Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 25, 19:01)
Ačiū kad neužmėtėt pomidorais  ax.gif
Pampersai tiesiog susukti į ritinėlį ir perrišti siūlu, tad jie visiškai nesugadinti ir tinkami naudoti.  smile.gif

krizes metu gaila pomidoru lotuliukas.gif

juokauju 4u.gif
tikrai fainas darbelis ir labai gera ideja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 25, 19:05)
krizes metu gaila pomidoru  lotuliukas.gif


hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 25, 18:36)

Nu tikrai gražu. Bet ir talpuuuuu blink.gif Įsivaizduok kiek reikėtų pampių norin pagaminti kokių trijų- keturių aukštų tortuką kur internete yra blink.gif Taigi bankrotas doh.gif Bet idėja tai liuks thumbup.gif
O tai tu krikštamotė būsi g.gif Nepamenu kažko schmoll.gif
Aš va apsirgau: gerklė, sloga, kosiu... Nu kū daba daryt, kaip pasveikt iki kito savaitgalio doh.gif Bija pavesti žmones cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 06 25, 17:27)
manau kad  jums ne pavyzdziu o viso darbo reikia nes word faile pakeisite sy bei ta ir tiks jusu krikstynoms ane? lotuliukas.gif    o labai daug pawyzdziu yra  sukurtuose pastukuose tik duomenu paprasykit moderatoriu smile.gif  tongue.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 25, 18:22)
Štai mano "kepinys"  ax.gif  gal ne toks gražus, kaip rasti pavyzdžiai iš interneto, bet už tat iš visos širdies  4u.gif

user posted image

P.S. atrodo nedidelis, bet sunaudota 40vnt pampersų.

super atrodo wub.gif
tik tokiu atveju reik neprasaut su dydziu ir zinot kokius pampersus vaikutis naudoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 06 25, 19:40)
* ...Taigi bankrotas doh.gif  Bet idėja tai liuks thumbup.gif
** O tai tu krikštamotė būsi g.gif  Nepamenu kažko schmoll.gif 
***Aš va apsirgau: gerklė, sloga, kosiu... Nu kū daba daryt, kaip pasveikt iki kito savaitgalio doh.gif Bija pavesti žmones cool.gif


* jam, savikaina šio "torto" 60-70 lt doh.gif (pampersai+papuošimai+ žaisliukas)
** krikšto mama
*** nėr kitos išeities- sveik cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 06 25, 19:40)
tik tokiu atveju reik neprasaut su dydziu ir zinot kokius pampersus vaikutis naudoja 4u.gif


žinau smile.gif
Atsakyti
Vot čia tai krikštamotė bigsmile.gif Kūribinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 06 25, 19:55)
Vot čia tai krikštamotė bigsmile.gif  Kūribinga wub.gif

ne i tema:
Jusu parasas nerealus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 06 25, 19:07)
ne i tema:
Jusu parasas nerealus biggrin.gif

Čia kuris g.gif Tas mėlynas bigsmile.gif Kažkur paskaičiau, patiko wub.gif Ačiū 4u.gif
O kaip reikalai su medelių sodinimu. Sodinsit g.gif Galvojau, kad būtų gražu, tik va jie savo sodybos neturi, bet galima pas tėvukus pasodinti g.gif Norėjau alyvą sodinti, su sąlyga, kad atžalą pasisodintų savo sodyboj kažkada. Maniškis kaip visada neturi nuomonės, ana krikštamotė tyli, o mano galva neveikia cool.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(estetė @ 2010 06 25, 07:53)
Aš sodinčiau per vidurį krikštuko tėvus, o iš šonų krikšto tėvelius su antrom pusėm, nematau reikalo jų išskirti smile.gif

Mes irgi taip darysim drinks_cheers.gif
Kriksto tetis(vyro brolis) sedes su savo drauge is mano puses, o kriksto mama (mano sesuo) sedes is MB puses su savo suzadetiniu smile.gif
A supratot ka nors? biggrin.gif


Ziuriu karts nuo karto atsiranda naivuoliu, kurioms tik pvz siusk... Biski negrazu, kai dauguma perskaito visas temas ax.gif Tuo labiau, kad nesugeba net titulinio perskaityt ir slapuku paprasyt pas reikiamus zmones unsure.gif

Pampersinis tortas tikrai thumbup.gif Labai naudinga dovanike ir pateikta nesausai thumbup.gif

Dem parasas man jau senai uzkibo uz akie galo biggrin.gif Tikrai geras smile.gif

Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 25, 18:22)
Štai mano "kepinys"  ax.gif  gal ne toks gražus, kaip rasti pavyzdžiai iš interneto, bet už tat iš visos širdies  4u.gif
P.S. atrodo nedidelis, bet sunaudota 40vnt pampersų.

thumbup.gif Šaunuolė mamytė thumbup.gif labai gražus tortas
Atsakyti
Man ir užkliūna šitie prašymai. Bus vieną dieną tokia bėda, kad uždarys temukę doh.gif Perspėjimų jau esam gavusios. Gerai, mes jau susirinkom visas idėjas, bet ateis nauja mamų karta, kurioms reiks idėjų, o temukės nebus. Gaila, kad kitos nenori suprasti. Aš pati ir viską perskaičiau ir tikrai radau tiek idėjų, kad nors vežimu vežk thumbup.gif Ačiū, kad dalinatės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daw.4423 @ 2010 06 25, 08:55)
Sveikos, mamytės. Iškilo kvailas klausimas blush2.gif jeigu krikšto tėvai iš skirtingų šeimų, per šventę jie turi sėdėti kartu ar nebūtinai, kaip jus sodinate?

Sveikutės...
...kai buvau labai jauna ir krikštijau pirmąjį krikštasūnį, viena močiutė aiškino, kad krikštotėvai turi sėdėt kuo arčiau vienas kito, kad vaikiuko dantys būtų ne reti...
Turbūt labai gerai susiglaudę sėdėjom, nes dantys kaip sudėti!!!! lotuliukas.gif

O jau tikrai, idėjų čia apstu. Nors parašyti nespėju, bet paskaitau karts nuo karto, ir kokią gerą mintį įsidedu į galvą. mirksiukas.gif

Arti širdies, nerealus torčiukas....
Atsakyti