Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 26, 22:47)
Juk galima kitu niku prisiregistruoti ir narsyti,ir taves nieks nepazins lotuliukas.gif  mirksiukas.gif
Saunu,kad jau pasiruosei 4u.gif

Negalima tureti dvieju niku mirksiukas.gif lotuliukas.gif

Kazi kur krikstukai pakrikstiti ŠV Jono diena lotuliukas.gif
Dar nera atsiliepimu apie švesta švente? Tik estete krikštynuos dalyvavo ? g.gif Ar dar švenčia kiti mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 25, 15:22)
Štai mano "kepinys"  ax.gif


wub.gif
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2010 06 26, 20:16)
Dekoravau butelį palinkėjimams, išdalinau tuos lapukus su angeliukais, kur su spalvomis čia temoje žaidėm smile.gif, kad visi surašytų, tai visi ilgai suko galvas ką čia parašius, baisiai sunki užduotis buvo, gerai, kad vienintelė  biggrin.gif



rolleyes.gif kazka praleidau blush2.gif o kas cia per zaidimas?
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 06 26, 21:44)
Negalima tureti dvieju niku  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Kas sake,kad negalima??? smile.gif
Atsakyti
sveikutės,


na, mačiau , kad dauguma bijot, jog svečiai liks nesupratę pramogų... aš irgi to bijau, todėl kelias draugų šeimas ir kviečiu spec dėl linksmumo... ir neisruošiu užsakinėti jiems muzikanto lotuliukas.gif bet ir nesiruošiu leisti, kad ištisai gertų lotuliukas.gif

jau išdalinau keletą pakvietimų - deja, bet jokios reakcijos į ,,suknytes" verysad.gif atplėšė, perskaitė- ačiū ir viskas verysad.gif tai va, įtariu tas pats bus ir su visais žaidimais... ai, bus kaip bus - būsiu padarius viską iš širdies- o jų reikalas kaip priims... tai irgi už tai visiemsaidimėliams duodu suflerius - profesijoms daikčiukus, pasižadėjimams- tik pasirašyti vardą...
o kai pradėjau puse lūpų pasakoti idėjas, tai doh.gif - primiausia tai užkliuvo, kad kavinės pavadinme yra žodis ,,karčiama", paskui dar tie senoviniai papročiai ... tai va, bet tai kaip sakoma reikia kreipt mažiau dėmesio... pasidarysiu , kaip noriu ir man nei šilta nei šalta.. aš jau darbe buvau pripratus, kad mano darbas buvo nevertinamas... doh.gif bet mane guosdavo tai, kad padariua viską, ką ir kaip norėjau thumbup.gif

ir dar vienas klausimėlis iškilo: svečius kviesti į namus, ar tiesiai į bažnyčią? manau, kad tiesiai į bažnyčią, nes mes pirma važiuosim į fotoateljė, tai ką jie nelauks...

jeeee, atradau tolimą giminaitę, kuri dirba reklamos agentūroj ir pamaketuos man kalendoriukų, bei atspasudins laikraštukus- tik kad ji iki liepos vidurio atostogauja- jau kaip mane nervas ima- ruošiuos nuo kovo, o vis tiek viską reiks daryti paskutinėm savaitėm doh.gif nu bet kad dar nesumaketuotas laikraštukas - tai gal iki liepos vidurio kaip tik ir spėsim, o atspasudint manua ilgai netruks... tai jau bent gražiai susegs thumbup.gif nereiks raišiot tom juostelėm

ryt susitikimas su kikšto mama- neramu, kaip pažiūrės į mano visas idėjas...- pateiksiu jai sutrumpintą scenarijų, kad paskui dar pati ko panašaus nesugalvotų... duosiu ir jai ,,lengvų" darbelių - paruošti maišelių turinį, įteikti papkelę prisiminimams (bet segtuvėlį paruošiu pati)...

aš palamai tokia nlb pasitikinti kitais- tai jau aš geriua pasidarysiu taip, kaip noriu, nei kad pasakoti viską su smulkmenom... jau turbūt popierėlių , įsakymų maketuotojas ir taip ,,užknisau" su savo užgaidom... bet tai jų toks darbas- padaryti pagal kliento pageidavimus wub.gif


oi, pripliurpiau čia belenkiek doh.gif galvosit, kad jau krikštynas aprašiau...

o sakot, bus laikraštukai vienodi, jei darysit ir viena ir kita krikšto mamos.... nu man vienodas niekaip neišeitų ir nlb suprantu, kaip krikšto mama gali jį aplamai padaryti - na, nebent tokį su įsakymais, juokeliais, eilėraštukais... aš tai noriu kuo daugiua asmeniškos info, net ir tuos šablonus keičiu...

nu, vsio, einu... smagaus sekmadienio wub.gif
nu gerai, einu, dar ką nors nuveikti naudingo
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 26, 22:49)
sveikutės,

jau išdalinau keletą pakvietimų - deja, bet jokios reakcijos į ,,suknytes" verysad.gif  atplėšė, perskaitė- ačiū ir viskas verysad.gif

Taigi lietuvio bruozas niekuo nesidziaugti,nesizaveti ir butinai kitu negirti doh.gif Jei butai po 100lt.idejus i vidu,tai gal but sureagave lotuliukas.gif Joke of course,bet kad jau ne nezinau kaip kitaip pasakyt doh.gif
Atsakyti
o dar vis tų klausimų atsiranda ir atsiranda...

mūsų įsakymai krikštatėviams bus traukiami iš rugiagėlės žiedo (panašiai, kaip per vestuves), bet patarkit, kaip paskui tuos lapelius nurašykytus pateikti krikšto tėvams - maišiuką, susegti? turiu tuos tokius dekoratyvius sagtukus- kaip skalbinių tik papuošti gėlytėm- gal sakau tokiu susegti, jei nebus per stora... nu nžn... kažkaip būt nesmagu, jei reiks jiems susirinti tuos lapelius ir neštis saujoj... abejoju, ar iš vis pasiims... o gal juos pasilikti sau į krikštadėžę doh.gif bet tai vis tiek reiki kažkaip tvarkingai susegti... doh.gif

Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 27, 00:49)

jau išdalinau keletą pakvietimų - deja, bet jokios reakcijos į ,,suknytes" verysad.gif  atplėšė, perskaitė- ačiū ir viskas verysad.gif  tai va, įtariu tas pats bus ir su visais žaidimais...
Jau parase tau, bet pasikartosiu.. Toks jau lietuvaiciu budas..
Pagalvojo, bet nepasake - pasake, bet nepagalvojo doh.gif

O per pacia svente, manau isgers taure sampano ir kiek kitaip reaguos i viska .
Pamatysi, viskas bus gerai 4u.gif Tiesiog puikiai smile.gif

QUOTE(sidrulka @ 2010 06 27, 03:46)
o dar vis tų klausimų atsiranda ir atsiranda...

mūsų įsakymai krikštatėviams bus traukiami iš rugiagėlės žiedo (panašiai, kaip per vestuves), bet patarkit, kaip paskui tuos  lapelius nurašykytus pateikti krikšto tėvams - maišiuką, susegti? turiu tuos tokius dekoratyvius sagtukus- kaip skalbinių tik papuošti gėlytėm- gal sakau tokiu susegti, jei nebus per stora... nu nžn... kažkaip būt nesmagu, jei reiks jiems susirinti tuos lapelius ir neštis saujoj... abejoju, ar iš vis pasiims... o gal juos pasilikti sau į krikštadėžę doh.gif  bet tai vis tiek reiki kažkaip tvarkingai susegti... doh.gif



manau susegti su dekoruotu skalbiniu segtuku butu labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 27, 00:57)
wub.gif
Papildyta:
rolleyes.gif kazka praleidau blush2.gif o kas cia per zaidimas?

Čia ne žaidimas, tiesiog su kortelių spalvomis palinkėjimams žaidėm temoje, visokių spalvų kortelių pavyzdžių buvo prikelta. Paprastas palinkėjimų rašymas vyko ir lapukai buvo sumesti į butelį, kuris bus sudaužytas sukakus 18m. krikštukui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 27 birželio 2010 - 09:47
QUOTE(estetė @ 2010 06 27, 07:46)
Čia ne žaidimas, tiesiog su kortelių spalvomis palinkėjimams žaidėm temoje, visokių spalvų kortelių pavyzdžių buvo prikelta. Paprastas palinkėjimų rašymas vyko ir lapukai buvo sumesti į butelį, kuris bus sudaužytas sukakus 18m. krikštukui smile.gif


aisku 4u.gif
Atsakyti
mergytes, kurios ruosiasia atsakingai krisktynoms, saunuoles esata..tikrai jums 4u.gif
Papildyta:
mes krikstysim liepos 24 svo dziaugsma..ir v ieskau batuku juodu lakuotu...19 dydzio..nerandu..na ieskau tik SM pakolkas...gal kuri mateti kur..netyciom mirksiukas.gif
Papildyta:
o ziurekite...tas etiketes kur ant sampes klijuoja...jas turbut jei uzklijuosiu ant vyno..su uzrasu..kury dukriukui atiduodiu kai sueis 18-....normaliai bus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivile0515: 27 birželio 2010 - 13:00
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 27, 01:46)
o dar vis tų klausimų atsiranda ir atsiranda...

mūsų įsakymai krikštatėviams bus traukiami iš rugiagėlės žiedo (panašiai, kaip per vestuves), bet patarkit, kaip paskui tuos  lapelius nurašykytus pateikti krikšto tėvams - maišiuką, susegti? turiu tuos tokius dekoratyvius sagtukus- kaip skalbinių tik papuošti gėlytėm- gal sakau tokiu susegti, jei nebus per stora... nu nžn... kažkaip būt nesmagu, jei reiks jiems susirinti tuos lapelius ir neštis saujoj... abejoju, ar iš vis pasiims... o gal juos pasilikti sau į krikštadėžę doh.gif  bet tai vis tiek reiki kažkaip tvarkingai susegti... doh.gif

Jei kumams skirta,tai ir atiduok,o jei ''pamirs'' pasiimti,tai kai susitiksi kita karta,tai jiems primink ir iteik.As bent jau taip padaryciau smile.gif dar pridurciau,kad tai labai svarbus dokumentas cia biggrin.gif

ZIVILE,zinoma gali klijuot,kodel gi ne??? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 06 27, 11:02)
o ziurekite...tas etiketes kur ant sampes klijuoja...jas turbut jei uzklijuosiu ant vyno..su uzrasu..kury dukriukui atiduodiu kai sueis 18-....normaliai bus g.gif



g.gif o vynas laikysis iki 18 metu? nepraras savo savybiu? visos brendi renkasi. sampanas rase irgi praranda savo skoni biggrin.gif
Atsakyti