Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

smile.gif+2010 06 17, 20:03-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2010 06 17, 20:03)
dar sakykit, kokias vaises zadat daryti kas namie svesite  ax.gif  gal ir ne i tema, bet...


as vaiko gimtaieniui dariau tokius verinukus EZIUKUS wub.gif (vaikiska ir puosia staa ir greitai ant stalo nelieka doh.gif ) is darzoviu+mesytes ir vaisinius (ypac graziai atrodo suvertos braskes wub.gif vynuoges, tik jei desi obuoli, kriause, banana, kad nepajuoduotu imerk supjaustytus gabaliukus trumpam i vandeni su citrinos rugstele).
verinukus galima smeigti i perpjautaa meliona, kopusta, obuoli....... ananasa

user posted image

sumustinuku sudetis:
Paprika-kumpis-dziovinta slyva
Vynuoge-suris-paprika
Medziotoju desrele-alyvuoge-suris
Alyvuoge-suris-dziovinta slyva
Suris-vynuoge
Suris-alyvuoge
Kumpis-papika-suris
Balta duona-lasisa-cirtinos mazas gabaliukas- j. alyvuoge
Raugintas agurkas-kumpis-duona-pomidoras
virta morka-silke-obuolys-alyvuoge
pomidoras-agurkas-silke-paprika


Atsakyti
stai musu PIRMOJO GIMTADIENIO keksiukai wub.gif tik mufinai turetu buti labiau iskile blush2.gif na, bet kaip pirmam kartui gerai biggrin.gif ir ant sokoldinio kekso graziau ziuretusi baltas sokoladas uzpiltas, o ant sviesaus kekso - juodas thumbup.gif bet realiai sitie keksiukai stala puosia ir atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif galima ant siu keksiuku ir uzrasyti pvz. MANO KRIKSTYNOS mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
nu Egzotika, tu ir išradinga kulinarė thumbup.gif thumbup.gif

o dar kalbam kalbam, o apie krikštadėžę mažai kalbėta... sakykit kaip su to kraitelio sudėjimu- ar dėti prie visų svečių po vieną, vardinant, pasakojant kas kaip...?ar kaip? manau neina tik taip kaip muziejuj, liept patiems pasižiūrėt ar tik parodyt, kad tokią aplamai turim ir viskas...ir kurioj šventės daly turėtų būti kraičio dėžės turinio pristatymas?

bandau padėliot scenarijų šventės jau kavinėj:

turiu gražius žodžius prieš krikštą- paskaitysiu prie bažnyčios / išėjus, gal sutiks pusbroliukas papūsti burbulus
1. balionas su palinėkimais iš svečių pirmos vardo raidės - gal leisim prie bažnyčios (dideliam balionų kiekiui neišlaidausim, nes jau įsivaizduoju, kad mano mama buvus ekonomistė pasakys- šitiek pinigų į orą doh.gif be to esam suvalkiečiai lotuliukas.gif )
2. prisega svečiams įeinant į salę mano pagalbininkė ženkliukus - rugiagėles su užrašu,, ačiū, kad atvykote į mano krikštynas' / įteikiam laikraštukus šeimai po vieną / svečiai apžiūri nuotraukas ant sienų (planavau video, jei būtum darę namie, bet dbr jau žlunga ši idėja- nebet dar kas po viskam grįš namo, ar antrą dieną)
medelio sodinimas, jau kaip aptarėm- atitedamas rudeniui... nors taip būtų faina prie svečių pasodinti, bet... nereikia norėt per daug ir ne laiku
3. sėdam prie stalo - palaikom mergaitę virš stalo, perleidžiam per rankas
svečių kortelės- ružavi angeliukai su rugiagėlėm ant pilvukų (o gal ir kitokiom gėlytėm)
4. padėka visiems svečiams- dovanėių įteikimas ,,torto gabaliukai"- dėželės, jei ten tilps mano planuojamos dovanėlės (muiliukai -angeliuka/ kalendoriukai/saldainiukai) - jei ne, tai tada dėsiu į permatomus tuos išgražintus maišelius ir iš kart prašysiu, kad padėtų dengiant stalą / paleidžiu per rankas linkėjimų knygelę
5. pirmas valgis - širšių medus
6. padėka , dovanėlė tėveliui (taupyklė su dedikacija,,kaups laimės trupinėlius")
7. padėka, įsakymai (trauks iš didelio rugiagėlės žiedo), dovanėlės (aupyklė, rankšluosčiai) krikšto tėvams
8.įsakymai, dovanėlės seneliams (MOČIUTĖMS- šaukštai, seneliams- pasakų knygos, storasieniai dvigubi akiniai)
9. profesijų žaidimas (traukia kortelę su daikčiuku- užrašo su kokia profesija tas dakitas asocijuojasi)
10. pasižadėjimai- tik pasirašo kas ir perskaito -, jau bus gatavai surašyta, ką pasižada - sumetam susukę į ,mažą pergamentuką" ir perrišę auksiniu siūliuku į dekupažuotą butelį
11. ir va čia gal labiausiia tiktų pristatyti kraičio skrynę, nes į ją reikės sudėti tuos visus žaidimukus
12. jei svečiai dar bus nuotaikoj- aukcionas

pakoreguokit, jei turit kokių pastebėjimų

dar turėjau numačius broliuko ar sesytės varduko surašymą ant pamperso

šnd darže bekaupdama dar sugalvojau tokį savos kūrybos žaidimą : surašai ant atskirų lapelių poromis žodžius, apibūdinant kokia krikštukės kūno dalis kokia yra, pvz.: mėlynos akys, smaila nosytė... bet būdvardis lieka vienam lapelyje, kūno dalies pavadinimas- kitame... svečiai išsitraukia ir turi surasti teisingą porą- paksui toj poroj atlikti kokią užduotį- padainuot lopšinę, pakeist pampersą ir pan...

Papildyta:
o į dėžę dėti planuoju daug visko: pirmas šliaužtas, kurį nupirkau, pirmas , kurį uždėjom, pirmos kojinytės, pirmo dydžio pampersas, pirmas barškutis, prsenelių, senelių, mūsų draugstės ir gyvenimo iki dukros nuotraukų albumas, mano laukimosi dienoraštis, CD su nuotraukom/video, Cd su mano sukaputa info apie leliukų auginimą, iškarpa nuo mišinuko dėžutės, šaukštelis, soskiukas, seilinukas, segtuvas dekupažuotas- į kurį segs pirmą piešinį, sąsiuvinį, pažymių knygelę, meilės laiškus; va čia dėsis ir tas 18 gimtadieno butelis- o jį kažin dėti iš vis ant stalo, ar nė nedėt? o gal kūmui duot saugot? kaip jūs darot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 18 birželio 2010 - 01:23
Labas rytas,
kam akutalu pigiau helio balionai, ty 3 lt be PVM, rasykit man i az kieki ir kada juos pasiimti norit. Nes manes klausia pardavejas tokios info. Vis pasitaupytu pinigo.

VILNIUS

Jei kam idomu, oze siuo metu zoliniu maza mugyte - stiliniai angeliukai, mediniai rupintojeliai ir pasagos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 18 birželio 2010 - 08:13
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 18, 01:18)
stai musu PIRMOJO GIMTADIENIO keksiukai  wub.gif

Labai gražu wub.gif
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 18, 03:14)
o dar kalbam kalbam, o apie krikštadėžę mažai kalbėta... sakykit kaip su to kraitelio sudėjimu- ar dėti prie visų svečių po vieną, vardinant, pasakojant kas kaip...?ar kaip? manau neina tik taip kaip muziejuj, liept patiems pasižiūrėt ar tik parodyt, kad tokią aplamai turim ir viskas...ir kurioj šventės daly turėtų būti kraičio dėžės turinio pristatymas?

Oho scenarijus, kaip mano vyras sakytų, ir išgert nebus kada biggrin.gif
Krikštadėžės turinio pristatymą aš laikyčiau saldžiam stalui, kai visi susirinktų kavutės. Tada pristatyčiau trumpai kas sudedama, kam būtų įdomu, ateitų, pačiupinėtų. Pamenu per mūsų vaiko krikštynas labai sunku buvo sukoncentruoti svečių dėmesį, nes visi išsivaikščiojo po karšto kas sau, vieni į terasą, kiti į žiemos sodą, o prie pagrindinio stalo nieko neliko. Tai gerai, kad didžiąją dalį scenarijaus įvykdėm nepakilę nuo stalo (tiesa jis buvo kur kas kuklesnis) smile.gif
Atsakyti
Taip, su scenarijum reik labai atsargiai. Vienose krikstynose, kur patys kuminais buvom, daugiau vyresnes kartos zmoniu buvo, tai daugiau veiksmo prie stalo buvo. Tuomet ir klausomasi daugiau. O kai krikstijom savo dukrele, zmones max. iki 40 m. amziaus, tai prie stalo susedom daugmaz tik pavalgyti. Ir tuomet tik visokie aktyvus zaidimai vyko. O dar jei svenciama lauke (sodas, nuosavas kiemas), tai isvis gali buti sunku sugaudyti. Zinoma, visad daug kas priklauso nuo to, kaip iprasta giminej svesti.
Atsakyti
oi, negąsdinkit... nors aš pripratus darbe, kad mano darbas būna nevertinamas...


nu, bet kad nieko mandro tam scenarijuj- pagrindiniai akcentai, kaip pas visus- profesijos, pasižadai, krikštadėžė, palinkėjimai... ir tai dar sakau kukliai- nei žibintus planuoju, nei mašinas puošt, nei senoviška tradicijas.... pas mus tai manau, aktyvius žaidimus nelabai kas žaistų... aktyviausias- taurelės lenkimas lotuliukas.gif r tai nžn kaip bus, nes švęsim tolokai nuo namų...- nu gal žmonos parvairuos... vaiko kriktynose manau gėrimas , tiksliau nusigėrimas nlb gražu verysad.gif nors ar vyrai apie tai galvoja... dar iš vis nežinau ar kai kurie artimiausi giminaičiai bus... nu, jū reikalas....
Papildyta:
iš vis tai dar bijau susitikimo su krikštamote... sakys, nežinai ką išsigalvot... už tai pati ir ruošiuviską... prisimenu, kai net į Vilnių (mums 150 km) lėkėm ieškoti spec žvakės, pagal jos pageidavimus, jos vaiko krikštui... ruošėm tas krikštynas su anyta visą savaitę, o jie patys atvažiavo tik tą pačią dieną... anyta sumokėjo už viską iki cento pagal jų pateikstas sąskaitas... o mane kandručino, kad sausainiai ne taip į saldaininę sudėti... nu žliumbiau tai krokodilo ašarom... ir iš piktumo nedariua jokių žaidimų, nors tada dar gal ir nemadinga buvo (prieš 10 m)... už tai nenoru pati, taip strointi kitų, nes žinau ką reiškia... o aš tai dar nutyliu, nors ir sunkiai... o jie tai tokie žmonės, kad sako viską tiesiai šviesiai į akis prie kitų - ir manęs niekas niekada neužstoja... nu, gerai, nepraded čia pletkų... yra kaip yra...
imčiau vieną draugę krikštamote, bet kad ji nesusituokus su savo draugu ir o ir tėvams būtų šokas, kaip čia ne brolų imam ... jie žiūri , ne žmogaus gerumo, o giminystės ryšius
ups, au mano merginukė užkvipo ant viso kambario lotuliukas.gif bėgu atsilikt savo namų ūkio darbukus ir rūšiuotis medžiagą laikraštukui.. Žalia Rūta, jau kitą savatėlę po jūsų kriktšynų pradėsim montuoti ar ne? jau savo susimontavai?

dėkoju visoms už mielą ir šiltą bendravimą wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 18 birželio 2010 - 11:21
sidrulka
Na daug kas is tiesu priklauso nuo sveciu...gerai, kad turi planiuka susirasiusi, jo nepamesk ir net sventes metu turek kur nors salia, nes daznai is streso kas nors pasimirsta...
nekreipk demesio i kritikas ir replikas, sau mintyse galvok, kad kriksto teveliai svarbus tik baznycioje, o daugiau liekat svarbiausi jus... aisku, as keisciau kriksto tevus, bet cia lengva patarti, o ne padaryti... 4u.gif neimk i sirdi, o jei bandys tave kritikuoti, tu atsakyk kokia smaikscia fraze (jei esi is tokiu zmoniu, kurie sutrinka, tada kokiu fraziu is anksto uzsirasyk, sventes metu dirstelesi ir atsakysi) 4u.gif
na aisku, cia tik mano nuomone ir patarimai, gal kitos merginos patars ka kita 4u.gif
Atsakyti
tai jau aš be plano ir scenarijaus nė žingsnio, nors ir mokytoja pagal profesiją esu... man taip saugiau, ramiau... viskas pas mane turi būt pagal planą, man net sunku būna ir ką ekspromtu pakeisti...

ačiū Vikusituka už tokius šiltus ir mielus patarimus wub.gif Sm- geriausia drauga ir patrėjas... jau kriktįo mamų ių jūsų tarpo tikria daug būtų galima pasirinkt thumbup.gif
Papildyta:
merginos man jau pasiūti maišeliai kruopoms, muilui, cukrui, angeliukui ir pinigėliams.... bt dbr žiūriu pirmam psl ir nerandu ką reiškia kruopos- kad vsią laiką soti būtų? o cukrus, man tas apapaiškinimas, kad pienelis saldus būtų nlb (nes jau nebegeriam jo) - padėkit su cukrum sugalvoti ką nors kito... dar būtinai, kad ir be maišelio pridėsiu vilnones kojinytes
Atsakyti
Del balionu tai ir as siulau..., gal kas liepos 3 krykstis savo mazyli tai galetumem susimesti per puse butu pigiau. blush2.gif Va cia zvilkterkit
Atsakyti
Cukrus - kosytei pasaldinti.

O as visgi keisciau kriksto tevus. Jie gi visam gyvenimui. Jei drauge jau "isbandyta", tai mielai ja imciau. Pas mum panasi situacija ir buvo. Brolis pats i kumas siulesi (ale jo zmona lb norejo), bet tai kad mes bendraujam tik tada, kai jiem pinigu prireikia pasiskolint iki algos... tai jam tiesiai sviesiai ir pasakiau. Ir paemem i kumas galima sakyt draugus (gimine, bet tolimi kaip devintas vanduo nuo kisieliaus). Ir neapsirikau, nes brolis per daugiau nei metus laiko vaika mate tik kelis kartus, kaip ir minejau, uzsukes pinigu pasiskolint. O parinkti kuminai nepamirsta net "menesiadieniu" vaiko smile.gif Ir tegu gimines aikciojo - kaip cia dabar. Paaikciojo menesi, kita ir nurimo.
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2010 06 18, 13:00)
Del balionu tai ir as siulau..., gal kas liepos 3 krykstis savo mazyli tai galetumem susimesti per puse butu pigiau.   blush2.gif   Va cia zvilkterkit

Gera kaina thumbup.gif Gal ir cia galima ne ta pacia diena pasiimti? ax.gif Pvz trise po 11 balionu imtumem bigsmile.gif
Nu va, parase, kad pasiimti kada norima galima thumbup.gif
Gutjera, priimsi mane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 18 birželio 2010 - 12:24