Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

Dar kart ačiū, kažkaip nepatogu...juk ne pagirų susirinkt įkėliau, o kad gal ir kitos kažką panašaus sumeistruos blush2.gif

QUOTE(DEM @ 2010 06 25, 20:14)
O kaip reikalai su medelių sodinimu. Sodinsit g.gif 


Nea, jau kažkada rašiau, kad medeliai neprigija vasarą. Reikia sodinti arba ankstyvą pavasarį arba vėlyvą rudenį unsure.gif
Kasdiena žiuriu kaip džiuna kažkieno pasodinti du ąžuoliukai verysad.gif

QUOTE(DEM @ 2010 06 25, 20:35)
Man ir užkliūna šitie prašymai. ... Gaila, kad kitos nenori suprasti.


O man visai negaila lotuliukas.gif Ir neskauda jei kažkas pasiimtų mano darbus, tik kad pati dar nesu nieko padariusi lotuliukas.gif
Suprantu tuos kurie skuba arba iš tikrųjų negali.
Pati pasiimčiau kažką gatavo, tik niekas neduoda, tai tenka pačiai kurpti biggrin.gif
Atsakyti
Na man labiausiai kliūna, kad jos temukėje prašo. Kai rašo į AZ visada stengiuosiu padėti ir pasidalinti. Tačiau bijau, kad temukės neuždarytų, kur tada akis paganysim į tokius grožius g.gif Be to, ar norėtum dalintis kažkuo kas turi turi tavo vaikiuko nuotrauką. Aš ir nesidalinu, tuo labiau, kad ir vaikiukai ne mano. Kiekviena mes turim savo nusistatymus, štai kodėl ir yra ir paštukas, ir fotki kur įdedamos visos idėjos.
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 25, 18:22)
Štai mano "kepinys"  ax.gif  gal ne toks gražus, kaip rasti pavyzdžiai iš interneto, bet už tat iš visos širdies  4u.gif

thumbup.gif Super tortukas,aš tokį tik su meškium rengiu savo būsimai dukterėčiai.Bus dovana radynom.
Atsakyti
sveikutės,


na ir aš skubu pagirti Ant Širdies torčiuką wub.gif aš tai buvau mačsiu kitame forume... norėčiau, kad mūsų mažė tokį gautų, bet ... nemanau...
vakar kai pamačiau mūsų krikštamamę visą surukusią, galvoju vsio, prisiskaitė šį forumą ir supyko ant manęs - nors kažin ar ji iki čia ,,daiskapstytų"- nebent per google... bet , kas ji dažnai tokios nuotaikos būna...

o mane jau nervas ima, nors dar mėn likęs... bet kad ruošiuos jau nuo kovo ir dar nė vieno darbelio, nė vienos užduotėlės neturiu iki galo paruoštos...

montuojam šnd su MB mergaitės filmuotą medžiagą... jau sakiau nuo ryto kad montuosim, tai montuosim- o mažė kad įsiklykė 4 val doh.gif ir ....

merginos, kaip gražiai be dekupažo papuošti brenžio kartoninę dėžutę? na, aš neketinu pirkti dar ir to spec maišelio buteliui įdėti... o dekupažuot sako neis kartono - permirks, ar kažkas pan... gal kokiu gražiu vyniojamu popierium? ar kaip jūs patartumėt...

ir dar... ar dedat į kraičio dėželę segtuvėlį (ar ką nors kita) pirmiesiems piešinukams, laiškiukams ir t.t. man noris ir tą segtuvėlį (mėlynas) kažkaip gražiai apipavidalint0 na ta prasme viršelį... Gaila, mūsų auksrankė estetė jau atsisako uužsakymukų- bet tai tuoj turės didelį džiaugsmą thumbup.gif

o aš pvz laikraštuko jei tik su tom visokioms ale taisyklėm tai nė nedaryčiau- ruošiu daug asmeninės info jumoro ir ne tik forma- tai čia manau kur kas įsomiua, nei visokie ..sausi" bajeriukai... įterpsiu ir tų, bet pagrdindas mūsų pasiekimai, laukimo istorija ir t.t. o jei žmonės neturi kada, tai lai iš vis nedaro... nors ša iš tų, kur irgi geranoriškai dalinasi savo sunkiu darbu- o dažnai nė ačiū už tai negaunu...

na, norėčiau tokios krikšto mamytės kaip DEM- ji tokia nuoširdi wub.gif

gerai, bėgam prie montavimo, paskui nuotraukų rūšiavimas, skanavimas ir t.t

Žalia Rūta, kaip jums praėjo krikštynos? ar nesugadino blogas oras geros nuotaikos?
Atsakyti
Man rūpi, noriu, kad viskas praeitų kuo geriausiai. Vaikas dar mažas, jis neprisimins, todėl ir noriu palikti kraitį ateičiai: prikrausiu pilną skrynelę, dabar tik galvoju ar tils viskas doh.gif Nu gal kaip nors subukuosiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
perskaičiau viską karsta.gif bet tiek daug įdomių minčių radau, užsirašyt teko, kad nieko nepamirščiau bigsmile.gif iki mūsų sūnelio krikštynų liko kiek daugiau nei mėnesiukas, tad manau padraugausim visos blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2010 06 25, 22:00)
Sveikos,
perskaičiau viską  karsta.gif bet tiek daug įdomių minčių radau, užsirašyt teko, kad nieko nepamirščiau  bigsmile.gif iki mūsų sūnelio krikštynų liko kiek daugiau nei mėnesiukas, tad manau padraugausim visos  blush2.gif  mirksiukas.gif



padraugausim, padraugasuim Zyzna drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Naujoms planuotojoms 4u.gif
Geros sventes ryt svenciantiems,tikiuosi ora gera uzsisaket.Lauksim ispudziu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif
Atsikėliau anksti, nes mintyse vis kuriau eilėraštuką, tai kad nepamirščiau ėjau užsirašyt lotuliukas.gif
Kaip manote jei krikšto dežės viduje ant dangčio parašyčiau:

Pirmasis dantukas,
Pirma šypsena,
Pirmoji dainelė,
Pirmoji knyga....
Dar krikšto rubelis ir krikšto žvakelė
Ir mano pirmoji pažymių knygelė...
Šliaužtukas, bodžiukas,
Linksmiausias žaisliukas....
Tu viską išsaugok, mieloji mama...

Labai banalu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 26, 07:46)
Sveikos gyvos smile.gif
Atsikėliau anksti, nes mintyse vis kuriau eilėraštuką, tai kad nepamirščiau ėjau užsirašyt  lotuliukas.gif
Kaip manote jei krikšto dežės viduje ant dangčio parašyčiau:


Labai banalu?  g.gif

thumbup.gif thumbup.gif Super būtinai užrašyk thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 26 birželio 2010 - 07:15
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 26, 06:46)
Kaip manote jei krikšto dežės viduje ant dangčio parašyčiau:



Man patiko smile.gif tik galbūt dar kai ką paredaguočiau, bet pati mintis tai thumbup.gif
Atsakyti
Aham, redaguoti reikia, čia tik pirmas, greitas "blynas"..vėliau gal mintys kitaips susidėlios. smile.gif
Atsakyti