Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

Sveikutes, jau seniai buvau uzsukusi cia, bet mes jau po krikstynu, tad nutariau pasipasakoti.
Pirmiausia atsikelus nulekiu pasiimti torciuko,, o ten uzrasyta Nojaus krikstynos, o ne Majaus doh.gif , na bet kadangi baltai buvo neryskiai uzrasyta, tai sokoladu pataise. Isleidima i baznycia dareme is mano tevu, nes mes bute gyvename, nuvaziuojam i kaima, o ten ziuriu kad rubelius namuose palikau blush2.gif doh.gif , siaubas kazkoks, MB nuleke tu rubeliu, kuma nespejo visko ka suplanavusi buvo, isleidimas gavosi paskubomis, liko asotis nedauzytas, kiausiniene nekepta, na bet niekis. Tada i baznycia paskubomis, bet kiti zmones iejo vietoj musu buvo atvaziave anksciau, o mes po ju nulekem. Majus labai idemiai klause ka kunigelis pasakojo, tik pasiziurejes i sona pamate mane tai trumpam perejo ant mano ranku nuo krikstaevio. Pilant vandenuka irgi neverke.
Prie baznycios traukeme lapelius su palinkejimais risome prie balionu ir paleidome i virsu. Tada nuvaziavome i parka pasifotografuoti ir i sventes vieta. Mazasis sulauke 12 ir uzmigo. 12 leidome dangaus zibintus. Tai tiek
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 27, 00:49)


jau išdalinau keletą pakvietimų - deja, bet jokios reakcijos į ,,suknytes" verysad.gif  atplėšė, perskaitė- ačiū ir viskas verysad.gif 



Tai čia dar jums gerai pasisekė. Mes kai išdalinome pakvietimus, vyro sesuo tiesiog reikalavo paaiškinti kas dalyvaus krikštynose, kodėl nekvietėme kai kurių giminaičių, nes anot jos, jie dalyvauja visuose giminės baliuose ir susiėjimuose, o mes drįsome nepakviesti...Mūsų vaikiuko šventė, mes ką norime tą ir kviečiame, žodžiu, likome nesuprasti.
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 28, 08:04)
Mergaites gal dar koki graveri zinot Kaune?

ir kur Kaune rasti juvelyra,kuris pratempti galetu zieda?? doh.gif  neuzsidedu niekaip po gimdymo verysad.gif

ziedus tai manau bet kuris juvelyras istampo, nebent ziedas labai sudetingas, tada rinkites koki auksini velniuka ar du safyrus
o graveris sedi daukanto gatvej netoli pesciuju tilto, tai jis ten ant to specializuojasi, jeigu minimaliai, daug juvelyru irgi graviruoja
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 06 28, 09:48)
Sveikutes, jau seniai buvau uzsukusi cia, bet mes jau po krikstynu, tad nutariau pasipasakoti.


Sveikinam 4u.gif Taip jau buna su tom sventem, bet vistiek rezultatas saunus net ir su keliais nesklandumais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 06 28, 10:48)
Sveikutes, jau seniai buvau uzsukusi cia, bet mes jau po krikstynu, tad nutariau pasipasakoti.
Pirmiausia atsikelus nulekiu pasiimti torciuko,, o ten uzrasyta Nojaus krikstynos, o ne Majaus  doh.gif

Sveikinimai smile.gif Tos šventės, kurios ilgai ir atsakingai planuojamos, matyt, negali praeiti be nesklandumų smile.gif
QUOTE(*Radvileee @ 2010 06 28, 10:53)
Mes kai išdalinome pakvietimus, vyro sesuo tiesiog reikalavo paaiškinti kas dalyvaus krikštynose, kodėl nekvietėme kai kurių giminaičių, nes anot jos, jie dalyvauja visuose giminės baliuose ir susiėjimuose, o mes drįsome nepakviesti...

Na čia tai akiplėšiškumas doh.gif
Atsakyti
musu jau irgi si sestadieni bus svente wub.gif
o darbu kiek, dar net neatsispausdinus nieko doh.gif
grizom is pajurio, ten buvom pas juozapa ir uzmaciau fainu dalykeliu, buciau sveciams tikrai juos supirkus, jei buciau zinojus, ivairiausiu statuleliu ranku darbo, supakuota i dezutes ir prie ju prisegti zodziai, ten ir su jumoru, ir rimtesni, o statuleles ivairiausios ir angeliukai ir t.t., as viena dukrytei nupirkau tai cia jau brangesne, nes stautulele, sveikinimo zodziai ir prisegtas roziu kvapas, o sveikinime irgi ten raso apie angelus ir rozes..vat tokia:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rasagy @ 2010 06 27, 16:55)
ir dar vienas klausimėlis iškilo: svečius kviesti į namus, ar tiesiai į bažnyčią?


Aš visus kviečiau į namus smile.gif nes norėjau, kad fotografas įamžintų vaikelio rengimą, išlydėjimą ir t.t.
Atsakyti
kaip kazkuri mergina minejo, is tiesu sunkoka padaryti krikstuka krikstamotei asmenini... na mano broliene tokia jau neveikli, ko klausi to negausi... turiu ju vaikuciu foto tik ka tik gimusio. o maziui jau 5 men. apie jo pasiekimus irgi vargiai ka isgausi is jos... mano mama jau rankas nuleido kasdien prasydama, kad issiustu man doh.gif
tai darysiu krikstuka toki banalu, isakymai, pasaka apie angela, na zodziu, turinys praktiskai toks, kaip isu kitu krikstuku... na as noreciau daug asmeniskesni padaryti, bet apie vaika faktu neisgalvosiu...patys kalti bus...
o va mano vaiko krikstukas jau bus visai kitoks, bus nestumo istorija, fotkes nuo pat mano vestuviu, pasiekimu aprasymas, dar padarysiu nedideli filmuka is nuotraukyciu ir vaizdeliu... na zinokit, kai turi medziagos, tai gali prigalvoti daug ka, o kai neturi, tada jau sablonais telieka remtis... unsure.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz prisijungimo duomenis.

Vis dar laukiu,kas noretu prisijungti prie balionu su heliu bendro uzsakymo ,kad butu pigiau...Man reiktu jau siam sestadieniui, liepos 3 d. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 27, 00:08)
Taigi lietuvio bruozas niekuo nesidziaugti,nesizaveti ir butinai kitu negirti

nu neturiu žodžių, kaip taip gali žmones, kažin kaip jie viską darytų g.gif
o jeigu kas nori kokią saldžią dovanėlę svečiams padovanoti, gal čia ką ras....mes vestuvėms darėm medalius...

http://www.valgomanu...es-dovanos.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pecadora: 28 birželio 2010 - 14:46
Laba dienele,
as retai cia uzsuku, tik paskaitineti, parasyti nebespeju...
Svente jau greit, o krikstukas nebaigtas, popieriukus uzmeciau doh.gif kai vaikas aplink zyzia, tai sunku kazka padaryti... reikes naktimis pabaigineti...
tik norejau paklausti, kokia tvarka susodinate svecius? ar nurodote vietas, ar patys nusprendzia?
O tiksliau, tai kur krikstateviai seda? As kazkaip galvoju gal reikia kriksto teva is vienos puses, kriksto mama is kitos? g.gif Jie ne seima, kiekvienas su savo antra puse g.gif
Oi, nezinau ar daryti stalo korteles ir prisegama kazkoki simboli prie atlapo, turbut jau nespesiu... doh.gif
Atsakyti
Lydute, jeigu tu nori, kad sveciai susestu pagal tavo tvarka, tai daryk stalo korteles... kazkur maciau pavyzdeli - drugelis taureje. labai graziai atrodo. ir stalo puosmena ir sveciui nurodyta, kur sestis 4u.gif jie labai paprastuciai, pasidaryk ant spalvoto popieriaus ir teliks graziai uzrasyti 4u.gif daug laiko nesugaisi 4u.gif
user posted image
Atsakyti