Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(sidrulka @ 2010 06 24, 01:33)
štai mūsų ,,neoficialūs" kvietimukai (krikštatėviams, seneliams dariau fotošopu su rožantėliais ir t.t., kad paskui nepalaikytų tas suknytes ,,nerimtom"):


o mūsų tokie biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 06 24, 10:13)
o mūsų tokie  biggrin.gif

thumbup.gif Liuks mirksiukas.gif
Atsakyti
Faini pakvietimai/
cia pagal koki tai sabloniuka darot?
as tai nedarysiu kvietimu.sukviesim visus zodziu.
Dar galvoju del tu helio balionu ir ju paleidimo/ Kaip tokia kruva reiks atsivezt? g.gif Tai kazkur skaiciau ir jauciu pasakysiu kad sveciai atsinestu po helio baliona - bilieta i krikstynas biggrin.gif tai visi atsines ir paskui paleis g.gif kaip sakot?
Atsakyti
laba,

na, ir as savo karalaite liepos pabaigoje krisktysiu, tai jau nuo dabar ruosiuosi jai.
jau baigiu padaryti jai suknute, tiko, tik gelytes prisiuti, skraiste ir jau beveik i pabaiga.

o sedejau ir galvojau, ka galima dovanoti kriskto teveliams atsiminimo.. to.. ko nematyta, miela...
Atsakyti
as issiuntinejau kvietimus elektroniniu pastu. wordo formatu... mano mama juos atspausdino ir iteike mano broliui, teciui ir pati sau pasiliko...
uosvienei nusiunciau irgi emailu, nezinau ar ji juos atspausdino ar ne...

Atsakyti
Gera idėja su balionu kad atsineštu thumbup.gif Vietoj kvietkų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 06 24, 14:10)
Faini pakvietimai/
cia pagal koki tai sabloniuka darot?
as tai nedarysiu kvietimu.sukviesim visus zodziu.
Dar galvoju del tu helio balionu ir ju paleidimo/ Kaip tokia kruva reiks atsivezt? g.gif  Tai kazkur skaiciau ir jauciu pasakysiu kad sveciai atsinestu po helio baliona - bilieta i krikstynas biggrin.gif  tai visi atsines ir paskui paleis g.gif  kaip sakot?



Gal ir neblogai, tik pasufleruok sveciams, kur juos pirkti smile.gif Seneliai gali ir nezinoti...
Vilniuje tai pristatymas balionu 10-15 Lt, mums tiesiai prie baznycios atves.
O dar kai trise susikoperavome, tai isvis gerai gavosi smile.gif
Na va, ir nelyja siandien kol kas, gal ir Žaliai Rūtai viskas pavyks, kas suplanuota thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluze 2: 24 birželio 2010 - 15:54
Sveikos,
Mūsų krikštynos taip pat ant nosies 06-30, labai norėčiau kad butų galimybė užsisakyti gerą orą blush2.gif bet deja, panašu kad oras bus ne koks doh.gif o tai labai daug keičia, bet dar turiu šiek tiek laiko keisti scenarijų, kad visiems būtų smagu. Turiu klausimėlį, kur galima rasti šablonėlį šampano buteliui etiketę pasigaminti? Būtų labai smagu jei pagelbėtumėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2010 06 24, 16:52)
Gal ir neblogai, tik pasufleruok sveciams, kur juos pirkti  smile.gif Seneliai gali ir nezinoti...
Vilniuje tai pristatymas balionu 10-15 Lt, mums tiesiai prie baznycios atves.
O dar kai trise susikoperavome, tai isvis gerai gavosi smile.gif
Na va, ir nelyja siandien kol kas, gal ir Žaliai Rūtai viskas pavyks, kas suplanuota thumbup.gif

Jo reiks pasufleruot biggrin.gif na jei vyresni neatsines, nebeda, turesim savu keleta 4u.gif o jaunimas ir draugai tai jau ras kur jais targavoja biggrin.gif aha oras siandien lygtais geresnis nei vakar. Nesalta thumbup.gif pas mus krapnoja lietutis.
Atsakyti
mamos nu pasijauciau snd tundra doh.gif nu nemoku as maketuot ir viskas pasizadejimus seip netaip susilipdziau o va saldainiu su leliaus foto tai nesigauna man galiausiai nusprendziau daryt be foto cool.gif ....nelabai jau cia man smagu prasyti bet gal kuri turite vordiniame faile paprastu saldainiu popereliu na kur be foto buna melynos spalvos... 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 06 24, 20:39)
mamos nu pasijauciau snd tundra doh.gif  nu nemoku as maketuot ir viskas  pasizadejimus seip  netaip susilipdziau o va saldainiu su leliaus foto tai nesigauna man galiausiai nusprendziau daryt be foto cool.gif  ....nelabai jau cia man smagu prasyti bet gal kuri turite vordiniame faile paprastu saldainiu popereliu na kur be foto buna melynos spalvos... 4u.gif  blush2.gif




AS TURIU, PARASYK EL.PASTA - ATSIUSIU 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras mamytes,gal kuri turite prie helio balionu risamu popereliua r korteliu pavyzdeliu,buciau labai dekinga
Atsakyti