Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(sidrulka @ 2010 06 18, 12:48)

ačiū Vikusituka už tokius šiltus ir mielus patarimus wub.gif  Sm- geriausia drauga ir patrėjas... jau kriktįo mamų ių jūsų tarpo tikria daug būtų galima pasirinkt thumbup.gif

merginos man jau pasiūti maišeliai kruopoms, muilui, cukrui, angeliukui ir pinigėliams.... bt dbr žiūriu pirmam psl ir nerandu ką reiškia kruopos- kad vsią laiką soti būtų? o cukrus, man tas apapaiškinimas, kad pienelis saldus būtų nlb (nes jau nebegeriam jo) - padėkit su cukrum sugalvoti ką nors kito...  dar būtinai, kad ir be maišelio pridėsiu vilnones kojinytes

visad malonu patarti 4u.gif

pirmajam puslapy parasytas sarasas, ka pagal paprocius anksciau dovanodavo...
ir pagal paprocius sakydavo ...

o kruopos cia jau matyt etnografines zonos bus susimaisiusio, todel kai kurios apie krupas pradeda sneketi...
na kruopos sakoma, kad gyvenimas sotus butu...
o cukru jei nori ivairiau, tada, kad gyvenime daug saldziu akimirku buti, o jei tokiu nera, kad karcias pasisaldintu blush2.gif
o i maiselis gali berti tik birius dalykelius, o kojines, sermuksnio sakele, tiesiog sudeti i koki krepseli, nes krepselis irgi turi buti dovanojamas, tai prie to pacio thumbup.gif
Atsakyti
merginos, nusprendziau internetinius pakvietimukus issiuntineti... tik nerandu nieko tinkamo. randu tik paprastu kvietimuku pavyzdelius... gal katra uztikot internetiniu grozybiu? pasidalinkit jeigu nesunku... galvoju su sunelio nuotraukyte ka nors padaryti... gal i remelius ideti uzrasa ispausti ir issiuntineti.... blush2.gif
Atsakyti
Laba

noreciau pastuko prisijungimo 4u.gif

Mergaites kaip reik worde padaryt laikrasti kad butu po du puslapius ant vieno A3 lapo? blush2.gif

sidrulka, ka darysit su sirsiu medum? Kaip pristatysit? Kaip valgysit? Kokioj taroj?
As nusipirkau vaikiskos tyreles indeli,bet galvoju kad per mazas. Arba bent poros reiktu.

Nezinau ar temptis ta krikstadeze i krikstynas g.gif
Idet pamperi gera ideja thumbup.gif tik as nebeturiu pirmo dydzio blush2.gif Idesiu daugkartini thumbup.gif nes tokius irgi naudojam mirksiukas.gif

Musu krikstynos bus ant laivo mirksiukas.gif
Plauksim i marias. bus apie 30 zmoniu. Ivairios akcijos atrakcjos. Yra laivo radijas per kuri galima bus sakyti sveikinimus. daug nenoriu pasakot nes cia yra zmoniu kurie skaito mano postus biggrin.gif
Atsakyti
aš paprašiua irmo dydžio pamperio iš draugės greitai gimdysiančios...


košelę sakysiu- paraugaukit, ar skaniai maitinam Rugilytę? darysiu tik vieną induką (gal Hippo), nėr čia ko kabinti valgomais šaukštais- tik palaižyt...

kiti skaičiua duoda alų ar ką gerti iš buteliuko per žinduką- bet man nelabai estetiška
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 18, 15:00)
aš paprašiua irmo dydžio pamperio iš draugės greitai gimdysiančios...
košelę sakysiu- paraugaukit, ar skaniai maitinam Rugilytę? darysiu tik vieną induką (gal Hippo), nėr čia ko kabinti valgomais šaukštais- tik palaižyt...

kiti skaičiua duoda alų ar ką gerti iš buteliuko per žinduką- bet man nelabai estetiška

visiskai pritariu kad ner ko cia saukstais kabinti mes sirsiu medaus duosime kaip pazadu uztvirtinimui po sauksteli rolleyes.gif

mes irgi duosim gerti is buteliuku alu bet tik krikstateviams smile.gif isgere gaus savo dovaneles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 18, 15:00)
kiti skaičiua duoda alų ar ką gerti iš buteliuko per žinduką- bet man nelabai estetiška

as ta darysiu.bet cia ne visiems. issirenkami du zmones,ir duodama po buteliuka kiekivienam.kas greiciau isgers thumbup.gif
bent jau as taip suprantu mirksiukas.gif
o visiems is to pacio tai schmoll.gif
greiciausia seneliams biggrin.gif
Papildyta:
14. Širšių medus, košelės ir pan.
1. ŠIRŠIŲ MEDUS
1indelis kondensuoto pieno
4kiaušinių tryniai
truputis vanilinio cukraus
100g spirito

2. ŠIRŠIŲ MEDUS
6 kiaušinių tryniai,
6 šaukštai cukraus pudros,
1 indelis sutirštinto kondensuoto pieno,
100 g spirito.
3. ŠIRŠIŲ MEDUS
5 tryniai
stiklinė cukraus pudros
kondensuoto pienelio indelis
100gr spirito

4. ŠIRŠIŲ MEDUS
1 kondensuoto pieno indelis, tirštesnio.
200g cukraus arba pudros, geriau pudros.
4 tryniai.
100g spirito ir 50g konjako ar brendžio
pagal sias proporcijas kazi kiek gaunasi? g.gif
kuri varianta renkates?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Be_penkiu_pavasaris: 18 birželio 2010 - 14:23
bigsmile.gif kek visko daug.. reik tik skaityti ir ruostis..
Galvoju, kad mes savo mazaja irgi sia vasara dar spesim pakrikstyti.. ax.gif
Atsakyti
Va ieskodama maketu,radau toki puslapiuka,berods,dar cia tokio nebuvo ideta.Kainos irgi ne baisios,gal kam pravers mirksiukas.gif
http://www.spaudosma...menesiu-lapais/
Atsakyti
didelis dekui uz patarimus 4u.gif

del sirsiu medaus tai desiu i estetes dekoruota stiklainiuka, o jis didesnis nei 0.5l...
gi negaila... tegul laizo ta meduti blush2.gif
tik irgi nzn dar pagal koki recepta gaminti, bet tikriausiai ne su spiritu, nes negausiu jo gero...

na del balionu nugabenimo tai irgi nelabai issivaizduoju kaip pvz 10 balionu reikia susikisti i masiniuka hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2010 06 18, 13:00)
Del balionu tai ir as siulau..., gal kas liepos 3 krykstis savo mazyli tai galetumem susimesti per puse butu pigiau.  blush2.gif  Va cia zvilkterkit


nu kodėl tokių pasiūlymų Kaune nėra doh.gif
Papildyta:
smile.gif+2010 06 18, 16:22-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2010 06 18, 16:22)
na del balionu nugabenimo tai irgi nelabai issivaizduoju kaip pvz 10 balionu reikia susikisti i masiniuka hihihi.gif


Man per mano gimtad draugės buvo padariusios staigmeną ir virš 20 balionų atvežę VW passat bagažinėje, tilpo.
Tiesa aš pati kažkada vežiausi salone mašinos balionus su heliu, tai pasigailėjau kad jos nepritvirtinau, nes pradėjo skraidyt po visą vidų doh.gif
Atsakyti
Laba vakareli,
Merginos atsiprasau kad kartosiuosi ar tiksliau akivaizdu kad neperskaiciau temos - tiesiog labai spaudzia laikas... Gal galetumet kuri mane apsviesti kaip tuos saldainiu popierelius pasigaminti, ar cia galima pas ka nors uzsisakyti kad sumaketuotu, kokos kainytes butu!? blush2.gif
Didelis jums aciu
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 18, 13:13)
Gera kaina  thumbup.gif Gal ir cia galima ne ta pacia diena pasiimti?  ax.gif Pvz trise po 11 balionu imtumem  bigsmile.gif
Nu va, parase, kad pasiimti kada norima galima  thumbup.gif
Gutjera, priimsi mane?

Aisku, susitarkim per AZ. 4u.gif Bet nezinau kaip jus, bet as noreciau per puse imti?
Papildyta:
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 06 18, 15:23)
as ta darysiu.bet cia ne visiems. issirenkami du zmones,ir duodama po buteliuka kiekivienam.kas greiciau isgers thumbup.gif
Papildyta:
14. Širšių medus, košelės ir pan.
1. ŠIRŠIŲ MEDUS
1indelis kondensuoto pieno
4kiaušinių tryniai
truputis vanilinio cukraus
O kada reikia gaminti ta sirsiu medu, ta prasme kiek laiko iki krikstynu? blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 18, 16:38)
nu kodėl tokių pasiūlymų Kaune nėra  doh.gif
O Kaune as toki buvau radusi skelbimuka gal kam tiks Va cia 4u.gif
Atsakyti