Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

irmuciukas5, bigsmile.gif ziuriu musu maziai tik 1 diena skiriasi bigsmile.gif mes pagal paskaiciavimus turejome gimti kovo 30, ale 1 diena dar pasisildeme ilgiau pilvelyje wub.gif
Atsakyti
Savaitgali pas mama radau pasizadejimus sveciams darytus savo wub.gif gal kam patiks ideja> Viskas surasyta ant paprasto lapo, atspausdinta, papuosta linksmais sarzuotais paveiksliukais atitinkanciais pasizadejima biggrin.gif , galai uzsiuti ir ivertos bambuku lazdeles, bei prisiutas zydras kaspinukas surisimui mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
DEM, nesinervuok taip mirksiukas.gif
Daryk kaip tau patinka ir nesitiėk nieko iš kitų- tada neteks nusivilti.
Ir iš viso, nesureikšmink taip įvairių organizacinių smulkmenų, juk ne iš to gyvenimas susideda, ne tai svarbiausia mirksiukas.gif
Aš dar daaaaug ko nepadarius, bet nepergyvenu. jei nebus laikraštuko ar dar kažko šventė nuo to tikrai nenukentės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 06 29, 22:37)
Oi, na ir grožis bigsmile.gif  blink.gif  Noriu tokio thumbup.gif  Kaip tik žadame truputi vėliau važiuoti aplankyti pusbrolio naujagimio, tikrai tokį gaminsiu thumbup.gif Bet kaip tu čia įdomiai tuos pampus sudėjus g.gif  Aš galvojau, kad reik susukti doh.gif  O pagrindą kokį darei, kažkas minėjo, kad deda pagaliuką į vidurį, kad tvirčiau būtų g.gif



QUOTE(era^ @ 2010 06 29, 22:59)
Saunuole, labai grazus torciukas  4u.gif  pasidalink patirtimi, kaip ji toki pagaminai?  g.gif



as pampersu nesukau o juos tiesiog dėjau šonu vieną ant kito truputi jiems prasilenkiant (nezinau ar aiskiai parašiau) juos kas kažkoki tarpa visa eile apsukdavau baltu siulu nes rankomis apimti neiseina ir jie pradeda kristi . Taip dėlioji viena sluoksnį, po to antra. Pagrindas padarytas is kartono, ir antras aukštas turi pagrindą man rodos apatinis gavosi 15 cm skersmens virsutinis 10 cm, o viduryje popierinis ruloniukas nuo vienkartinių rankšluoščių tongue.gif jis kaip tik pasislepia po antru sluoksniu. Pampersu suėjo visas mažasis pakis kur svoris nuo 3-6 kg.
Batukai pirkti turguje (Klaipėdoje), ant šonų kaba ne tik barškutis, kitoje pusėje yra čiulptukas, už nugaros kremukas (ar dar kas nors ka galima pritvirtinti)
Čia jus visos auksarankės manau kad jums nebus problemų pasidaryti ji thumbup.gif
Atsakyti
Mamai parodžiau, tai ji sako- gražus tortas, čia tavo toks bus biggrin.gif Sakau, neee, čia pampersų tortas. O ji žiūri į mane pasimetus, biski neprimato ji vargšė, tai jai kaip tikras tortas atrodė. Tada nusprendė galutinai- padaryk lėliukui kai važiuosim thumbup.gif Darysiu bigsmile.gif Ačiū už idėją 4u.gif
Atsakyti
DEM, žinau, kad tie pasakymai "nesinervuok", "nekreipk dėmesio" ir pan. yra sunkiai įgyvendinami, bet tu turėk kantrybės ir stiprybės pačią krikštynų dieną, nes tikiu, kad dar "pažers" kokią "staigmeną"...jei dabar taip elgiasi, tai,kad tik tau nepašiktų per pačias krikštynas.....
Atsakyti
QUOTE(Pecadora @ 2010 06 30, 09:01)
DEM, žinau, kad tie pasakymai "nesinervuok", "nekreipk dėmesio"  ir pan. yra sunkiai įgyvendinami, bet tu turėk kantrybės ir stiprybės pačią krikštynų dieną, nes tikiu, kad dar "pažers" kokią "staigmeną"...jei dabar taip elgiasi, tai,kad tik tau nepašiktų per pačias krikštynas.....

Baik, negasdink blink.gif Aš dabar sėdžiu ir mane nervas ima: tortas užsakytas dviem vaikučiams 4 kg. Vot man bus baika kai ji sugalvos jo neimti blink.gif Šiaip tai visada mums susitikus ar paskambinus pirmiausia klausia: kaip tortas? Tik nenumažink, imk 4 kg, nors aš siūliau 3 kg, būtų užtekę doh.gif Nu blin, tai pakliuvau, nei bėgt, nei rėkt. Šiandien grįžta vyras, sėsim pasikalbėti, sudėlioti viską į savo vietas, gal susimildymas paskambins jai, ji gi jo sesuo, tegu ir targavojasi. Būtų mano sesuo, seniai būčiau pasakius ką galvoju, bet dabar blink.gif Nu reik tikėtis, kad ji tiesiog nieko neruošia ir tiek, o kitų išdaigų nebus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 29, 23:33)
irmuciukas5bigsmile.gif ziuriu musu maziai tik 1 diena skiriasi  bigsmile.gif mes pagal paskaiciavimus turejome gimti kovo 30, ale 1 diena dar pasisildeme ilgiau pilvelyje wub.gif

Aha bigsmile.gif , smagu, man blogai buvo paskaiciave, turejau 5 kovo, bet pasirodo 30 biggrin.gif .
Kada jusu krikstynos?
Atsakyti
DEM, kaip ir visos mamytes tau sakau, kad esi saunuole. aisku, skaudu, kai tenka viska ruosti paciai, ypac kai materialiai kerta per kisene, bet sventes metu isivaizduok, kad antros krikstamotes nera, visus nuopelnus prisiimk sau... jei kas ko nors paklaus, kaip ka darei, kaip ka sugalvojai, tai taip ir sakyk, kad dariau viena, jei butu ir kita padejus, butu dar geriau vat anai bus bausme pasijusti nepatogiai... tavo vietoj as rasciau progu igelti jai... na zodziu, geles ir laurai tau, o ne jai... 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 30, 11:16)
DEM, kaip ir visos mamytes tau sakau, kad esi saunuole. aisku, skaudu, kai tenka viska ruosti paciai, ypac kai materialiai kerta per kisene, bet sventes metu isivaizduok, kad antros krikstamotes nera, visus nuopelnus prisiimk sau... jei kas ko nors paklaus, kaip ka darei, kaip ka sugalvojai, tai taip ir sakyk, kad dariau viena, jei butu ir kita padejus, butu dar geriau vat anai bus bausme pasijusti nepatogiai... tavo vietoj as rasciau progu igelti jai... na zodziu, geles ir laurai tau, o ne jai... 4u.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif oi kaip sutinku, 100 procentu, nepsisarmatink prisiimti visu nuopelnu sau, juk tu ju ir verta, 2 vaikiukai krikstinami, dvi krikstamotes, bet ruosiasi, tik viena, tu saunuole, kad pamastei ir apie antra vaikiuka, nes butu siaubinga, jeigu vienam svente butu, o kitam kaip ir ne. DEM 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tau sie balioneliai uz nuosirdu darba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmuciukas5: 30 birželio 2010 - 10:52
QUOTE(DEM @ 2010 06 29, 17:35)
O dabar suku galvą, kaip nesugadinti tai kas dar liko. Mezgu tepsiukus vietoj planuotų kojinyčių, karpysiu korteles, vyras sulaminuos, reikia sužiūrėti ko dar trūksta... Nu dar krūvos darbų doh.gif  O aš taip entuziastingai viską planavau, tiek daug laiko dar turėjau, bet dabar tokio ūpo nebeliko.  verysad.gif  Bet... Aš privalau, aš turiu būti stipresnė nei jos abejingumas. Ir aš tai padarysiu, padarysiu šventę savo mažąjam berniukui, bent tai kas iš jos beliko.




Nu Jusu sitas posmas man taip pagelbejo bigsmile.gif bigsmile.gif
Vis svarsciau kaip graziai issaugot korteles kur bus rasomi sveciu palinkejimai, spejama prfesija .
Taigi po sventes nunesiu ir sulaminuos bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif

Aciu labai uz puikia ideja wub.gif wub.gif

Be to greitaspauda labai nebrangiai daro korteles. ir dar sukaro ir atsiuncia pastu ... thumbup.gif
Nereikes iekoti popieriaus, kur spausdinti, vaziuoti o po to dar ir karpyti thumbup.gif
Atsakyti
laba visom, gal galit kas vilniuje parekomenduoti kur sauksteli isgraviruoti galima ax.gif
Atsakyti