Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(Zivile0515 @ 2010 06 30, 13:43)
skaitau skaitau paie krikstynas..ir susisuko galva...turbut sitoje temoja buvau radusi kas daro bonkes dekupazuotas..na palinkejimams sumesti...ir dar korteles tokias grazias, ant kuriu palinkejima parasyti galima butu...aneeeeee ax.gif

priminkite.. blush2.gif
Papildyta:
radau fotki.com pvz. visokiu..na korteles ir t.t...super saunuoles!

dabar ieskau kas man padarys.......... g.gif  nes pati tau.. schmoll.gif


butelius dekupazuotus palinkejimams daro estete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2010 06 30, 15:55)
Sveikutės, nesupykit už pasiūlymą, tiesiog kol kas nepatvirtina mano temos  blush2.gif
Esu smuikininkė  4u.gif
Groju įvairiomis progomis, taip pat krikštynoms. Groju bažnyčioje, kol renkasi svečiai, ceremonijos metu ir po, kol fotografuojamasi. Melodijos žinomos, gražios ir tikrai papildo šventę geromis emocijomis.
Jei ką sudomins, kreipkitės į až, ar nr. 8-62019920.



wooow, kaip faina, būčiau kaunietė, imčiau biggrin.gif manau, labai gražu būtų wub.gif

gal kas klaipėdoj kokią smuikininkę žino? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 06 30, 13:37)
Mūsų ruošimasis jau visai į pabaigą, vėliau įmesiu keletą foto idėjoms wink.gif

Tik vat rūpestėlį vieną turiu. Mergytės, patarkit - kur rast pirkt gražių, kokybiškų popierinių servetėlių? Jau pusę Kauno aplėkiau  blink.gif

Va čia yra servetėlių, bet kaina nemaža...
http://www.paper-n-f...rikstynoms.html





Mano darbeliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaliux: 30 birželio 2010 - 16:27
QUOTE(astulia @ 2010 06 30, 16:53)
wooow, kaip faina, būčiau kaunietė, imčiau  biggrin.gif manau, labai gražu būtų  wub.gif

gal kas klaipėdoj kokią smuikininkę žino?  bigsmile.gif

tai gal ji atvaziuotu i klaipeda:rolleyes:
Atsakyti
negi nieks nepatars kur sauksteli vilniuje isgraviruoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzeviciute @ 2010 06 30, 16:16)
negi nieks nepatars kur sauksteli vilniuje isgraviruoti  verysad.gif

Titnago g. 10, Vilnius
(8-5) 2311667

ir dar čia:
http://www_astuoneta...aviravimas.html

čia:
http://www.gpm.lt/lt...iu-vilniuje.htm




Mano darbeliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaliux: 30 birželio 2010 - 16:38
QUOTE(vitaliux @ 2010 06 30, 17:27)

aciu 4u.gif , pasiskambinau i astuoneta, tai sake dar siandien gali isgraviruoti thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, krikštamotė apsireiškė bigsmile.gif thumbup.gif Tik deja ji dar beveik nieko nesusipirkusi blink.gif O krikštynos jau šeštadienį doh.gif Nu svarbu, kad susiprotėjo thumbup.gif Bet tik tada kai vyras jai paskambino ir tiesiai šviesiai paklausė: tu eisi į krikštynas ar ne g.gif Fuuu, lengviau dabar, tuo labiau, kad viskas tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 06 30, 18:40)
Merginos, krikštamotė apsireiškė bigsmile.gif  thumbup.gif  Tik deja ji dar beveik nieko nesusipirkusi blink.gif  O krikštynos jau šeštadienį doh.gif  Nu svarbu, kad susiprotėjo thumbup.gif  Bet tik tada kai vyras jai paskambino ir tiesiai šviesiai paklausė: tu eisi į krikštynas ar ne g.gif  Fuuu, lengviau dabar, tuo labiau, kad viskas tinka ax.gif

na va, kazkatra mergina rodos minejo, kad taip gali buti... buna paskutiniu minuciu zmones doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 30, 17:46)
na va, kazkatra mergina rodos minejo, kad taip gali buti... buna paskutiniu minuciu zmones  doh.gif

Ji turbūt pamiršo, kad nervai grožiui kenkia. Įtampa atslūgo, svarbu, kad pasidomėjo, o kaip ji ten ruošis, spės nespės, tai jau ne mano bėdos schmoll.gif Svarbu ruošiasi thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, kazkur maciau temeleje islankstoma popierini angeliuka, kaip pasidaryti, nu dabar ieskau ir niekaip nerandu...gal kartais kuri turi issisaugojusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 06 30, 14:38)
butelius dekupazuotus palinkejimams daro estete 4u.gif


aha...aciukas .. 4u.gif
Atsakyti