Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

labuka,


pirmiausiai tai kaip jau ir anksčiau sakiau, rinkaus todėl juos, nes vyro brolio šeima... o tai ką, išties noriu, jei būčiau pasirinkus, tai būtų buvęs skandalas giminėj ir pykčiai iš brolių šeimų pusės, kad va ne juos, o kažką svetimo.... -inau jau jų charakterius...

o krikšto mama nepalikau nieko ruoštis ir daryti, nes daug kartų esu girdėjus apie jos reakcijas į kitas šventes- nežino ką išsigalvot ir t.t. ji net su savo sūnumis neužsiima - nei lopšines dainavo, nei pasakas pasakojo - sakė čia nesąmonės... padovanojau jos vaikui spec Alias žaidimą, kųrybiškumui lavinti, nes rašinėliams minčių nesukurpia( juk visa vaikystė- laukas ir kompas) , tai nėra kam žaisti su juo... vieną kartą dovanojau vaikui stalo žaidimų rinkinį ir įdėjua kaip nujausdama dar 50 lt - tai buvo ,,valio, pinigučiai"... per vienus naujus metus padariau žaidimą su klausimais atsakymais - aaa, tai sako buvai ant biuletenio, tai prisigalvojai visokių nesąmonių... nu dar turiu n- pvz... ir geriausiais užsiėmimas - namai, draugai, kavytės, šašlykiukai ...net pyksta, kai mes užsiėmę žmonės, per retai kviečiam į svečius... tipo nesiskaitom su jais... tai kaip skaitysies, kai vyras grįžta iš darbo 8-10 h ir turi dar begales darbų namie... o priėjus mergaitę šnekina ,,mergiščia"- na, man čia tai jau šiurkštoka... pati tą pačią dieną savo vyro pašaukta ,,motin" įsižeidė...nu, gerai gana.... nesiguosiu... yra kaip yra... einu geriau ruoštis ką rimčiau....
o ir aš nepasitikintis žmogus - man viskas turi būti pagal mane smile.gif - aš tik tuomet patenkinta rezultatu...
be to atsimenu, kai ji man savo sūnaus krikštynoms liepė nupirkti tą ir aną... lėkėm net į Vilnių, tai man pasirodė, kad čia mane straina... tai vat dbr nenoriu strainti kitų, nes čia tas žmogus, kuris gali įsižesti...
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 07 01, 09:55)
kad tik lietuviu kalba butu...bet vienoje vietoje skelbimu skiltyje vietoj mano vaiko vardo- adomas parasyta Jorio doh.gif

nu cia tai geras blink.gif padare vienam vaikui,pritaike kitam ta pati ir nereikia det pastangu doh.gif
Atsakyti
Sveikutes.
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 07 01, 08:15)
Vel kreipiuosi i Klaipedos mamytes  4u.gif . Gal kuri nors jau radote, kur helio balionai pigiau, nei balionu salyje? nes ten krikstynu tematikos vnt 8lt  doh.gif , o kai reikia ne vieno ar dvieju....  blush2.gif  Zinau, kad kazkuri mamyte rase, jog silutes pl. kazkurioj  parduotuvej prie maximos yra, bet kurioj? blush2.gif  nes buvau ten pries bangini tam centre, kur maxima yra, tai nieko pan neradau  unsure.gif . Prasau, padekit, nes liko tik 2 dienos  unsure.gif

Parduotuvytė yra pačioje maximoje šilutės pl. Balionų kainytes 3-4Lt. Su krykštinų tematika nėra, bet spalvytes visokios yra. Tik reikėtų gal išanksto paderinti, kas nori daug ir tam tikros spalvos, kad neišpirktu. Mes užsisakėm perlamutrinius mėlynus ir baltus.
Atsakyti
Zaleake tokiu atveju geriau jau paciai kurti lotuliukas.gif tu perskaityk viska, gal ir kitur kokiu nesamoniu rasi... doh.gif ir dar uz toki darba pinigus ima doh.gif
Atsakyti
Mamytės, gal kuri krikštysite Dovydą? Pas mane liko 150 popieriukų saldainiams doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 06 30, 13:53)
wooow, kaip faina, būčiau kaunietė, imčiau  biggrin.gif manau, labai gražu būtų  wub.gif

gal kas klaipėdoj kokią smuikininkę žino?  bigsmile.gif


ax.gif Klaipedoe galiu parekomenduoti fotografe Jurgita thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
http://phosign4you.w...oto-by-jurgita/
atvaziuoja ir i namus ir i baznycia uz labai gera kaina, o foto man jos wub.gif wub.gif wub.gif
uz 3 val. fotosesija 250 lt. 100 foto CD (bet dzanausiai buna daugiau tu fotkiu 150. Mes du kartus pas ja daremes tai 150 su trupuciu thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2010 07 01, 13:16)
Mamytės, gal kuri krikštysite Dovydą? Pas mane liko 150 popieriukų saldainiams  doh.gif

Ale tai kam tiek daug darei??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2010 07 01, 16:16)
Mamytės, gal kuri krikštysite Dovydą? Pas mane liko 150 popieriukų saldainiams  doh.gif

Oho kiek daug liko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 07 01, 15:23)
Oho kiek daug liko  bigsmile.gif


Buvau užsakiusi perpus mažiau, bet atspausdino ir atsiuntė dvigubai daugiau, todėl nesunaudojau visų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 01, 13:51)
Zaleake tokiu atveju geriau jau paciai kurti  lotuliukas.gif tu perskaityk viska, gal ir kitur kokiu nesamoniu rasi... doh.gif ir dar uz toki darba pinigus ima  doh.gif

tai zadejo perspausdinti ir neimti pinigeliu 4u.gif
Atsakyti
zaleake,

bent jau tiek gerai, o jei dar uz perspausdinima paimtu is vis butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2010 07 01, 14:20)
Sveikutes.

Parduotuvytė yra pačioje maximoje šilutės pl. Balionų kainytes 3-4Lt. Su krykštinų tematika nėra, bet spalvytes visokios yra. Tik reikėtų gal išanksto paderinti, kas nori daug ir tam tikros spalvos, kad neišpirktu. Mes užsisakėm perlamutrinius mėlynus ir baltus.



Gal gaima butu patikslinti kurioje maximoje Šilutes pl. ju yra keletas. Uz info buciau labai dekinga ir man jau greit reikes balioneliu blush2.gif
Atsakyti