Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

Oi, na ir grožis bigsmile.gif blink.gif Noriu tokio thumbup.gif Kaip tik žadame truputi vėliau važiuoti aplankyti pusbrolio naujagimio, tikrai tokį gaminsiu thumbup.gif Bet kaip tu čia įdomiai tuos pampus sudėjus g.gif Aš galvojau, kad reik susukti doh.gif O pagrindą kokį darei, kažkas minėjo, kad deda pagaliuką į vidurį, kad tvirčiau būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 06 29, 14:53)
Nea schmoll.gif  Pažįstu ją daug metų schmoll.gif  Nei per kur. Aš žinau kur didžioji problema: ji tikinti, iš laikraštuko liepė kuo skubiau horoskopus, nes tai ne krikščioniška, ir jai šitie dalykai yra svetimi. Be to kokia staigmena, mes gi abi krikštamotės, derinam viską, kad viskas būtų viena linkme. Aš seneliams padariau medinius šaukštus, nutarėm, kad ji darys puodelius, bet paskutinę akimirką persigalvojož per brangu, gi 20 lt kainuoja. Paklausiau ką tada žadi daryti, nes mes spečialiai vienai močiutei prašymuką parašėme: gerti arbatą iš puodelio su vaikų atvaizdu, tai ji tik numykė. Tai rodos žmogus šnekėti moka: tai imk ir pasakyk nors biski. Mane labiausiai biesina, kad tyli: nusiunčiau scenarijų, klausiau- perskaitei, o ji- laiko neturėjau. Sakau perskaityk, jei kas netinka keičiam, gi abi ruošiam, o ji tyli. Klausiu: dedam cukraus, druskos... Ji- gal ir dedam... Į ką dėsi, klausi, į maišelius ar kitur. O ji - nežinau, koks skirtumas... Nu nemoku pasakyti, toks šaltumas. Be to, buvau užsukus, sakau laikraštuką atspausdinau, tiek ir tiek mokėjau. Ji- tai gerai, pigiai.. O ką, pinigų pasiūlyt nereikia g.gif Čia vadinasi darom per pusę. O jos staigmena gali per pakaušį išeiti po tokių nervų doh.gif Staigmenas ruošti ir reikia mokėti 4u.gif


tada as swoon.gif swoon.gif swoon.gif siaubelis, na bet viskas bus gerai, tavo deka svente bus labai grazi ir isimintina. TU SUNUOLE SUPERMAMA 4u.gif


QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2010 06 29, 15:07)
Sveikutes, gal galeciau ir as gauti i AZ prisijungimo duomenis 4u.gif  ax.gif


ax.gif JAU NE KARTA PARASYTA BUVO, KAD DUOMENU PRASOME SVAJUNES PER AZ
PARASYK jai i AZ ir gausi is jos visus prisijungimo duomenis mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū DEM už atsiųstą info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 29 birželio 2010 - 20:46
QUOTE(DEM @ 2010 06 29, 18:32)
O jau tu kitokia lotuliukas.gif


lotuliukas.gif is kito molio as lotuliukas.gif
QUOTE(spygliukas44 @ 2010 06 29, 18:33)

maciau kazkas buvo idejes pampersu torto foto ir as dariau tortuka tik ne krikstynoms o savo brolio sūnaus lankynoms


faini man tie ampersiuku tortai, ir grazi sventes puosmena wub.gif
o baciukai wub.gif
o barskutis kur ant torciuko sono - tai mano sunaus megiamiausias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliukas44 @ 2010 06 29, 21:33)




Saunuole, labai grazus torciukas 4u.gif pasidalink patirtimi, kaip ji toki pagaminai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 29, 13:59)
Na tikrai tures sunelis atsakinga kriksto mama,kad jau tiek ruosesi  thumbup.gif
O kur marskinelius darei ir kiek kainavo?

na visa tai ne ji dare, ji butu pati nieko nepadarius, bet samde moteri, kuri uzsiima rasymais scenariju ir viska supirko ka reikejo 4u.gif
36lt uz marskinelius, cia as pas ta moteri irgi pasiklausiau tai net nzn kur pirko ji ir kur rase raides.
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 06 29, 19:18)
na visa tai ne ji dare, ji butu pati nieko nepadarius, bet samde moteri, kuri uzsiima rasymais scenariju ir viska supirko ka reikejo  4u.gif
36lt uz marskinelius, cia as pas ta moteri irgi pasiklausiau tai net nzn kur pirko ji ir kur rase raides.


as marskinukus dariau Copy1 (yra ir Akropolyje ir po visa miesta ju Klaipedoje, nezinau kaip kituose miestuose)
tai kainos tokios:
jei atnesi savo maikutes - 16 lt (uzrasas)
jei maikes ju: balta su uzrasu 29 lt., spalvotos (geltona, zalia, raudona) - 34 lt.
mazu maikuciu neturi, tik suaugusiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 06 29, 20:27)
Mūsų krikštynos šį savaitgalį smile.gif
Nežinau, keistai jaučiuosiu. Bandau gilintis kas ne taip, gal aš kalta, gal ne taip kažką padariau. Bet prieš akis kyla nemalonūs vaizdai: turi spalvotą spausdintuvą, bet laikraštį atsisakė atspausdinti, nors sakiau, kad nuperkam kasetes ir pirmyn. Kodėl? Dejavau, kad laiko nėra, reikia į spaustuvę nunešti laikraštį, deja, nors ir dirba Kaune, ji nesiteikė padėti. Ji visai nebloga siuvėja, suknutę šventei pasisiuvo, sakau reiktų maišiukų druskai, cukrui, ji numykė - reiiktų. Bet kažkodėl nesakė: jei reikia, pasiūsiu. Nesuprantu kodėl mudviem nesiriša reikalai. Artėjant šventei, įtampa dar didesnė: reikalų daug, vyras užsienį, baiminuosi, kad laimingai tik grįžtų, aš pati susirgau: kosulys, gerklė, užkimus, o dar tai... doh.gif
Gal aš per daug noriu, gal aš kalta, bet vis pasižiūriu į telefoną ir pasvajoju: va ims, paskambins, paklaus kaip sekasi, ar viskas paruošta ir dar ištars: šaunuolė, susisukai, ačiū... Visos nuoskaudos iškart nusiplautų. Argi tai daug g.gif  Nu gaaaal blink.gif
Tegu tai būna pamoka ir man, ir jums. Kitą kartą daryčiau visai kitaip, nesvarbu kokią šventę beruoščiau. verysad.gif

viskas bus gerai 4u.gif esi saunuole kad ruosiesi uz du. As gailiuosi, kad nepasidariau atsarginio scenarijaus, ko man truo buciau pati padarius, ir jau ne karta zinau kad neatsidet ant kitu zmoniu, bet vis nepasimokau. Nieko, kita leliuka kai turesiu ir ruosiuosi krikstinti, tikrai pati organizuosiu ir bus taip kaip noriu. Siaip kas buvo viskas gerai buvo, kai ka patingejo krikstamote buvo paveikslas padarytas tuscias drobes, piesti turejom, bet sako terliotis reiks, manau butu smagu buve ax.gif . Zadejo organizatore padaryti sveciams dovaneles, bet nieko nebuvo, seneliams padekas, nes dovaneles as pirkau, bet ant galo ir ju nepadare schmoll.gif , na visur yra pliusu ir minusu. Kai pati darai zinai ka padarai o ko ne.
Atsakyti
Fuuu, sukarpiau pažadų-padėkos korteles, vyrui beliko jas tik sulaminuoti thumbup.gif Biski kreivai gavosi, rankos virpėjo, bet... doh.gif Jyske nupirkau mažų maišelių, įdėsiu tas korteles ir po mažytį niekuti, simboliškai prie pažado. 20 vnt tokių maišelių man kainavo nu kokius 25-30lt, tikrai ne daugiau. Nemanau, kad brangu. Norėjau po krikštynų saldainį įdėti, ale neišėjo padaryti, tai irnesakyk.gif Baisiai pigiai prasisukau thumbup.gif O ir svečiams bus staigmena.
Draugė butelį dekoruoja, net nežinau kaip, palikau jos fantazijai biggrin.gif Ai, prisiminiau lotuliukas.gif Anai krikštamotei sakau, darom: korteles su profesijos spėjimais ir tuo pačiu trumpučiu palinkėjimu. Ji- daryk biggrin.gif Sakau kažin kur jas sudėti, o ji sako- sloikas litrinis netinka g.gif blink.gif lotuliukas.gif Nei juoktis nei verkt Darau butelį biggrin.gif Druską ir cukrų dėsiu ne į maišelius, bet į dekoruotus mažyčius stiklainiukus nuo adžikos blush2.gif Irgi draugė dekoruos, gal apipieš. Ir muilinė papuoš muiliukui įdėti biggrin.gif
Atsiminiauuuu blink.gif Ale boba žiopla fool.gif Gi pintinėlės neturiu doh.gif cry.gif Kaip ateis margučių vaikutis bijau.gif Ale vot galva doh.gif
Atsakyti
Mergaites gal kuri jau esate dariusi "Sirsiu medu"? Parekomenduokita pagal kuri recepteli yra geriausia, koks skaniausiai gaunasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliukas44 @ 2010 06 29, 22:33)
maciau kazkas buvo idejes pampersu torto foto ir as dariau tortuka tik ne krikstynoms o savo brolio sūnaus lankynoms

Kokia gera mintis batukus ant viršaus uždėti, labai gražu ir praktiška...sauskelnės panaudotinos, batukai nešiojami thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 06 29, 20:56)
Tikiuosi viskas bus gerai. Padarysiu viską, kad šventė pavyktų thumbup.gif  Nu ką norėt, pirma mano organizuota šventė biggrin.gif  Pirmas blynas visada būna prisvilęs, kokio dydžio tas svilėsis greit paaiškės. Svarbu, kad dar jį eitų valgyti, juk traški plutelė taip skanu lotuliukas.gif

Na kaip paskaitau tavo postus ,tai ir abeoniu nekyla ,kad svente bus thumbup.gif Saunuole kokia tu tikrai stengies ir daug darbo idedi ,kad svente pavyktu Linksmos sventes jums ir tikrai manau ,kad ji bus vykusi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti