Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

mamytes,..ooo gal pasidalintumete savo info..kur Vilniuje tortus uzsakinejate..kazkaip noretusi rekomendaciju,..nes neneoriu bile kokio..na ne apie isvaizda sneku..bet ir skanaus..gaivaus, nes labai nemegstu tu riebiu ar saldziu nerealiai.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 06 29, 10:19)
Pamirsau parasyti, ka sventes vietoje dare kuma  4u.gif
Pries isvaziuojant aprenge, paskaite zodzius, ibere druskos i batuka ir pinigeli idejo, tada padarytam albumelyje apipiese rankute ir kojyte, kuriame veliau visi rase palinkejimus. Iskeleme per langa, tada kuma apibego su krikstuku 3 ratus aplink automobili su kuriuo vaziavo krikstukas.
Iteike kriksto pazymejima, per sveciu rankas perleido krikstuka, kad suartetu su visais, tada virs vaisiu stalo palaike, kad turtingas gyvenimas butu. Veliau iteike dovanu, kruopu, cukraus, pinigeli, sidabrini sauksteli, muilo, ranksluosti, angeliuka buteli tauriojo gerimo iki 18m laikyti. Veliau rasem ant lapo visi kuo uzauges Majukas bus ir idejome i buteli, kuri uzsuko, uzdejo drobes apriso ir tuos raikstukus uzlyde ir uzdejo M raides antsauda. Veliau traukeme korteles kuriose buvo uzrasyta ka reikia pavaizduoti, o kiti turejo atspeti, kas tai yra. Dar buvo molbertas ir drobes uzdeta turejome piesti, bet kuma nedave, nes pagalvojo, kad terliotis reikes visiem, tai pasilikome ta drobe 2-ajam gimtadieniui.
As iteikiau mociutems po medini sauksta kad koses isvirtu arba uogienes, o diedukams po kompasa, kad visada rastu kelia pas anuka.
Krikstateviams iteikiau 10 Majuko isakymu ir po bliuska su uzrasu Majau kriksto mama ir kriksto tetis.
12 val leidome dangaus zibintus.
Tai tiek lyg ir viska parasiau  g.gif
Sekmes besiruosiancioms ir linkiu kad nekiltu tokiu nesklandumu kaip man  mirksiukas.gif



thumbup.gif kaip viskas i vietas sudeliota thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2010 06 29, 12:27)
thumbup.gif  kaip viskas i vietas sudeliota  thumbup.gif

4u.gif aciu
Atsakyti
Mielosios naujokės,

Temos pradžioje nurodyta, kad prisijungimo duomenis suteikia temos moderatorės. Aš parašiau Svajūnei į AZ ir tą pačią dieną gavau info - ir paprasta, ir greita.
O kai jūs prašote pačioje temoje, tai taip ir neaišku, ar jums atsiuntė kas nors, ar ne. Galit ir kelis laiškelius gauti, ir nė vieno....
Branginkime vieni kitų laiką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluze 2: 29 birželio 2010 - 12:01
gal kas galetu atsiusti etikeciu pavyzdziu (Saldainiu, sokolado, Sirsiu medaus ar pan.) kad galetume patys pasidaryti staigmenele
ALIGATORIUS1973@YAHOO.COM
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 06 29, 07:57)
cha cha nu geras biggrin.gif  as irgi toki angeliuka papirkusi smile.gif  tik akropoly mirksiukas.gif
16 litu mokejau smile.gif
Papildyta:
MamaDG, viska spesit, nesiparinkit irnesakyk.gif dar visas menuo.
Mes irgi kristysim rygpjuti mirksiukas.gif 15, per Zolyne smile.gif


o geras, nezinojau,kad ir akropoly yra biggrin.gif irgi 16lt mokejau
Atsakyti
Mergaites, necituokite nuotrauku! Prisijungimo duomenu prasyti is temos pirmame puslapy nurodytu mamyciu! Tausokime musu temute, kad neuzdarytu!

QUOTE(Lydute @ 2010 06 29, 08:11)
aciu, macius ta ideja, gal pabandyti.. cia reikia kietesnio popieriaus ar pakanka paprasto plono spausdinimui tinkancio?



man rodos tinka ir tas paprastas, nors gal geriau ant siek tiek kietesnio, kaip kad buna spalvoti lapai... nes reikia, kad drugelis stovetu taureleje. jei darysi mazesnius, tai jie laikysies, bet jei didesnius, tada linkti prades...
QUOTE(Daluze 2 @ 2010 06 29, 13:00)
Mielosios naujokės,

Temos pradžioje nurodyta, kad prisijungimo duomenis suteikia temos moderatorės. Aš parašiau Svajūnei į AZ ir tą pačią dieną gavau info - ir paprasta, ir greita.
O kai jūs prašote pačioje temoje, tai taip ir neaišku, ar jums atsiuntė kas nors, ar ne. Galit ir kelis laiškelius gauti, ir nė vieno....
Branginkime vieni kitų laiką  smile.gif

va cia tai sutinku drinks_cheers.gif

QUOTE(ALIGATOR @ 2010 06 29, 13:08)
gal kas galetu atsiusti etikeciu pavyzdziu (Saldainiu, sokolado, Sirsiu medaus ar pan.) kad galetume patys pasidaryti staigmenele
ALIGATORIUS1973@YAHOO.COM
Aciu

Matem, nesureagavom, darykit isvadas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ALIGATOR @ 2010 06 29, 13:08)
gal kas galetu atsiusti etikeciu pavyzdziu (Saldainiu, sokolado, Sirsiu medaus ar pan.) kad galetume patys pasidaryti staigmenele
ALIGATORIUS1973@YAHOO.COM
Aciu

dar karta kartoju Jums kad yra sukurti pastukai tik paprasykit moderatoriu(Svajūnes ar Naktibaldos) prisijungimo duomenu tada nereiks cia kauliti kitu jau padarytu darbeliu... lotuliukas.gif tongue.gif ir pavyzdziu ten visokiausiu apstu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 06 29, 11:19)
Pamirsau parasyti, ka sventes vietoje dare kuma  4u.gif


pas mus krikstomama nieko panasaus nesiruosia doh.gif tai as viska uz ja darau smile.gif liepsiu tik paduoti cukru kruopas ir t.t bei pasakyti kelis zodelius(ka kiekvienas daiktas simbolizuoja) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 06 29, 10:55)

Na tikrai tures sunelis atsakinga kriksto mama,kad jau tiek ruosesi thumbup.gif
O kur marskinelius darei ir kiek kainavo?
Atsakyti
vo man kad beda doh.gif gi mano brolienes sesuo sumaste, kad nori bendrai krikstyti savo vaika irgi. o as jau viska pasidariusi savo krikstasuniui. jie kaimo zmogeliai, baliuskos tik ir tenori, tai jau taip jos tevu bijojau, o dabar dar ir puse gimines prisides... kazkaip man rankos nusviro...
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 29, 12:04)
vo man kad beda  doh.gif gi mano brolienes sesuo sumaste, kad nori bendrai krikstyti savo vaika irgi. o as jau viska pasidariusi savo krikstasuniui. jie kaimo zmogeliai, baliuskos tik ir tenori, tai jau taip jos tevu bijojau, o dabar dar ir puse gimines prisides... kazkaip man rankos nusviro...

NU zinai,tai gal dar ir kaimyne kokia nores savo vaika pakrikstyt prie to pacio???? blink.gif Nesamone jau gaunasi.Kadangi yra ir tavo vaiko svente,ir jei nenori,tai priestarauk.Jei brolis nenori,kad padarytai(is dalies) ir jiems svente,tai tu paimk ir paskelbk kita krikstynu data ir tik tavo vaiko.Greitai atsoks fantazija kistis i toki svarbu reikala. 4u.gif
Atsakyti
Nezinau ar buvo rasyta,bet gal kas atsakys,kaip vaziuoti i baznycia reikia?ar jokio skirtumo?
Atsakyti