Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(estetė @ 2010 06 30, 14:49)
Bazėse 11-12 sandėliuose servetėlių daug Krikštynų tema  smile.gif

Pabuvau bazėj šiandien mirksiukas.gif
Ačiū, estete, Tau už informaciją. Tikrai ten nemažas pasirinkimas servetėlių. Negavau tokių,apie kokias svajojau, bet bent jau į savo drugelių temą wub.gif
Šiaip nei vienam prekybos centre ar interjero prekių parduotuvėj neradau tokio pasirinkimo wink.gif
AČIŪ
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 07 01, 20:29)
Pabuvau bazėj šiandien  mirksiukas.gif
Ačiū, estete, Tau už informaciją. Tikrai ten nemažas pasirinkimas servetėlių. Negavau tokių,apie kokias svajojau, bet bent jau į savo drugelių temą  wub.gif
Šiaip nei vienam prekybos centre ar interjero prekių parduotuvėj neradau tokio pasirinkimo wink.gif
AČIŪ

Prašom, malonu dalintis tokia informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 22, 15:13)
as ir nemoku blush2.gif gal musu darbstuoles pades g.gif

as i musu fotkin neieinu blush2.gif na kodu neturiu blush2.gif bet ir neprasiau biggrin.gif




o as net nesuprantu kur eiti, paaiskinkit man durnai. smile.gif Irgi krikstysiu savo angeleli, reik ideju.
Atsakyti
QUOTE(spygliukas44 @ 2010 07 01, 17:31)
Gal gaima butu patikslinti kurioje maximoje Šilutes pl. ju yra keletas. Uz info buciau labai dekinga ir man jau greit reikes balioneliu  blush2.gif

Šilutės pl. 68

Merginos, gal kuri užsakynėjote maikutes su užrašais Kaune? Kur geriausiai užsakynėti?
Dėja, bet mane greičiausiai pavedė draugelka. Jau praėjo daugiau nei mėnuo, kap pateikiau jai užsakymą, nes dirba kur tokius dalykus gamina. Dėja maikučių iki šiol nėra. Ir dar pati turiu skambinėti ir pastoviai jos klausinėti na kada kada, o ji tik pažadais mane maitina. Jau taip nusibodo doh.gif Nors iki krykštinų dar yra laiko, bet jau iš principo sakysiuos maikutes kitur. Kur mano užsakymą atliks kaip reikiant ir laiku.
Bet taip pykta kai artėjant šventei, pradėda griuti planai doh.gif
O kas keisčiausiai, kad tą draugė taip pat dalyvaus mano mažiaus krykštinose, na bet kaip ji nesupranta, kad aš viską susiplanavus.

Tikiuos daugiau niekas kojos nepakyš.
Maistas užsakytas (irgi ne taip paprastai viskas buvo), rubai mažiui užsakyti. Dėl mažiaus rūbų ir problemų bele kiek buvo. Niekur nieko gražaus jo dyžio neradome. Galiausiai užsisakiem iš Next. Bus su lengvais baltais rubeliais. Su fotografe nusprendėm, kad po bažnyčios važiuosime į Klaipėdos sienamiestį pasifotkinti.

Vienu žodžiu visur kažkokie nesusipratymai doh.gif doh.gif
Jau MB dar krykštinom neprasidėjus, baigia išdurnėti biggrin.gif
Jau šeštadienį varysime į Kauną, dasipirkti smulkmenų. Tikiuos viskas bus baigta.
Atsakyti
mamytes,..o kur jus galvojate Vilniuje pasifotkinti po krikstynu___
kazkur arciau senamiescio centro..kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2010 07 01, 17:32)
Prašom, malonu dalintis tokia informacija  4u.gif



cia apie baze snekate ne vilniuje.....kur serveteles rast greiciausia...krikstynu proga
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 07 01, 09:15)
Vel kreipiuosi i Klaipedos mamytes  4u.gif . Gal kuri nors jau radote, kur helio balionai pigiau, nei balionu salyje? nes ten krikstynu tematikos vnt 8lt  doh.gif , o kai reikia ne vieno ar dvieju....  blush2.gif  Zinau, kad kazkuri mamyte rase, jog silutes pl. kazkurioj  parduotuvej prie maximos yra, bet kurioj? blush2.gif  nes buvau ten pries bangini tam centre, kur maxima yra, tai nieko pan neradau  unsure.gif . Prasau, padekit, nes liko tik 2 dienos  unsure.gif

BIGE kur balionai prie iejimo po 3-4 litus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 01, 22:41)
cia apie baze snekate ne vilniuje.....kur serveteles rast greiciausia...krikstynu proga

Čia apie bazes Kaune, o Vilniuje dekupažo parduotuvėse turi būti, tik pakelis apie 10Lt kainuos (20vnt.), o čia pas mus ~5Lt išeina smile.gif
Atsakyti
Na paskutinės naktelės prieš krikštynas bemiegės biggrin.gif
kaip visada viskas paskutinei dienai/nakčiai doh.gif
Pagaminau krikštadežę, džiuna balkone....
Papuošiau žvakę...tiesą sakant išėjo geriau negu tikėjausi wub.gif
Einu rašyt scenarijų ir jei dar bus jėgų pagalvosiu apie žaidimus.

Tiesa nusipirkau visokių smulkmenėlių -prizū už žaidimus.
Idėjos skolintos ir savo:

skalbimo mašina Whirpool- ūkiškas muilas
odiniai ilgaauliai batai salamander- kojinytės
židinys- degtukai
SPA malonumai Druskininkų vandens parke- plaušinė
3val pakvietimas į Vichy vandens parką- muiliukas
ilgai grojantis malonumas- chupa chupsas
prabangių rankšluoščių rinkinys- virtuvinė šluostė
patalynės komplektas Dormeo- pilna lipdukų knygutė
pagrindinis prizas milijonas- teleloto bilietas

daugiau nepamenu, tingiu eit žiurėt tongue.gif
gal kam pravers mirksiukas.gif
sakiau krizė- negaus už kiekvieną žaidimą, o tik po visų žaidimų po vieną prizą lotuliukas.gif
Atsakyti
Va dar radau serveteliu tarp dekupazo reikmenu.Yra vaikiskose ir kur angelai(3 variantai),gal kam tiks mirksiukas.gif
http://www.decoupage...33-x-33-cm.html
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ryt didžioji šventė 4u.gif Kad tik geras oras būtų, bet lyg tokį ir žada. Dar jei seksis viskas, tai visai šaunu thumbup.gif
Manoji anoji krikštamotė vėl tyli. Žadėjo paskambinti, žadėjo prie skypės prisijungti, bet tyla gera byla cool.gif Tebūnie. Svarbu žinau, kad ruošiasi, derinasi prie mano pasiūlyto scenarijaus. O kaip bus, matysiu. Nors man ją vis tiek nušauti noris cool.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 07 02, 00:27)

pagrindinis prizas milijonas- teleloto bilietas



a vdrug milijona islos lotuliukas.gif doh.gif


merginoms geros sventes 4u.gif nesijaudinkit, viskas pavyks, jus puikios mamos ir puikios krikstamotes 4u.gif
Atsakyti
Tada jau karas iki gyvenimo galo doh.gif Dideli pinigai net geriausius draugus ir gimines supykdo doh.gif Bet pati idėja tai liuks thumbup.gif be to ir nebrangu. O kokia tikimybė, kad tas bilietas bus laimingas g.gif Mano ranka nelaiminga, tai galiu drąsiai pirkti. Nors kaip sakoma, kad ir lazda metuose vieną kartą iššauna blink.gif
Atsakyti