebrangiia ir gražiai...

ir paskutinis klausimas šnd: kur gauti spirito košelei? vaistinėj pirktas tai netinka, o pardėse yra? ar ieškot kokio pilstuko gamintojo lotuliukas.gif o degtinė netinka? keičia skonį?

viskas labanakt... lekiu dar į kt forumiukus ir dar gal kokį psl laikraštukui pakursiu... tiek daug gražių eilėraščių turiu ir niekaip neišsirenku, kuriuos atmesti, o kuriuos palikti... vis viliuos, kad tai kas atmesta liks broliuko ar sesutės krikštynoms, o tai paksui tam neis nieko sugalvot... lotuliukas.gif

SMILTE, l gražūs tavo stiklo darbeliai thumbup.gif thumbup.gif nu neatsigrožęjau- net šiurpuliukai bėgo žiūrint į tais lėkštes, žvakides.... ne bereikalo tokia kaina... manau galima padovanoti kaip vienetinę dovanėlę- nu tikria labai super , ir tie laikrodžiai...

Papildyta:
o tu Gutjera, nerti nemoki? nebent tau netiks prie suknytės nerta juostytė... aš būčiau nusnėrus pati, nes suknutė nerta ir bolero nertas... moku ir pati, bet suknutei dar pati gal ir nesiryžčiau... nors ką gali sakyti nebandęs... džiaugiuos, kad nors kuo prisidėjua prie rūbelių - nunėriau virš 20 gėlyčių suknutės papuošimui, kepurytę... jei bus karšta tai dėsim juostytę- tą jau draugė apsiėmė nunerti, nes nlb turiu kada... bet ko krikštynų sakiau nusinersiu ir pati ,,ant kasdien" - jau galvoj turiu maždaug vaizdą kokios noriu wub.gif mane taip užvežė su tom gėlytėm ,,dviejų aukštų nėrimas" - na, toks atiskišęs vidurkiukas gaunas... paodysiu albumėlyje, kai jau pasiimsiu iš draugės... dar n prisijungimo neprašau, kol neturiu pati ką galutinai parodyti...
Atsakyti