Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(Smilte @ 2010 06 29, 15:12)
Nezinau ar buvo rasyta,bet gal kas atsakys,kaip vaziuoti i baznycia reikia?ar jokio skirtumo?

kuo ilgensiu keliu, kad vaikučio gyvenimas būtų ilgas , arba kitas tiesesniu keliu, kad gyvenimas būtų tiesus be jokių vingių, rinkitės ,kad jums patogiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 29, 13:04)
vo man kad beda  doh.gif gi mano brolienes sesuo sumaste, kad nori bendrai krikstyti savo vaika irgi. o as jau viska pasidariusi savo krikstasuniui. jie kaimo zmogeliai, baliuskos tik ir tenori, tai jau taip jos tevu bijojau, o dabar dar ir puse gimines prisides... kazkaip man rankos nusviro...

Bet kaip supratau pas jus jau ir taip buvo numatytos dvigubos krikštynos g.gif o dabar gautūsi trigubos blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pecadora: 29 birželio 2010 - 14:23
QUOTE(Naktibalda @ 2010 06 29, 14:18)
kuo ilgensiu keliu, kad vaikučio gyvenimas būtų ilgas , arba kitas tiesesniu keliu, kad gyvenimas būtų tiesus be jokių vingių, rinkitės ,kad jums patogiau  4u.gif

aciukas,o su kuo sedet vaikiukas turi?
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 29, 15:25)
aciukas,o su kuo sedet vaikiukas turi?

šiaip jei visisškai pagal senovės papročius, kiek pamenu į bažnyčią veža pribuvėja, parveža krikšto tėvai, o mama dar guli lovoje neatsigavusi po gimdymo biggrin.gif , kaip jums patogiau , nes ne visi vaikai važiuoja ne su tėvais mirksiukas.gif
kaip krikštijom dičkį vežėm kaip papuola nepamenu jau, kaip mažįuką tai rumšiškėse vyrai ėjo pėsčiomis, o vaikai ir moterys važiavo vežime traukiant arkliui biggrin.gif
Atsakyti
tai as jau perkeliau i atskira diena ir numaciau paprasta svente, brolis kaip nori tegul daro. as minios svetimos savo vaiko sventej nepageidauju
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 06 29, 16:36)
šiaip jei visisškai pagal senovės papročius, kiek pamenu į bažnyčią veža pribuvėja, parveža krikšto tėvai, o mama dar guli lovoje neatsigavusi po gimdymo  biggrin.gif

Čia tai geras biggrin.gif Kokie prietaringi žmonės būdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 29, 14:39)
tai as jau perkeliau i atskira diena ir numaciau paprasta svente, brolis kaip nori tegul daro. as minios svetimos savo vaiko sventej nepageidauju

Nu neatsakingi žmonės nors tu ką. Jiems taip viskas atrodo lengva. Aš ir esu neviltį, įskaudinta ir pikta. Aš vien ruošiuosiu, darau, o kita krikštamotė dzin. Nors paskambintų pasiteirautų, nu nieko. Vakar pamatė, kad mano skypė užsidegė, tai kompą išjungė doh.gif Nu toks nesiskaitymas. Rodos tarėmės daryti viską per pusę, be to tą idėją ji ir pasiūlė, o dabar tyli, nieko nesako, kai paskambini pasako, kad neturi laiko arba kalba ne į temą, ko paklausi to negausi. Nors tiek, kad žvakėm pasirūpino. Aš neviltį, kaip dabar sudėlioti šventę, kad ji praeitų bent jau pakenčiamai. Siunčiau scenarijų, siunčiau sąrašą ką dėsim į dėžutę, viską paruošiau ir atspausdinau, o iš jos pusės tik tyla. Suprantu, gal žmogus nežino tokių dalykų, nemoka, bet nors pasidomėtų gal ko reikia. Iš elementaraus mandagumo. Pasigailėjau tūkstantį kartų, kad stikau su jos mintimi viską ruošti per pusę. Vyras, nes tai jo sesuo, labai įpykęs. Dabar bijau, kad nelepteltų per krikštynas ko. Žinia, likčiau kalčiausia aš- aš tik marti, o dar nemėgstama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 29, 14:39)
tai as jau perkeliau i atskira diena ir numaciau paprasta svente, brolis kaip nori tegul daro. as minios svetimos savo vaiko sventej nepageidauju

taip bus geriausia manau..... 4u.gif

QUOTE(DEM @ 2010 06 29, 14:54)
Nu neatsakingi žmonės nors tu ką. Jiems taip viskas atrodo lengva. Aš ir esu neviltį, įskaudinta ir pikta. Aš vien ruošiuosiu, darau, o kita krikštamotė dzin. ...............

nu neturiu žodžių, bet būna tokių žmonių..... doh.gif
Atsakyti
Aš irgi. Vis laukiau laukiau, tai darbas trukdo, tai sesija, tai kaimiški darbai. Krikštynos greit, nieks dar neruošta nesudėliota iki galo, nes neturiu tam jėgų. O taip jų laukiau, taip ruošiausi, naktim po darbo kūriau laikraštuką, užsakinėjau dovanėles, rinkau visą informaciją... Kad tik kad tik viskas būtų gražu, įdomu, netikėta... O dabar pasijutai lyg šiukšlė doh.gif Visą mano darbą ir rūpestį ji pasidalins perpus. Pačios žinot kiek triūso įdedate, kiek laiko. Profesionalėm tai gaunasi greitai, bet man kuriai su kompu nedraugauja, tai uch kiek darbelio. Ir nieko. Nelaukiu jokios padėkos, dariau tai dėl savo krikštuko, bet nors mažyčio dėmesio ir rūpestėlio taip norėtųsi, nes ir jos krikštukei viską suruošiau. Ai... verysad.gif
Merginos, prieš dalindamosi šventės, nesvarbu kokios, ruošimu, būtinai įvertinkite ar tikrai tai yra tas žmogus. Žmogus, kuris sugebės padėti, sugebės tą rūpestėlį palengvinti ar bent jau bus pasiruošęs parodyti dėmesį ir norą padėti. Aš deja nusvilau.
O dabar suku galvą, kaip nesugadinti tai kas dar liko. Mezgu tepsiukus vietoj planuotų kojinyčių, karpysiu korteles, vyras sulaminuos, reikia sužiūrėti ko dar trūksta... Nu dar krūvos darbų doh.gif O aš taip entuziastingai viską planavau, tiek daug laiko dar turėjau, bet dabar tokio ūpo nebeliko. verysad.gif Bet... Aš privalau, aš turiu būti stipresnė nei jos abejingumas. Ir aš tai padarysiu, padarysiu šventę savo mažąjam berniukui, bent tai kas iš jos beliko.
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 06 29, 12:54)
Nu neatsakingi žmonės nors tu ką. Jiems taip viskas atrodo lengva. Aš ir esu neviltį, įskaudinta ir pikta. Aš vien ruošiuosiu, darau, o kita krikštamotė dzin. Nors paskambintų pasiteirautų, nu nieko. Vakar pamatė, kad mano skypė užsidegė, tai kompą išjungė doh.gif  Nu toks nesiskaitymas. Rodos tarėmės daryti viską per pusę, be to tą idėją ji ir pasiūlė, o dabar tyli, nieko nesako, kai paskambini pasako, kad neturi laiko arba kalba ne į temą, ko paklausi to negausi. Nors tiek, kad žvakėm pasirūpino. Aš neviltį, kaip dabar sudėlioti šventę, kad ji praeitų bent jau pakenčiamai. Siunčiau scenarijų, siunčiau sąrašą ką dėsim į dėžutę, viską paruošiau ir atspausdinau, o iš jos pusės tik tyla. Suprantu, gal žmogus nežino tokių dalykų, nemoka, bet nors pasidomėtų gal ko reikia. Iš elementaraus mandagumo. Pasigailėjau tūkstantį kartų, kad stikau su jos mintimi viską ruošti per pusę. Vyras, nes tai jo sesuo, labai įpykęs. Dabar bijau, kad nelepteltų per krikštynas ko. Žinia, likčiau kalčiausia aš- aš tik marti, o dar nemėgstama doh.gif


biggrin.gif o gal ji tau siurpriza ruosia bigsmile.gif ruosiasitau nezinant, kaip musu kuminai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 29, 16:42)
biggrin.gif o gal ji tau siurpriza ruosia  bigsmile.gif ruosiasitau nezinant, kaip musu kuminai  4u.gif

Nea schmoll.gif Pažįstu ją daug metų schmoll.gif Nei per kur. Aš žinau kur didžioji problema: ji tikinti, iš laikraštuko liepė kuo skubiau horoskopus, nes tai ne krikščioniška, ir jai šitie dalykai yra svetimi. Be to kokia staigmena, mes gi abi krikštamotės, derinam viską, kad viskas būtų viena linkme. Aš seneliams padariau medinius šaukštus, nutarėm, kad ji darys puodelius, bet paskutinę akimirką persigalvojož per brangu, gi 20 lt kainuoja. Paklausiau ką tada žadi daryti, nes mes spečialiai vienai močiutei prašymuką parašėme: gerti arbatą iš puodelio su vaikų atvaizdu, tai ji tik numykė. Tai rodos žmogus šnekėti moka: tai imk ir pasakyk nors biski. Mane labiausiai biesina, kad tyli: nusiunčiau scenarijų, klausiau- perskaitei, o ji- laiko neturėjau. Sakau perskaityk, jei kas netinka keičiam, gi abi ruošiam, o ji tyli. Klausiu: dedam cukraus, druskos... Ji- gal ir dedam... Į ką dėsi, klausi, į maišelius ar kitur. O ji - nežinau, koks skirtumas... Nu nemoku pasakyti, toks šaltumas. Be to, buvau užsukus, sakau laikraštuką atspausdinau, tiek ir tiek mokėjau. Ji- tai gerai, pigiai.. O ką, pinigų pasiūlyt nereikia g.gif Čia vadinasi darom per pusę. O jos staigmena gali per pakaušį išeiti po tokių nervų doh.gif Staigmenas ruošti ir reikia mokėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(likma @ 2010 06 28, 20:55)
sveikos  4u.gif gal galima i az prisijungimo duomenu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveikutes, gal galeciau ir as gauti i AZ prisijungimo duomenis 4u.gif ax.gif
Atsakyti