Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(Gutjera @ 2010 06 18, 17:22)
O Kaune as toki buvau radusi skelbimuka gal kam tiks Va cia  4u.gif


Suuuuper thumbup.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 18, 11:09)

imčiau vieną draugę krikštamote, bet kad ji nesusituokus su savo draugu ir o ir tėvams būtų šokas, kaip čia ne brolų imam ... jie žiūri , ne žmogaus gerumo, o giminystės ryšius

Na tikrai nekaip čia išeina g.gif Įsivaizduoju, kad kartais sunku atsispirti giminių spaudimui, bet jei protingi - tai po kurio laiko supras. Manau vaikui krikštatėviai ne tik dėl vaizdo, simboliškai reikalingi, bet kad tikrai rūpintųsi, domėtųsi. Beje, galima gi nebūtinai draugę su draugu kartu į krikštatėvius kviesti. Gal giminėje yra vyrų, kas labiau domisi vaiku, tai galėtų kartu su ta drauge krikštatėviais būti mirksiukas.gif Įsivaizduoju, kad kartais sunku nepaisyti kitų nuomonės, bet man pirmiausia būtų vaiko interesai 4u.gif
Beje, kaip suprantu, jūs su vyru esat brolio vaiko krikšto tėvai? Na vien dėl to ir iš pareigos giminei tikrai nevertėtų jų kviesti būti savo vaiko krikštatėviais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurmila: 18 birželio 2010 - 16:56
Na va jau ranksluostukus i as turiu wub.gif

aciu ERIKAE wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 18, 13:33)
sidrulka
Na daug kas is tiesu priklauso nuo sveciu...gerai, kad turi planiuka susirasiusi, jo nepamesk ir net sventes metu turek kur nors salia, nes daznai is streso kas nors pasimirsta...
nekreipk demesio i kritikas ir replikas, sau mintyse galvok, kad kriksto teveliai svarbus tik baznycioje, o daugiau liekat svarbiausi jus... aisku, as keisciau kriksto tevus, bet cia lengva patarti, o ne padaryti...  4u.gif neimk i sirdi, o jei bandys tave kritikuoti, tu atsakyk kokia smaikscia fraze (jei esi is tokiu zmoniu, kurie sutrinka, tada kokiu fraziu is anksto uzsirasyk, sventes metu dirstelesi ir atsakysi) 4u.gif
na aisku, cia tik mano nuomone ir patarimai, gal kitos merginos patars ka kita  4u.gif

Cia nenoreciau sutikti, kad kriksto tevai svarbus tik baznycioje unsure.gif . Su vyru busim kriksto tevais uz poros sav ir jei kas nors taip manytu, tikrai jauciausi neivertinta ir pan., nes viskuom, isskyrus maisto ruosimu (nors ir stala padesiu diena pries svente paruosti as), rupinsiuosi as. CIa ne liaupses sau, tiesiog visokiu zmoniu buna. Bet jei vaikui kriksto tevus renkamasi tik del atstovejimo baznycioj, tai nzn... Zinoma, suprantu, buna ivairiu situaciju. Man asmeniskai, begalo malonu surengti kuo grazesne svente busimai krikstadukrai bei visiems sventems dalyviams. Nors, taip pat nesu tikra, kad busiu visiskai suprasta, nes gali buti, kad per daug visus atitrauksiu nuo "stalo ivykiu"... doh.gif
Papildyta:
Ir dar norejau pakl., gal cia labiau i klaipedietes mamytes kreipiuosi 4u.gif , gal kuri zinot, kur butu galima pigiau, nei cpoy1 atsispausdinti laikrastuka? Pati nusipirkau spalvoto rasalo, bet kad is vieno atsispausdinau profesiju spejimo korteles, saldainiu popieriukus ir palinkejimu korteles, ir ziuriu, kad jau beveik nebelike rasalo doh.gif , o be to, noreciau, kad ryskesnes saplvos vutu, nera labai geras tas mano spausdintuvas schmoll.gif . Aciu 4u.gif
Atsakyti
Mergaites gal zinot kur galima pirkti grazia juostele ant galvos? ax.gif
Atsakyti
Merginos, o kada užvelkama pelerina? bažnyčioje ar namie? g.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 18, 19:39)
Merginos, o kada užvelkama pelerina? bažnyčioje ar namie?  g.gif

baznycioi smile.gif jau pociam gale ja uzdeda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 18 birželio 2010 - 19:58
del kriksto tevu svarbos. na musu situacijoje kriskto mama visiskai nesidomi svente,eiga jos,net rubeliais nesirupina.. bet teko su SB sutikti kad butu ji..ji jo vienintele sesuo.. tad siuo atveju as irgi teigciau kad ji del baznycios tik,nes visa kita ant mano paciu.. o va su krikstoteciu thumbup.gif labai smagu ziureti i ji ir matyti ta nora visur padeti,ta domejimasi..

tai va,gaila kad kartais nesinori papriestarauti ir sutinkti su ne savo nuomone..
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 18, 20:14)
Ir dar norejau pakl., gal cia labiau i klaipedietes mamytes kreipiuosi  4u.gif , gal kuri zinot, kur butu galima pigiau,


Nznau kiek copy1 kainuoja. Mes spausdinom Laukininku g. fotoprekiu parduotuvej (uzmirsau dabar pavadinima doh.gif ) po 1,5 lt. uz lapa.

Ech, dejau jau pirma liapsusa. IR taip pikta ant saves. Atsiskaiciau parduotuveje proginiu litu, kuris buvo skirtas vienai is sesikiu. Nu lebeda, ne kitaip. Tikiuos, kad cia pirmas ir paskutinis mano liapsusas. Ir ryt ju nebus.
Tai ka, viskas suruosta, dekui jum visom uz idejas. Ir, jei yra ryt svencianciu - grazios sventes. 4u.gif Tikiuos grazi bus ir ta, kurioje ryt busiu kriksto mama.
Atsakyti
As dar noreciau paklausti gal kas zinote kaip ten tuos kriksto tevus supazindina. Nes pas mus asmeniskai nebus vyras su zmona ar pan. nors jie ir pazystami, bet ten kazkaip reikia oficialumo, kad vienas kitam dovaneles paruose ar kazkas panasaus ir seimininke turetu kazka pasakyti. Gal zinote ka? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2010 06 18, 19:35)
Mergaites gal zinot kur galima pirkti grazia juostele ant galvos?  ax.gif


pati pasiūk mirksiukas.gif mano siuvėjos įgūdžiai labai, labai prasti, net sagos nemoku tinkamai įsiūti blush2.gif bet va fantazijos netrūksta, tad pati "sukonstravau" juostą ir būtent tokią, kokios noriu ax.gif tongue.gif
nes visos tos pirktinės man tai neeeeeeea schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2010 06 18, 21:31)
As dar noreciau paklausti gal kas zinote kaip ten tuos kriksto tevus supazindina. Nes pas mus asmeniskai nebus vyras su zmona ar pan. nors jie ir pazystami, bet ten kazkaip reikia oficialumo, kad vienas kitam dovaneles paruose ar kazkas panasaus ir seimininke turetu kazka pasakyti. Gal zinote ka?  g.gif    blush2.gif

Musu irgi nesutuoktiniai ir visai vienas kito nepazystantys zmones.. as net nepagalvojau ju supazindint g.gif
doh.gif kazkaip nervas ima kad mano mazylio krikstamote visai nerodo iniciatyvos..matyt todel as net nepamastau del supazindinimo doh.gif
Atsakyti