Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

tai va gryzau as apsidairiusi is tos parduotuves ir tie dideli drugiai kainavo 3.5 euro vienas. be to ten isijungia svieseles ir drugelis mirkcioja wub.gif nu super atrodo, tik galvoju, kaip as ta drugi pargabensiu su lektuvu... be to jis gana didelis, tad jo vieno uztenka ant masinos ir keleta balionu ar gelyciu paivairinimui....
be to nusiziurejau masiukus (tokie is blizgios medziagytes, tai 0.75 cnt) visokiu spalvyciu yra smile.gif tai va, ir seip gana fainu dalyku yra, tik reikia pinigu tureti...
Atsakyti
[quote=vikusituka,2010 06 17, 14:28]
as masina irgi puosiu balionais ir dar koki daikta pirkti maciau, bet tada tik uzmeciau aki, o nepasidomejau kokia jo kaina. toks didelis drugys is medziagos blizgios (buvo ir zydru ir ruzavu) wub.gif labai graziai atrodo, jei dar surasiu ir nusipirksiu, tai imesiu foto... wub.gif

o del tu kruopu zadejau mazus maiselius pirkti (tokius kaip kad juvelyrikos dirbiniuose duoda)... juk ten labai graziu buna.... arba darysiu mazas dezutes, bet man kazkaip tose dezutese cukrus ir krupos ne kaip... schmoll.gif
[/quote]


[quote=<<sypsenele>>,2010 06 17, 14:41]
[quote=vikusituka,2010 06 17, 12:28]
as masina irgi puosiu balionais ir dar koki daikta pirkti maciau, bet tada tik uzmeciau aki, o nepasidomejau kokia jo kaina. toks didelis drugys is medziagos blizgios (buvo ir zydru ir ruzavu) wub.gif labai graziai atrodo, jei dar surasiu ir nusipirksiu, tai imesiu foto... wub.gif

mes irgi pirkom drugeli, thumbup.gif zydra, laabai grazus mokejom apie 10euru, tai apie 35litai, bandysim papuosti masina, tik dar nzn kaip ji pritvirtinti reiks g.gif
[/quote]
O kur jūs tuos drugelius perkat? Kad eu mokat ? Ar ne lietuvoje ? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 06 17, 19:49)
O kur jūs tuos drugelius perkat? Kad eu mokat ? Ar ne lietuvoje ?  g.gif  g.gif

zadu pirkti ispanijoje. 3.5 eurai vienas
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 17, 00:07)
beje, labai patiko kažkurios idėja su tais ,,jūros akmenukais"- nu super... gra-žu, originalu, nenuvalkiota ir popierėlio nereikia galvoti kur numesti... o kažin kaip iš tų saldianiukų medelis atrodytų?


biggrin.gif o as maniau, kad aiskiai paaiskinau blush2.gif
bandau dar karta.
susikarpai permatoma dovanu popieriu nu kokie 15 ant 15 cm manau, tada i ji dedi kelis zydzrus r rozinius saldainukus, likusius baltus (mes dejome 4 zydrus,nes buvo 4 men. kai krikstijme o kitus kokis 8 baltus biggrin.gif ) tada ta celafana surisi su ztdra, rozine juostele ir ant tos juosteles risant pririsi maza koretel su uzrasunu kokie 3 cm ant 8 manau.
atrodo gyvai tikrai labai graziai.
gaila, neturiu namie nei akmnuku, nei to poprieriaus, padaryciau pavyzduka.... niu reiks paieskoti. eisiu tuoj i parde, jei rasiu tokio popieriaus, tai pamegisiu padaryti pavyzduka ... ax.gif

QUOTE(saule @ 2010 06 17, 11:59)
Pasidalinsiu idėja dėl mašinų puošimo:
(kadangi "veža" kuklumas  mirksiukas.gif , viską krikštynoms stengiuosi daryti subtiliai ir kukliai. Pasirinkau DRUGELIŲ temą, todėl visur dominuoja drugeliai, mažesni, didesni, kai kur daugiau, kaikur mažiau  bigsmile.gif )
taigi, iš lipdukinio popieriaus iškerpu drugelius, ant sparnelių kraštų iš blogosios pusės klijuoju medžiagėlę (popierius baltas, medžiagėlė - baltas šifonas), vidury dar lieka lipnios vietos, taip vat ir priklijuosiu prie mašinų kurnors, kur netrukdytų vairuotojams  mirksiukas.gif


bigsmile.gif super ideja
esu maciusi taip puostas vestuviu 4 masinas, tik sirdelemis ruzavomis, ir raudonomis. tai taip graziai tie krastukai nepriklijuoti plaikstosi wub.gif wub.gif wub.gif
o as masciau kaip te padaryta g.gif dabar jau zinau thumbup.gif
Atsakyti
PANOS JYSKE DANGAUS ŽIBINTAI PO 2.99lt ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 17, 20:54)
biggrin.gif o as maniau, kad aiskiai paaiskinau blush2.gif
bandau dar karta.
susikarpai permatoma dovanu popieriu nu kokie 15 ant 15 cm manau, tada i ji dedi kelis zydzrus r rozinius saldainukus, likusius baltus (mes dejome 4 zydrus,nes buvo 4 men. kai krikstijme o kitus kokis 8 baltus  biggrin.gif ) tada ta celafana surisi su ztdra, rozine juostele ir ant tos juosteles risant pririsi maza koretel su uzrasunu kokie 3 cm ant 8 manau.
atrodo gyvai tikrai labai  graziai.
gaila, neturiu namie nei akmnuku, nei to poprieriaus, padaryciau pavyzduka.... niu reiks paieskoti. eisiu tuoj i parde, jei rasiu tokio popieriaus, tai pamegisiu padaryti pavyzduka ... ax.gif
bigsmile.gif super ideja
esu maciusi taip puostas vestuviu 4 masinas, tik sirdelemis ruzavomis, ir raudonomis. tai taip graziai tie krastukai nepriklijuoti plaikstosi  wub.gif  wub.gif  wub.gif
o as masciau kaip te padaryta  g.gif dabar jau zinau  thumbup.gif




tai aš supratau, kaip patys saldainiukai daromi, tik klausiu, ar jau tuos padarytus saldainiukus eitų panaudoti gaminat tuos saldainių medelius..... tada jau be kortelių reikėtų... bet manau gražus medelis būtų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elijana @ 2010 06 17, 13:41)
kilo toks klausimas, kaip puošit automobilį, su kuriuo važiuosit krikštyti vaiką?  g.gif

skaičiau senovės papročius, tai net senovėje žmonės puošdavo karietas ir t.t.

Mes tai masina, kuria vaziuos krikstuke puosim balionais ir kaspinais roziniais, tvirtinsim prie veidrodeliu, visas kitas masinas tik balionais ax.gif
Papildyta:
QUOTE(saule @ 2010 06 17, 15:59)
Pasidalinsiu idėja dėl mašinų puošimo:
(kadangi "veža" kuklumas  mirksiukas.gif , viską krikštynoms stengiuosi daryti subtiliai ir kukliai. Pasirinkau DRUGELIŲ temą, todėl visur dominuoja drugeliai, mažesni, didesni, kai kur daugiau, kaikur mažiau  bigsmile.gif )
taigi, iš lipdukinio popieriaus iškerpu drugelius, ant sparnelių kraštų iš blogosios pusės klijuoju medžiagėlę (popierius baltas, medžiagėlė - baltas šifonas), vidury dar lieka lipnios vietos, taip vat ir priklijuosiu prie mašinų kurnors, kur netrukdytų vairuotojams  mirksiukas.gif

Tikrai labai sauni ideja, ir turetu labai graziai atrodyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 17, 18:42)
tai aš supratau, kaip patys saldainiukai daromi, tik klausiu, ar jau tuos padarytus saldainiukus eitų panaudoti gaminat tuos saldainių medelius..... tada jau be kortelių reikėtų... bet manau gražus medelis būtų wub.gif


ax.gif cia visai ne medelis gaunasi mirksiukas.gif iekvienam po atskira rysuliuka mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, na ir sparciai temos vystosi cia, spek tik skaityti smile.gif
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 16, 13:48)
Dar pamasciau apie savo sunelio krikstynas ir [color=red]prisiminiau lauktuvesveciams,

del saldainiu su vaiko foto, niu asmeniskai as nezinau  :: bet paskui nera kur tu popiereliu deti.... va ir dabar gryzom is krikstynu, gavom ju lauktuv, tai nei ismest juos, nei saugoti... kazkaip vaiko foto i siuksliadeze nesinori mesti  :
AISKU, CIA TIK MANO NUOMONE. jos niekada nesutaps  cia kaip ir del skonio nesigincyjama


kokia superine ideja, jauciu pasinaudosiu blush2.gif
o del saldainiu popiereliu su vaiko foto pritariu drinks_cheers.gif kai buvau krikstynose, tikrai nezinojau ka su tuo saldainiu daryti, ji valgyti ar saugoti blush2.gif
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 16, 16:28)
Būsiu atvira. Man tie luiteliai- nea :  Nežinau kodėl, bet ne. Geriau jau tada medalionas biggrin.gif  Čia mano nuomonė. Ir gan brangu. Krikštatėviams ir taip išlaidų yra pakankamai. Bent mums: laikraštukas, padėkos tėveliams ir seneliams, tortas, dovanėlės mini-mini svečiams, dar auka bažnyčiai, krikšto dėžutė... Ir su 500 lt neprasisuksiu niekaip, kad ir kaip stengiuosi. :

bigsmile.gif nu jus ir krikstateviai lotuliukas.gif kad man tokius krikstatevius radus rolleyes.gif ar nepersistengiate? na bet cia kiekvieno asmeninis reikalas ax.gif as tai viska pati ruosiuosi o del krikstomamu tai tikiuosi kad bent ateis, nes dabar tai ir tai panasu kad gali buti doh.gif

estete - jau laukiu as to stiklainiuko wub.gif nu man dabar jau kvepia tas medutis vien pasiziurejus blush2.gif labai grazus wub.gif


* mergaites nesipykite 4u.gif

taip man niekas ir neatrase del sirsiu medaus kada ji geriau gaminti blush2.gif
ir del balionu, kada juos geriau prileisti ir kokius ax.gif


o del zibintu, tai kad ir pigus nepirksiu ju... turejom skaudzios patirties, per krikstynas vos nepadegeme kaimynu namo blush2.gif kad ir vejo nebuvo ir namas tolokai, bet vis tiek turejo nusileisti ant jo...


dar sakykit, kokias vaises zadat daryti kas namie svesite ax.gif gal ir ne i tema, bet...
Atsakyti
Mes būsim dvi krikštamotės, nes krikštysim du lėliukus, todėl išlaidos bus per pusę. Tik va darbas, idėjos ir pan. tai jau mano, ana krikštamotė tuo nesirūpina doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 06 17, 23:03-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2010 06 17, 23:03)
taip man niekas ir neatrase del sirsiu medaus kada ji geriau gaminti  blush2.gif
ir del balionu, kada juos geriau prileisti ir kokius  ax.gif


Pries kelias dienas kaip tik rasiau kazkam del sirsiu medaus, tai nesikartojau. Bet, kad jau klausiat... Pati nesu dariusi, bet kiek skaiciau, raso, kad priklausomai nuo to, su kuo darysit - jei su paprasta dektine, tai galima pasidaryt ir anksciau, dar geriau, nes jis kazkiek sutirstet speja. O jei su tikru spiritu, tai max pries kelias dienas.

Del balionu, kaip tik pries kelias dienas parduotuvej domejomes. Jei norit pigesniu, tai geriau ta pacia diena leisti. Jei pirksit brangesnius, tuos isteptus spec. klijais ar kuo ten, tai galima ir is vakaro.

O mum vat klausimas pakilo del balionu. Zadam koki 15 ju nusipirkt ir veztis. Tik kad mum veztis daugiau nei 100 km. Beda ne tame. Beda tame, kad nlb isivaizduojam, kiek tie 15 belionu mum masinoj vietos uzims. Ar patiem vietos beliks doh.gif Kas turit patirties, pasidalinkit lotuliukas.gif Jei reiktu vaziuot cia pat, kaip nors susispaude pasedetume, bet kai toks kelias....
Atsakyti
smile.gif+2010 06 17, 20:03-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2010 06 17, 20:03)
kokia superine ideja, jauciu pasinaudosiu  blush2.gif


ir tikrai neapsiriksi. thumbup.gif
butinai imesk foto, kitos irgi tada uzsimanys biggrin.gif
Atsakyti