Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

Na ryt musu svente wub.gif saldainiukus suvyniojau, bet nelabai graziai gavosi ax.gif skubejau, nes dukryte irgi norejo padeti lankstyt..siaip daug darbu dar siandien tai po truputi ruosiuosi..
Atsakyti
gal galit kas priminti kaip ten baznycioje ieinant kas laiko zvake? kaip su skraiste, ji neturi but uzdeta? jei ne, kas ja laiko? ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 07 02, 13:30)
gal galit kas priminti kaip ten baznycioje ieinant kas laiko zvake? kaip su skraiste, ji neturi but uzdeta? jei ne, kas ja laiko? ax.gif  4u.gif  4u.gif

Žvakę laiko krikšto tėvai (jei mergaitė - tai krikšto mama laiko mergaitę, krikšto tėtis - žvakę ir atvirkščiai), o skraistę dažniausiai mama laiko, nes ceremonijos metu uždeda savo mažyliui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2010 07 02, 13:00)
Žvakę laiko krikšto tėvai (jei mergaitė - tai krikšto mama laiko mergaitę, krikšto tėtis - žvakę ir atvirkščiai), o skraistę dažniausiai mama laiko, nes ceremonijos metu uždeda savo mažyliui  smile.gif

O skraistę ne vienas iš krikšto tėvų laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 01, 21:41)
mamytes,..o kur jus galvojate Vilniuje pasifotkinti po krikstynu___
kazkur arciau senamiescio centro..kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa blush2.gif



Na čia nuo daug ko priklauso - kurioje vietoje bažnyčia, kur kavinė, pagaliau, nuo krikštuko. Mūsų mažylis baisiai nemėgsta mašinoje važiuoti, tai pas mus viskas bus šalia - Šv. Onos bažnyčia, o nuo jos į vieną pusę - Senamiestis, į kitą - Užupis... Kavinė Užupyje „Prie angelo“, ten aikštėje yra angelo skulptūra - būtinai nusifotografuosime smile.gif Apskritai viską bandysiu daryti angelų tema.
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2010 07 02, 13:07)
Na čia nuo daug ko priklauso - kurioje vietoje bažnyčia, kur kavinė, pagaliau, nuo krikštuko. Mūsų mažylis baisiai nemėgsta mašinoje važiuoti, tai pas mus viskas bus šalia - Šv. Onos bažnyčia, o nuo jos į vieną pusę - Senamiestis, į kitą - Užupis... Kavinė Užupyje „Prie angelo“, ten aikštėje yra angelo skulptūra - būtinai nusifotografuosime  smile.gif  Apskritai viską bandysiu daryti angelų tema.



jo..mes sc. Ignoto baznycioje..tai cia centras daug maz...
tai galvoju pestute kad kazkur neiti..nzn...i sereikiskiu...daugiau nzn...
Atsakyti
Ir dar pasisakysiu krikštamočių tema... Skaičiau skaičiau jūsų visų mintis ir norėčiau šiek tiek apginti krikšto mamas. Juk ne visos skaito šį forumą ir ne visos žino, kokios dabar tradicijos. Aš paskutiniu metu buvau 2 krikštynose be jokių tradicijų - tik ceremonija ir paprasti pietūs namie. Ir jei ne šis forumas, nieko ir aš nežinočiau. O sužinojau irgi gana atsitiktinai - ruošiausi būti svočia, skaičiau svočių temą ir pamačiau apie krikštynas.
Jei mane pakviestų būti krikšto mama ir norėtų, kad aš viską organizuočiau ir finansuočiau, tai nežinau, baisiai jau daug... doh.gif Ir finansiškai, ir laiko reikia. O jei darbas įtemptas, laiko trūksta? Man nepatiktų, jei viską užkrautų ant mano pečių.
Trumpiau kalbant, reikėtų tiesiai šveisiai apsitarti, ką daro mama, o ką - krikštomama. Aš, pvz., užsiprašiau sidabrinio šaukštelio-laikroduko. Ji dar užsakys tortą. Drabužėlius perku pati, nes siūnu pagal užsakymą, viskas kainuos nemažai, man nepatogu prašyti. Balionus irgi užsakiau, gerai, kad apie tai užsiminiau, nes, pasirodo, ji planavo mums siurprizą su balionais. Bet jei norės, kažką kitą sugalvos, svarbu, kad nesidubliuotų. Nemanau, kad ji žinos apie tuos maišelius su cukrumi, kruopomis ir pan., bet nieko baisaus tame nematau. Pačiau padaryti ir jai įteikti - kažkaip dirbtina, netikra...
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2010 07 02, 13:30)
Ir dar pasisakysiu krikštamočių tema... Skaičiau skaičiau jūsų visų mintis ir norėčiau šiek tiek apginti krikšto mamas. Juk ne visos skaito šį forumą ir ne visos žino, kokios dabar tradicijos. Aš paskutiniu metu buvau 2 krikštynose be jokių tradicijų - tik ceremonija ir paprasti pietūs namie. Ir jei ne šis forumas, nieko ir aš nežinočiau. O sužinojau irgi gana atsitiktinai - ruošiausi būti svočia, skaičiau svočių temą ir pamačiau apie krikštynas.r jai

Na jei rupi pareigos,tai tikrai pagooglinsi ir pirmiausiai ismes sm,ir tada rasi,o jei visai tik nueit i baznycia,tada zinoma neieskosi info,kaip pasiruosti.as taip ir apie sm suzinojau,kai laukiausi ir kazka ivedziau apie vaikucius ir pasirode sis saitas.Nuo tada ir imerkiau cia kojas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos. pradedu ir as jau galvoti apie sunelio krikstynas.
didziausia dilema dabar del maisto. kazkaip labai nenoriu as jo gaminti... mastau apie uzsakyma i namus.. ar kas susidure su tuo? kokios kainos? kur uzsakyti galima butu?
svente nusprendem daryti kieme ant pievutes, pirkom palapine (jei ka domina paskui planuojam nuomuoti) kad nuo saulutes apsisaugot arba nuo lietaus.
Papildyta:
o kiek dar reikia visokiu smulkmeneliu priruost... nzn net nuo ko pradet doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratata: 02 liepos 2010 - 15:03
QUOTE(merrgicka @ 2010 07 02, 12:30)
gal galit kas priminti kaip ten baznycioje ieinant kas laiko zvake? kaip su skraiste, ji neturi but uzdeta? jei ne, kas ja laiko? ax.gif  4u.gif  4u.gif

4u.gif skraistę ir krikšto žvakę laiko krikštatėviai 4u.gif (kas ką-priklauso ar berniukas ar mergytė krikštijama)
Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2010 07 02, 17:05)
4u.gif  skraistę ir krikšto žvakę laiko krikštatėviai  4u.gif (kas ką-priklauso ar berniukas ar mergytė krikštijama)

Peržiūrėjau visas turimas nuotraukas - skraistė arba pas mamą, arba ant stalelio, arba jos išvis nėra ax.gif Jei krikštukas verkšlena ir persikrausto pas mamą ant rankų - tada skraistė nukeliauja krikštatėviams ax.gif Manau geriausia atsiklaust kunigėlio, kaip toje bažnyčioje priimta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 07 02, 10:09)
...Nors man ją vis tiek nušauti noris cool.gif


keisk krikšto mamą, nereikės nervuotis mirksiukas.gif
paskaičius tavo postus tai susidaro nuomonė kad ta šventė tau ne šventė, o karas su ta moteriške ax.gif mežinau ar reikia savo vaikui tokią krikšto mamą skirt.... g.gif

QUOTE(vikusituka @ 2010 07 02, 10:52)
a vdrug milijona islos  lotuliukas.gif  doh.gif


tada geriau tegu nesako lotuliukas.gif

QUOTE(DEM @ 2010 07 02, 10:56)
Mano ranka nelaiminga, tai galiu drąsiai pirkti. Nors kaip sakoma, kad ir lazda metuose vieną kartą iššauna blink.gif


mano irgi nelaiminga tad nesijaudinu lotuliukas.gif

QUOTE(Daluze 2 @ 2010 07 02, 15:30)
*...juk ne visos skaito šį forumą ir ne visos žino, kokios dabar tradicijos. 
**Pačiau padaryti ir jai įteikti - kažkaip dirbtina, netikra...


* daugelį tradicijų sukurta dirbtinai..pvz laikraštukas. ankščiau jo nebuvo.
** man irgi tas durniausia- įteikti krikšto mamai scenarijų, dovanas doh.gif Tas pats kas suvaidint spektaklije- apsimest kad labai nustebai ir džiaugiesi, o mintyse galvot: "ak, praleido vieną sakinį" doh.gif

QUOTE(O-RE-AR @ 2010 07 02, 15:44)
Na jei rupi pareigos,tai tikrai pagooglinsi ir pirmiausiai ismes sm...


Pala pala biggrin.gif Ar kvieti krikštyt vaiką, ar organizuot pramogų...? lotuliukas.gif
Įdomu kaip ankščiau žmonės krikštino vaikus kai nebuvo SM'o..? lotuliukas.gif

Cituoju:
Krikšto sakramento svarba yra didi: juo atleidžiama gimtoji nuodėmė, vaikas tampa
Katalikų bažnyčios nariu, priimdamas visą katalikų dorovės, moralės ir tikėjimo
tiesų mokymą. Su krikštu vaikas įvedamas į žmogaus amžinąjį gyvenimą.
Krikštatėviais kviestini praktikuojantys krikščionys. Krikštatėviai – tai vaiko tėvai tikėjime ir krikščioniško gyvenimo liudininkai. Jų pareiga yra vaiką globoti ir dvasiškai auklėti, padėti žengti krikščioniškojo gyvenimo keliu. Krikštą priimti gali kiekvienas dar nepakrikštytas žmogus (kūdikio vardu šį norą pareiškia tie, kurie įsipareigoja jį auklėti krikščioniškai).

Kažkaip nematau apie pramogų organizavimą ne žodžio g.gif
merginos, nepaveskime Krikštynų tiesiog pramoga/spektakliu ir pan.
ruošdamiesi šiai Šventei pamirštate jos tikslą ir susikoncentruojate ties nereikšmingais dalykais.
Dalyvavau dviejuose krikštynuose ir nebuvo ten tų dirbtinų SM'iškų tradicijų, laikraštukų ir pan. Tačiau jos buvo linksmos, nuoširdžios ir paprastos. Nebuvo įtampos kad kažkas kažko nepasakė ar pamiršo padaryt ir nutolo nuo scenarijaus.
Pats žodis Krikštynų scenarijus jau kažkas dirbtino.

Jei man įteiktų scenarijų manau kad įsižeisčiau. Kviečia būt Krikšto mama ar pramogų organizatore...?

Išsakiau savo nuomonę, prašau nepykite kam atrodo kitaip.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo * Arti Širdies *: 02 liepos 2010 - 16:27