Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(Smilte @ 2010 06 23, 10:22)
g.gif Nesugalvoju kaip iteikti ir kada isakymus,padekas.prie stalo kavinej ar pratesime namie?

ir as ju nereminu,tai i imautes deti g.gif kazkaip nelabai grazu...gal su kaspiniukais perristi?

gražu ir pigu tiesiog susukti lapa ir kaspinu perrišti
Atsakyti
Pas mus krikštynos liepos 3d. bet mane jau neramina: jei tokie orai tai pamiršt sukneles, tik lysti į džinsus ir megztinį doh.gif O ką jau kalbėti apie visa kitą: nuotraukos, atrakcijos ir vaikams tokiu oru blink.gif Iš viso tie orai nenormalūs: kokia čia vasara, ruduo. Kaip viena sakė: nuo kada joninės spalio mėnesį g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 18, 18:14)

Ir dar norejau pakl., gal cia labiau i klaipedietes mamytes kreipiuosi  4u.gif , gal kuri zinot, kur butu galima pigiau, nei cpoy1 atsispausdinti laikrastuka?



Gal Redo atspausdintu, ten kainos diferencijuojamos pagal puslapiu skaiciu: http://www.redo.lt/a...eview/63/1/113/
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 23, 09:37)

Rutel TOBREX nusipirk greitai ir lasink po po lasiukus 3kart dienoj.jei reiks recepto parasysiu ir isediu per siuntas.sveik mergyt..



Aciu wub.gif As is mediku gimines klano esu rolleyes.gif
QUOTE(X-iuke @ 2010 06 23, 11:40)
mum ir ryt shvente, o oras gadina visa nuotaika sad.gif angel_sadangel.gif

friends.gif dar turekim po maza vilti...
Atsakyti
Estete, o kaip atrodo tas krepšelis atveriamais kraštais? gal foto ar kokią nuorodą būtų galima? bet tai įtariu jis per didelis, kad paskui su juom viską sudėti į krikštadėžę... aš dar Jums parašsyiu až vėliau.... dėl dekupažo....

na, tikiuos, kad mes iki liepos pab sulauksim geresnių oų... ar ka-in prisireiks ne tik nunerto bolero bet dar striukės mažei?

yes, aš vakar jau apdorojau dienroaščius laikraštukui.... tik niekaip nepavyksta sutrumpinti, nebent pailginti doh.gif blink.gif

einu kurpt savo psumetinukei mažei torčiuko thumbup.gif wub.gif

Atsakyti
Sidrulka, juk nebutina viską sudėt į krikštadežę mirksiukas.gif
Aš tavo vietoje daryčiau taip: korteles suriščiau juostele su daiktu (arba į maišiukus), iš bet kokio krepšio ar maišo svečiai traukia po vieną, ant korteles užrašo ką pažada, pasirašo, kortelę grąžina tau kaip įrodymą, o daiktą pasilieka sau kaip atsiminimą, kad nepamirštu mirksiukas.gif Korteles sudėdi į vieną maišiuką ir tilps į krikštadežę mirksiukas.gif O svečiui bus malonu kažką parsinešt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo * Arti Širdies *: 23 birželio 2010 - 12:21
QUOTE(Qrune @ 2010 06 23, 13:31)
Taip jau atostogos prasidejo,aha siais metais keliausime i Lietuva apsilankyti,jau pora metu kaip nebuve biggrin.gif Vardeli dejom,nes vyras isrinko ispaniska biggrin.gif  O is kokios puses  jus esate?

merginos neliudekit 4u.gif siunciu truputi saules is ispanijos cool.gif
va as ir galvoju kaip man su vaiku reikes gryzti i tokia salta sali.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 23, 13:49)
merginos neliudekit  4u.gif siunciu truputi saules is ispanijos  cool.gif
va as ir galvoju kaip man su vaiku reikes gryzti i tokia salta sali....  doh.gif

Imam jusu saules bigsmile.gif
Man tai rankos jau nusviro, sedziu ir zliumbiu cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 23, 13:54)
Imam jusu saules  bigsmile.gif
Man tai rankos jau nusviro, sedziu ir zliumbiu cray.gif

svarbiausia nuotaika 4u.gif nusiteik graziai ir viskas... vat Lietuva jau tokia salele, kurioje suplanuoti nieko negali... unsure.gif perkelk dauguma atrakciju i uzdaras patalpas, ir sypsokis, nes vaikas jaucia, kada mama liudna.
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 23, 14:58)
svarbiausia nuotaika  4u.gif nusiteik graziai ir viskas... vat Lietuva jau tokia salele, kurioje suplanuoti nieko negali... unsure.gif  perkelk dauguma atrakciju i uzdaras patalpas, ir sypsokis, nes vaikas jaucia, kada mama liudna.

drinks_cheers.gif juk ir su vestuvėm taip pat, dėl oro neatspėsi... o kai gera kompanija, tai puiki šventė bus ir lijant lietuj 4u.gif O kai tiek ruošietės, tikrai viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 23 birželio 2010 - 13:37
sveikutes planuotojos 4u.gif
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 23, 11:36)
Aš tai laminuosiu, nes taip pigiau blush2.gif

o kiek kainuoja?

QUOTE(jurtre @ 2010 06 23, 12:03)
Gal Redo atspausdintu, ten kainos diferencijuojamos pagal puslapiu skaiciu: http://www.redo.lt/a...eview/63/1/113/


nepasakyciau kad pigiau g.gif
siaip pigiausia tavobiuras.lt, ten uz 1 lita 1 A4 lapas
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 23, 12:43)

na, tikiuos, kad mes iki liepos pab sulauksim geresnių oų... ar ka-in prisireiks ne tik nunerto bolero bet dar striukės mažei?

yes, aš vakar jau apdorojau dienroaščius laikraštukui.... tik niekaip nepavyksta sutrumpinti, nebent pailginti doh.gif  blink.gif

einu kurpt savo psumetinukei mažei torčiuko thumbup.gif  wub.gif

off topicas: koki torciuka kepsi?

jo tie orai tai kardinaliai pasikeite unsure.gif
Mes tai svesime ant laivo,tai tikuos,labai tikiuos kad bus geras oras,ir nebus stipraus vejo. o lietus butu biski pravalas,nes pagrindinis stalas antram laivo aukste po atviru dangum doh.gif na extra atveju persikeltume i apacia bet tikiuos neprireiks ax.gif

Bet kuriuo atveju grazios ryt sventes svenciantiems drinks_cheers.gif Svarbiausia gera nuotaika ir nusiteikimas. 4u.gif

As vel perdarau savo laikrastuka. Gaunasi 18 lapu. Cia jau ziauriai sumazinau viska doh.gif Buvo pries tai beveik 30. Nzn arba reiks srifta mazinti g.gif brangus malonumas tie laikrasciai. o ant laikrastinio popieriaus kaip faina butu atspaust,kazi ar spaudzia taip g.gif
As sveciams tikrai krikstuko nedarysiu schmoll.gif Pasimokiau kai vestuviu laikrascius visiems padalinom,tai puse jei ne daugiau paskui metesi po visa sodyba belekur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 23, 13:43)
Estete, o kaip atrodo tas krepšelis atveriamais kraštais? gal foto ar kokią nuorodą būtų galima? bet tai įtariu jis per didelis, kad paskui su juom viską sudėti į krikštadėžę... aš dar Jums parašsyiu až vėliau.... dėl dekupažo....

Krepšelis kaip pintinė panašus, grybauti galima su tokiu smile.gif Jau į krikštynų dėžutę toks netilps tikrai, bet ir nebūtina ten visko sukrauti, manau smile.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 23, 14:54)
Man tai rankos jau nusviro, sedziu ir zliumbiu cray.gif

Na čia dabar, aukščiau nosį, per Jonines dažniausiai lyja ir dar neaišku kaip rytoj bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 23 birželio 2010 - 14:54