Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

noreciau po baznycios ceremonijos paleist helio balionus,bet su jais i baznycia neisim ar masinoj laikyt g.gif pakarkit 4u.gif
Atsakyti
oi, ir dar klausimeli turiu, gal galit pasakyt kur pigiau vilniuje zurnaliuka galima pasigaminti. anksciau cia buvo kazkur parasyta man atrodo, bet dabar niekaip neberandu blink.gif
Atsakyti
va ieskodama radau dar viena pampiu torta,gal kam pravers ideja Pampiu tortas
Atsakyti
QUOTE(tina1235 @ 2010 06 30, 13:41)
noreciau po baznycios ceremonijos paleist helio balionus,bet su jais i baznycia neisim ar masinoj laikyt  g.gif pakarkit  4u.gif

Tai aišku mašinoj palikit, po ceremonijos atbėgsit ir paimsit greitai smile.gif
Mes helio balionus vienose Krikštynose leidom šventės vietoj, kai suvalgėm karštą patiekalą, išėjom visi, sugalvojom po norą ir paleidom smile.gif
Atsakyti
gal kam reikia skraistes ir zvakei papuosimo,as uzsisakiau lininius man graziau prie lininiu rubu.
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2010 06 30, 11:56)
Tai aišku mašinoj palikit, po ceremonijos atbėgsit ir paimsit greitai smile.gif

dekui mirksiukas.gif
as dar metausi ir nezinau,ar po baznyciuos paleisti,ar pietu metu,ar sutemus pririst salta ugnele ir paleist
Atsakyti
Mūsų ruošimasis jau visai į pabaigą, vėliau įmesiu keletą foto idėjoms wink.gif

Tik vat rūpestėlį vieną turiu. Mergytės, patarkit - kur rast pirkt gražių, kokybiškų popierinių servetėlių? Jau pusę Kauno aplėkiau blink.gif
Atsakyti


skaitau skaitau paie krikstynas..ir susisuko galva...turbut sitoje temoja buvau radusi kas daro bonkes dekupazuotas..na palinkejimams sumesti...ir dar korteles tokias grazias, ant kuriu palinkejima parasyti galima butu...aneeeeee ax.gif

priminkite.. blush2.gif
Papildyta:
radau fotki.com pvz. visokiu..na korteles ir t.t...super saunuoles!

dabar ieskau kas man padarys.......... g.gif nes pati tau.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 06 30, 15:37)
Mūsų ruošimasis jau visai į pabaigą, vėliau įmesiu keletą foto idėjoms wink.gif

Tik vat rūpestėlį vieną turiu. Mergytės, patarkit - kur rast pirkt gražių, kokybiškų popierinių servetėlių? Jau pusę Kauno aplėkiau  blink.gif

Bazėse 11-12 sandėliuose servetėlių daug Krikštynų tema smile.gif
Atsakyti
Ačiū, estete, ryt nulėksiu ir papasakosiu ką ten radau mirksiukas.gif
O kuriam pastate gal pameni? Žalias, raudonas, dar lyg kažkoks yra...
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 06 30, 15:53)
Ačiū, estete, ryt nulėksiu ir papasakosiu ką ten radau  mirksiukas.gif
O kuriam pastate gal pameni? Žalias, raudonas, dar lyg kažkoks yra...

Čia iš senesnių pastatų. Kai leidiesi žiedu link mašinų turgaus, po dešine reikia pasukti ties pirma nuoroda į urmo bazes. Įvažiavus po kaire puse 11-12 sandėliai, netoli nuo šitos pusės, kai prasideda eilė sandėlių. Tai praktiškai įvažiavus, reikėtų sukti į kairę ir parkuotis jau galima iš karto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 06 30, 08:02)
Aha  bigsmile.gif , smagu, man blogai buvo paskaiciave, turejau 5 kovo, bet pasirodo 30  biggrin.gif .
Kada jusu krikstynos?


musu jau buvo, rugpjucio 15d. wub.gif ch., kokie mazuciai tada buvome wub.gif
Atsakyti
Sveikutės, nesupykit už pasiūlymą, tiesiog kol kas nepatvirtina mano temos blush2.gif
Esu smuikininkė 4u.gif
Groju įvairiomis progomis, taip pat krikštynoms. Groju bažnyčioje, kol renkasi svečiai, ceremonijos metu ir po, kol fotografuojamasi. Melodijos žinomos, gražios ir tikrai papildo šventę geromis emocijomis.
Jei ką sudomins, kreipkitės į až, ar nr. 8-62019920.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 30 birželio 2010 - 14:56