Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(vikusituka @ 2010 06 29, 14:04)
vo man kad beda  doh.gif gi mano brolienes sesuo sumaste, kad nori bendrai krikstyti savo vaika irgi. o as jau viska pasidariusi savo krikstasuniui. jie kaimo zmogeliai, baliuskos tik ir tenori, tai jau taip jos tevu bijojau, o dabar dar ir puse gimines prisides... kazkaip man rankos nusviro...

ir taip dvigubos krikstynos o dar kai trigubos butu tai as net neisivaizduoju kaip tokias pravesti reiketu zmoniu pilna visi visur nuklysta mazai kam kas ir idomu butu.. doh.gif .balaganas kazkoks.ir seip man atrodo kad krikstynu dziaugsmu reikia dalintis tik su paciais artimaisiais blush2.gif


labai saunu kad nusprendej daryti atskirai savo mazylio krikstynas... drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(DEM @ 2010 06 29, 15:54)
Nu neatsakingi žmonės nors tu ką. Jiems taip viskas atrodo lengva. Aš ir esu neviltį, įskaudinta ir pikta. Aš vien ruošiuosiu, darau, o kita krikštamotė dzin.

na bet ir elgesys kitos krikstamotes...man net nesmagu butu taip viska uzkrauti kitam zmogui.. blush2.gif nors musu kriksto mama irgi nelabai kuo rupinas taciau man miela paciai ruosti viska savo mazyliui bigsmile.gif nu zinai as istikro viska isresciau i akis paduociau ka esu padarius tagu ruosiasi toliau pati(jei yra dar ko ruostis).. mirksiukas.gif
Atsakyti
DEM, isivaizduoju kaip ir siutas ima ir abydna kai atsimusi i toki abejinguma doh.gif blink.gif tuo labiau kad tartasi daryti viska kartu, per puse.
Net neisivaizduoju kaip toki zmogu priversti ka nors daryt g.gif Jei jai viskas dzin, tai susipyksit ir vistiek nebus padaryta g.gif
o kada Jusiskes krikstynos?
Papildyta:
QUOTE(zaleake @ 2010 06 29, 18:18)
ir taip dvigubos krikstynos o dar kai trigubos butu tai as net neisivaizduoju kaip tokias pravesti reiketu zmoniu pilna visi visur nuklysta mazai kam kas ir idomu butu.. doh.gif .balaganas kazkoks.ir seip man  atrodo kad krikstynu dziaugsmu reikia dalintis tik su paciais artimaisiais blush2.gif 
labai saunu kad nusprendej daryti atskirai savo mazylio krikstynas... drinks_cheers.gif
Papildyta:

cia forume skaciau kad dare ir keturgubas smile.gif
Keturiu berniuku draugu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 06 29, 18:52)

cia forume skaciau kad dare ir keturgubas  smile.gif
Keturiu berniuku draugu mirksiukas.gif

žinau tas krikštynas, teko bendradarbiauti , bet ten nedarė masinio baliaus, visi giminės tik krikšto ceremonijoj bažnyčioj dalyvavo, o paskui šventė tik jų 4 šeimos , su krikšto tėvais , tai ne tas pats kas keturių giminių balius smile.gif

šiaip kas kaip moka tas taip šoka , vieniems balius didesnis nei vestuvės, kitiems iš vis rami šventė nuėjo į bažnyčią ir grįžo prie kasdienių darbų , visaip žmonės švenčia , kiekvienas savaip iš proto eina
Atsakyti

QUOTE(Naktibalda @ 2010 06 29, 19:27)
žinau tas krikštynas, teko bendradarbiauti , bet ten nedarė masinio baliaus, visi giminės tik krikšto ceremonijoj bažnyčioj dalyvavo, o paskui šventė tik jų 4 šeimos , su krikšto tėvais , tai ne tas pats kas keturių giminių balius  smile.gif

šiaip kas kaip moka tas taip šoka , vieniems balius didesnis nei vestuvės, kitiems iš vis rami šventė nuėjo į bažnyčią ir grįžo prie kasdienių darbų , visaip žmonės švenčia , kiekvienas savaip iš proto eina

drinks_cheers.gif svarbu kad butu patiems gera,o svente isimintina ir nuosirdi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Be_penkiu_pavasaris: 29 birželio 2010 - 18:57
Mūsų krikštynos šį savaitgalį smile.gif
Nežinau, keistai jaučiuosiu. Bandau gilintis kas ne taip, gal aš kalta, gal ne taip kažką padariau. Bet prieš akis kyla nemalonūs vaizdai: turi spalvotą spausdintuvą, bet laikraštį atsisakė atspausdinti, nors sakiau, kad nuperkam kasetes ir pirmyn. Kodėl? Dejavau, kad laiko nėra, reikia į spaustuvę nunešti laikraštį, deja, nors ir dirba Kaune, ji nesiteikė padėti. Ji visai nebloga siuvėja, suknutę šventei pasisiuvo, sakau reiktų maišiukų druskai, cukrui, ji numykė - reiiktų. Bet kažkodėl nesakė: jei reikia, pasiūsiu. Nesuprantu kodėl mudviem nesiriša reikalai. Artėjant šventei, įtampa dar didesnė: reikalų daug, vyras užsienį, baiminuosi, kad laimingai tik grįžtų, aš pati susirgau: kosulys, gerklė, užkimus, o dar tai... doh.gif
Gal aš per daug noriu, gal aš kalta, bet vis pasižiūriu į telefoną ir pasvajoju: va ims, paskambins, paklaus kaip sekasi, ar viskas paruošta ir dar ištars: šaunuolė, susisukai, ačiū... Visos nuoskaudos iškart nusiplautų. Argi tai daug g.gif Nu gaaaal blink.gif
Tegu tai būna pamoka ir man, ir jums. Kitą kartą daryčiau visai kitaip, nesvarbu kokią šventę beruoščiau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 06 29, 20:27)
Mūsų krikštynos šį savaitgalį smile.gif
Nežinau, keistai jaučiuosiu. Bandau gilintis kas ne taip, gal aš kalta, gal ne taip kažką padariau. Bet prieš akis kyla nemalonūs vaizdai: turi spalvotą spausdintuvą, bet laikraštį atsisakė atspausdinti, nors sakiau, kad nuperkam kasetes ir pirmyn. Kodėl? Dejavau, kad laiko nėra, reikia į spaustuvę nunešti laikraštį, deja, nors ir dirba Kaune, ji nesiteikė padėti. Ji visai nebloga siuvėja, suknutę šventei pasisiuvo, sakau reiktų maišiukų druskai, cukrui, ji numykė - reiiktų. Bet kažkodėl nesakė: jei reikia, pasiūsiu. Nesuprantu kodėl mudviem nesiriša reikalai. Artėjant šventei, įtampa dar didesnė: reikalų daug, vyras užsienį, baiminuosi, kad laimingai tik grįžtų, aš pati susirgau: kosulys, gerklė, užkimus, o dar tai... doh.gif
Gal aš per daug noriu, gal aš kalta, bet vis pasižiūriu į telefoną ir pasvajoju: va ims, paskambins, paklaus kaip sekasi, ar viskas paruošta ir dar ištars: šaunuolė, susisukai, ačiū... Visos nuoskaudos iškart nusiplautų. Argi tai daug g.gif  Nu gaaaal blink.gif
Tegu tai būna pamoka ir man, ir jums. Kitą kartą daryčiau visai kitaip, nesvarbu kokią šventę beruoščiau. verysad.gif

nu jau tik nereikia cia saves kaltinti schmoll.gif kaip tik priesingai labai dziugu kad esate tokia pareiginga ir taip stengiates.. 4u.gif .manau kad kaiptik ana kriksto mama turetu jaustis nekaip o ne Jus g.gif taip kad galvokit tik apie gera ir dziaukites kad Jusu krikstukas tures labai gera kriksto mama bei puikiai jos suruosta svente thumbup.gif
Atsakyti
Tikiuosi viskas bus gerai. Padarysiu viską, kad šventė pavyktų thumbup.gif Nu ką norėt, pirma mano organizuota šventė biggrin.gif Pirmas blynas visada būna prisvilęs, kokio dydžio tas svilėsis greit paaiškės. Svarbu, kad dar jį eitų valgyti, juk traški plutelė taip skanu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 06 29, 20:56)
Tikiuosi viskas bus gerai. Padarysiu viską, kad šventė pavyktų thumbup.gif  Nu ką norėt, pirma mano organizuota šventė biggrin.gif  Pirmas blynas visada būna prisvilęs, kokio dydžio tas svilėsis greit paaiškės. Svarbu, kad dar jį eitų valgyti, juk traški plutelė taip skanu lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu gerai dabar į temą. Nusipirkau lipnios plėvelės ant kurios galima spausdinti. Bandysiu atspausdinti 10 priežasčių turėti dar vieną vaiką. Plėvelę noriu užlipinti ant baltos drobės. Per šventę įteiksiu tėveliams dovanų. Kartu dovanosiu tokį augaliuką: na tas kur pakiši po kranu, o paskui pradeda augti plaukai. Nežinau kaip jis ten vadinasi. Turiu nupirkusi kaip kūdikį, su soskyte. Palinkėsiu auginti atsakingai, nes su dviem lėliukais tai susitvarko, o kaip su trim kažin g.gif Įtariu neaugs, nes mamytė visas gėles nudžiovina. lotuliukas.gif Vot čia įpareigojimas bus bigsmile.gif Ką manot, gal ir įdomu, linksma bus g.gif Ir ne įprasta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 06 29, 18:16)
Nu gerai dabar į temą. Nusipirkau lipnios plėvelės ant kurios galima spausdinti. Bandysiu atspausdinti 10 priežasčių turėti dar vieną vaiką. Plėvelę noriu užlipinti ant baltos drobės. Per šventę įteiksiu tėveliams dovanų. Kartu dovanosiu tokį augaliuką: na tas kur pakiši po kranu, o paskui pradeda augti plaukai. Nežinau kaip jis ten vadinasi. Turiu nupirkusi kaip kūdikį, su soskyte. Palinkėsiu auginti atsakingai, nes su dviem lėliukais tai susitvarko, o kaip su trim kažin g.gif  Įtariu neaugs, nes mamytė visas gėles nudžiovina.  lotuliukas.gif  Vot čia įpareigojimas bus bigsmile.gif  Ką manot, gal ir įdomu, linksma bus g.gif Ir ne įprasta ax.gif


faina ideja mirksiukas.gif thumbup.gif
kokios isradingos musu sm mamos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 29, 20:23)
faina ideja  mirksiukas.gif  thumbup.gif
kokios isradingos musu sm mamos  4u.gif

O jau tu kitokia lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos ir as ruosiuosi krikstynoms savo mazyles, skaitau jusu temele nuo mazyles gimimo, daug ideju pasisemiau, tikiuosi dar daugiau rasiu jusu paste (prisijungimo duomenu paprasiau per AZ moderatores tikiuosi gausiu smile.gif )

maciau kazkas buvo idejes pampersu torto foto ir as dariau tortuka tik ne krikstynoms o savo brolio sūnaus lankynoms

user posted image
Atsakyti